Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-02-11
Elonas Muskas prisipažino – „aš labai bijojau, kad iš Cybertruck nebūtų šnipšto“

Elonas Muskas prisipažino – „aš labai bijojau, kad iš Cybertruck nebūtų šnipšto“
 
Sakyti, kad neseniai pristatytas elektrinis pikapas „Cybertruck“ susilaukė daug dėmesio, būtų net per kuklu. Apie šį automobilį kalba visas pasaulis. Vieni vis dar prisimena, kaip per oficialų pristatymą dužo automobilio stiklas, ko neturėjo nutikti, o kiti iki šiol negali patikėti tokia netradicine automobilio išvaizda ir „Tesla“ kompanijai žeria priekaištus. Dabar ir Elonas Muskas prisipažino, kad turėjo abejonių dėl „Cybertruck“.
 
„Aš nebuvau tikras ar daug žmonių jį pirks, ar niekas nepirks“, - prisipažino Elonas Muskas, kalbėdamas apie „Cybertruck“.
 
Pasirodo, kad net ir prieštaringai vertinamo pikapo kūrėjai nebuvo įsitikinę absoliučia „Cybertruck“ sėkme.
„Aš komandai sakiau: Klausykit, jei niekas nenorės jo pirkti, mes visada galėsime pagaminti tokį, kuris atrodytų, kaip ir kiti pikapai“, - teigia Elonas ir priduria, kad nesėkmės atveju, būtų pripažinę, jog tai tebuvo „keista nesėkmė, bet dabar mes pagaminsime elektrinį pikapą, kuris atrodys, kaip ir kiti“.
 
Elonas atvirai teigia, kad su tokia neįprasta ir drąsia „Cybertruck“ išvaizda buvo siekiama žmones šokiruoti. Ir tai tikrai įvyko – pasaulis neliko abejingas.
 
„Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės JAV perka pikapus. Ir kuris iš jų yra kiečiausias? Kuris yra tvirtas, kaip tankas? Tai yra tankas iš ateities“, - apie „Cybertruck“ teigia Elonas.
 
Tiesą sakant, Elonas tokia „Cybertruck“ idėja yra susižavėjęs jau kelerius metus. Iš dalies prie tokio kampuoto pikapo dizaino prisidėjo ir Elono 2013-aisiais už beveik milijoną dolerių įsigytas 1976-ųjų „Lotus Esprit“ sportinis automobilis.

 
1976-ųjų „Lotus Esprit“
©www.flickr.com

Tad „Cybertruck“ projektas Elonui yra labai artimas. O kai išankstiniai „Cybertruck“ užsakymai jau gerokai perkopę 250 000 vienetų, akivaizdu, jog ši idėja pasiteisino.
 
Visą Elono Musko pokalbį galite perklausyti čia:

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt