Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-12-02
Pirmą kartą gatvėje nufilmuota Tesla Cybertruck - šalia kitų automobilių atrodo dar futuristiškiau

Pirmą kartą gatvėje nufilmuota Tesla Cybertruck - šalia kitų automobilių atrodo dar futuristiškiau
 
©Chicago_Roy | www.instagram.com
Praėjusią savaitę Elonas Muskas oficialiai pristatė elektrinį pikapą „Cybertruck“. Vieni šiuo elektromobiliu iškart nusivylė, buvo šokiruoti jo neįprastu dizainu ir piktinosi. Tuo tarpu kiti – iš pirmo žvilgsnio įsimylėjo „Cybertruck“ ir teigė, kad būtent toks ir turi būti elektrinis pikapas. Naujas diskusijas tikriausiai ir vėl pakurstys pasirodęs vaizdo įrašas.
 
Elektrinis „Cybertruck“ pikapas neseniai buvo nufilmuotas besivažinėjantis po Los Andželo gatves. O tiksliau – Hawthorne, visai netoli „Tesla“ dizaino studijos.
 
Tai yra pirmas kartas, kai „Cybertruck“ pikapą išvystame dienos šviesoje ir tikrose gatvėse.
 
Iš užfiksuoto vaizdo įrašo ir nuotraukų galite gana gerai matyti koks yra radikaliai kitoks „Cybertruck“ pikapas ir jo išvaizda, palyginus su mūsų akims kiek įprastesniais automobiliais.
Priežastis dėl kurios šis momentas yra toks įdomus yra ta, kad tiek „Tesla“, tiek ir kiti automobilių gamintojai savo automobilius pristato specialiai paruoštose patalpose – su labai kruopščiai kontroliuojamu apšvietimu ir visomis kitomis aplinkybėmis.
 
Iš esmės galima sakyti, kad tai yra tolygu podiumu einantiems modeliams su profesionaliai atliktu makiažu.
 
Tačiau podiumas ir realybė gali atrodyti visai visai kitaip. Ir dienos šviesos spinduliai parodo visas nepagražintas automobilių detales.
 
 
Ir šiame vaizdo įraše galime pasižiūrėti, kaip realybėje atrodo elektrinis „Cybertruck“ pikapas.
 
Panašu, kad jo autorius liko ypač nustebęs ir pamatęs „Cybertruck“ pikapą klausia: „kas per velnias?“
 
 
Nors vaizdo įrašas yra gana trumpas, bet iš jo galime tinkamai pamatyti, kaip „Cybertruck“ pikapas atrodo dienos šviesoje ir esant įprastam eismui.
 
Galima drąsiai sakyti, kad Elonas Muskas įgyvendino savo pažadą, teigdamas, kad „Cybertruck“ pikapas atrodys, kaip „kažkas iš fantastinio filmo“. Šis pikapas atrodo dar futuristiškiau ir labiau iš kito pasaulio, kai važiuoja šalia įprastų automobilių.
 
Dabar bus įdomu stebėti, kaip šis filmukas paveiks išankstinius „Cybertruck“ užsakymus. Elonas jau ir taip skelbė, kad be jokios reklamos pardavė 200 tūkstančių „Cybertruck“ pikapų, o po poros dienų skaičius perkopė ir 250 tūkstančių.
 
Ir jei kieno nors vis dar bent truputi nestebina „Cybertruck“ išvaizda, tai tokie elektromobilio pardavimai per keletą dienų tikrai yra kažkas iš kitos dimensijos.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt