Markės
954 iš 1848
Lexus UX 2018 - dabar
Lexus UX, 2018 - dabar
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.02% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 2
20% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)3% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.5)19% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)11% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Sportiškas dizainas
  • Gerai valdomas
  • Ekonomiškas
TRŪKUMAI
  • Dizainas ne kiekvieno skoniui
  • Neintuityvi infosistema
  • Nedidelė bagažinė
"Nedidukas visureigis nėra itin praktiškas automobilis, visgi jis skirtas ne kelionėms, o miestui"
Lexus UX yra nedidukas miesto visureigis. Kaip ir daugelį šio automobilio konkurentų, Lexus UX visureigiu pavadinti sunku, iš esmės tai hečbekas su dizainu turinčiu visureigiams būdingus atributus tokius kaip kampuotos kėbulo linijos, plastiko apdailos ratų arkose ir kiek didesnė prošvaisa. Lexus UX dizainas yra bandymas suderinti Lexus stilistiką su kompaktiškais matmenimis ir minėtais visureigio bruožais. Rezultatas gavosi įvairių daugiausia nederančių detalių miksas. Ar jis pavykęs spreskite patys. Panaši stilistika pritaikyta giminingame Toyota CH-R automobilyje mūsų nuomone yra gerokai labiau vykusi. Lexus UX interjeras tuo tarpu yra gana kokybiškas ir malonus liesti – tai galite rasti tik Mercedes-Benz GLA ar BMW X1 automobiliuose. Įdomus sprendimas audio sistemos valdymo mygtukus įtaisyti porankyje, kurie itin patogūs naudotis kuomet ranka padėta ant porankio. Žinoma erdvės interjere nedaug, o ir bagažo skyrius yra nedidukas. Kadangi baterijos hibridinėse UX versijose slepiasi virš galinės ašies, automobilis neturi ir atsarginio rato. Tad nedidukas visureigis nėra itin praktiškas automobilis ir skirtas ne kelionėms, o miestui. O mieste jis puikus: bagažinės dangtį galima uždaryti pamojus koja po galiniu bamperiu, Lexus teigia, kad šis mažylis turi vieną mažiausių apsisukimo spindulių, taip pat Lexus teigia kad tai pats ekonomiškiausias ne elektromobilis savo segmente. Sutikite visos šios savybės yra itin svarbios mieste.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 2
2022-07-31
Lexus UX 250h
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai patogus mieste ir neblogas užmiestyje, gera Takumi įranga
Visureigio savybių čia tikrai nerasite
Tai greičiau šiek tiek paaukštintas hečbekas nei visureigis, bet man turinčiam problemų su nugara tas papildomas kebulo aukštis yra tikras gėris įlipant ir išlipant iš automobilio. Šiaip UX gana platus automobilis, todėl yra gana stabilus ir labai patogus ilgose kelionėse. Pas mane Takumi specifikacija – tikrai gerai įranga, jei palyginsite tokį patį įrangos lygį pas Audi, Mercedes ar BMW tai kainos skirtumas būtų milžiniškas. Apžvalgininkai sako, kad informacijos ir pramogų sistema yra sudėtinga valdyti, bet manau reikia tiesiog priprasti prie jos. Kuro sąnaudos yra puikios – vidutiniškai 4,3 L/100 km. Bendrai tai geras automobilis, kurį verta išbandyti jeigi ieškote kokybiško automobilio su per daug neišsiskiriančiu bet gražiu dizainu.
Pilnas atsiliepimas...
2022-04-24
Komfortiškas miesto krosoveris
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai patogus interjeras, kokybiškas interjeras, sklandus pavarų perjungimas
Mažas variklių pasirinkimas
Jei perkate šį automobilį, tai daugiausia dėl patogumo. Sėdynės yra nuostabios, automobiliui greitėjant jūs net jaučiate minkštumą apatinėje nugaros dalyje, toks keista bet geras jasumas. Sėdynės taip pat turi gerą šoninį palaikymą. Vairavimo padėtis taip pat yra gera, o centrinė konsolė yra kiek nukreipta į vairuotojo sėdynę todėl lengviau matyti ir pasiekti valdiklius. Minkštas plastikas yra puikios kokybės. Automobilio variklio garsas labai tylus, veikia sklandžiai. Pastebėsite sklandų pavarų perjungimą, jokio strigimo jausmo tarp pavarų kai eisme dažnai perjungiama į elektrinę pavarą. Man asmeniškai patinka infosostema ir nebuvo sunku centrinėje konsolėje susirasti tai ko norėjau. Minusai? Automobilio išvaizda bus ne kiekvieno skoniui. Kai kurie mygtukai išdėstyti kiek keistai, pvz. Režimų perjungimo jungiklis – tai nedidelė svritis vairo viršuje, kairėje. Čia ta kurią naudojame norint perjungti sportinį, įprastą arba ekologinį režimą. Man asmeniškai ji turėtų būti šalia pavarų svirties. Taip pat būtų malonu turėti galimybę pasirinti sportiškesnį variklį. Nepasant šitų minusų jūs tikrai nesuklysite jei jums svarbus patikimumas, aukštas komforto lygis ir bendrai saugumo jausmas. Tikrai labiau norėčiau įstrigti eisme tyliame hibridiniame Lexus ir klausytis muzikos nei dyzelinio variklio triukšmo kokiame nors GLA klasės Mercedes.
Pilnas atsiliepimas...
 
Lexus modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Kompaktiniai   CT  
  Vidutiniai  ISISIS
  IS F  
  HS  
  Dideli  GSGSGS 
  ESESESES
   GS F 
  Reprezentaciniai  LSLSLS
  Kupė SCSC RC
   RC F
  Mini krosoveriai    UX
  Krosoveriai    NXNX
    RZ
  Visureigiai  RXRXRXRXRX
  GXGX
  Dideli visureigiai  LXLXLX
  Sportiniai   LF-A  
   LC
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt