Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-30
Šis apdegęs 2001 m. „Dodge Viper“ laukia išganymo: parduodamas aukcione už nepadorią kainą

Šis apdegęs 2001 m. „Dodge Viper“ laukia išganymo: parduodamas aukcione už nepadorią kainą
 
„Dodge Viper“ nebegaminami, todėl jų vertė išaugo. Net už apdegusį automobilį prašoma nemaža suma.„The Drive“ pastebėjo „Dodge Viper“, parduodamą Ham Lake mieste, Minesotos valstijoje.
 
Automobilis kainuoja 49 950 USD (tiek įvertintas atsižvelgiant į rinkos vertę, tačiau aukciono metu kaina gali būti ir mažesnė, ir didesnė). Ir atsižvelgiant į jo esamą būklę, tai gali atrodyti brangus įvertinimas.
 
Tamsiai mėlynos spalvos automobilio priekis apdegęs, tačiau galinė dalis nepažeista, o galiniai žibintai taip pat yra geros būklės.
 
Pardavėjas paskelbė transporto priemonės interjero (priekinių sėdynių ir variklio) vaizdus, ​​kurie visi atrodo gerai, o tai reiškia, kad gaisras jiems nepakenkė. Pardavėjas teigia, kad automobilis nuvažiavo 57 511 kilometrų.
 
1988 m. pabaigoje „Chrysler Advanced Design Studios“ kilo „Dodge Viper“ idėja. 1989 m. kovo mėn. pradėta jo gamyba, o 1990 m. vasarį buvo pristatytas V10 variklis.
 
Galingas variklis

„Dodge Viper“ 400 AG (298 kW) galios ir 323 kg sveriančiu varikliu nuo 0 iki 100 km/h gali įsibėgėti per 4,2 sekundės, o nuo 0 iki 161 km/h – per 9,2 sekundės. 
 
Automobilis turi tik vieną trūkumą: nepasotinamą benzino troškulį. Tačiau kai kurie teigia, kad automobilis vertas didesnių degalų sąnaudų.
 
„Šis automobilis yra greitas, grubus ir ne, jis nėra taupus. Aš dėkoju Dievui už visa tai. Verta papildyti degalus kas keletą kilometrų. Esu labai patenkintas šiuo žvėrimi… nusipirk jį ir neverkšlenk dėl sunaudojamo kuro ar ridos“, – sako parduodamo „Dodge Vipers“ savininkas.
 
Nekreipiant dėmesio į didžiules kuro sąnaudas, automobilis atrodo gerai net ir apdegęs. Galime tik įsivaizduoti, kaip puikiai jis atrodytų restauruotas.
Daugiau apie Dodge Viper, 1996 - 2002 technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt