Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-30
Garsus „Ferrari“ dizaineris išdėjo į šuns dienas „Tesla Cybertruck“

Garsus „Ferrari“ dizaineris išdėjo į šuns dienas „Tesla Cybertruck“
 
Legendinis automobilių dizaineris Frankas Stephensonas, dirbęs prie transporto priemonių nuo BMW iki „Ferrari“, nėra „Tesla Cybertruck“ gerbėjas.
 
Neseniai „YouTube“ platformoje įkeltas Stephensono vaizdo įrašas, kuriame šis nevyniojo žodžių į vatą. Legendiniam automobilių dizaineriui „Tesla Cybertruck“ atrodo „nesvetingas“, „sterilus“ ir einantis „prieš aplinkos apsaugą“.
 
Pirmą kartą „Tesla“ savo elektrinį pikapą, pasižymintį ypač skaldančiu dizainu, pademonstravo 2019 m. lapkričio mėn. Ankstyvosios apžvalgos buvo labai įvairios, kai kurie tai vadino brutaliu košmaru, o kiti skelbė apie gryno oro gurkšnį.
 
Stephensonas teigia, kad „Cybertruck“ dizainas „pasens“ per labai trumpą laiką. Tiesą sakant, automobilių dizaineris automobilį palygino su pirmuoju „Sony PlayStation“, išleistu prieš du dešimtmečius. Jis netgi tai vadina „mažai nupoliruotu tuo, kas gali būti nepaprastai gražus“. 
 
Tačiau, pasak Stephensono, tai tik pirmoji karta arba ankstyvasis projektas. Jis teigia, kad „Tesla“ generalinio direktoriaus Elono Musko „suvokimas apie praeitį“ paprasčiausiai nėra geras, kad užbaigtų tai, ką įmonė pradėjo.
 
Stephensonas taip pat teigia, kad dizainas yra „disonuojantis“ su kitais ekologiškais dizainais. Tiesą sakant, net devintojo dešimtmečio „Citroen Karin“ prototipo koncepcija, pasižyminti ryškiai panašia piramidės forma, dizainerio atžvilgiu, yra kur kas „futuristiškesnė“. „Aš noriu gyventi laiko juostoje, kur egzistuoja Karin“, – sakė jis.

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt