Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-12-19
„Renault Zoe Star Wars“: riboto leidimo žvaigždė

„Renault Zoe Star Wars“: riboto leidimo žvaigždė
„Renault“ pristato riboto leidimo ZOE STAR WARS automobilį – STAR WARS™ gerbėjų kolekcijų ateities modelį. Riboto leidimo ZOE automobilį bus galima įsigyti pavasarį, tuo pat metu, kai bus pradėtas rodyti STAR WARS™: HAN SOLO epizodas, bet išankstinė rezervacija pradėjo jau gruodžio 13 d.
 
ZOE STAR WARS aprūpintas aukštosiomis technologijomis, išskirtinėmis išorės ir vidaus interjero detalėmis bei belaidžiu internetu.
 
Pažymėdama savo bendradarbiavimą su STAR WARS™, „Renault“ pristato visuomenei to paties pavadinimo automobilio – ZOE – riboto leidimo versiją. Tai avangardiškiausias modelis ir geriausiai Europoje parduodama elektra varoma transporto priemonė. 
 
Specialus riboto leidimo ZOE modelis, EV numeris vienas Europoje

Atkartojant futuristinį džedajų pasaulį, ZOE STAR WARS turėtų papildyti tarpplanetines transporto priemones. Šou prasideda jau nuo automobilio išorės, kurią puošia bendrai STAR WARS™ įkvėptos detalės, o variklio kapotą, stogą ir bagažinę – garsiojo Hano Solo „Millennium Falcon“ kosminio laivo elementai. Išskirtinio žavesio naujam riboto leidimo ZOE prideda ir specialus ženklinimas bei durų slenksčiai.
 
Automobilio vidų puošia precedento neturinčio violetinio atspalvio prietaisų skydo apdailos juosta, ventiliacijos angos, garsiakalbiai, pavarų perjungimo pagrindas ir kilimėlio apsiuvai. 

 
Standartinė ZOE STAR WARS įranga atitinka „Intens“ apdailos lygį, automobilyje taip pat yra atbulinės eigos kamera, Bose® garso sistema, 17 colių „Techrun“ ratai ir Wi-Fi ryšys. 
 
Automobilio kėbulo spalvą bus galima rinktis iš keturių spalvų: ledo baltos (Glacier White), perlų baltos (Pearlescent White), titano pilkos, (Titanium Grey) ir žvaigždžių juodos (Etoilé Black).
 
ZOE STAR WARS pristatymas visuomenei sutampa su naujausio „Žvaigždžių karų“ sagos epizodo STAR WARS™: THE LAST JEDI išleidimu. Naująjį riboto leidimo modelį bus galima apžiūrėti „L'Atelier Renault“, Eliziejaus laukuose, Paryžiuje, Prancūzijoje. 
 
Kadangi STAR WARS™: HAN SOLO ekranuose pasirodys 2018 m. gegužės 23 d., riboto leidimo ZOE STAR WARS automobilių užsakymų sąrašas bus pradėtas pildyti 2018 m. kovo mėnesį. Bus parduota tik 1000 šių automobilių (ir tik Prancūzijoje), o išankstinė rezervacija pradedama šį vakarą, 9.00 val., „renault.fr“ svetainėje.
 
Daugiau apie Renault Zoe, 2012 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt