Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-12-09
Pagunda nugalėjo – Elonas šeštadienio vakarą linksminosi su „Cybertruck“ ir bičiulių būriu

Pagunda nugalėjo – Elonas šeštadienio vakarą linksminosi su „Cybertruck“ ir bičiulių būriu

Panašu, kad ir Elonas Muskas neatsilaikė pagundai su „Cybertruck“ pikapu pasivažinėti naktinio Los Andželo gatvėmis.
 
Iki šiol girdėjome tik apie vieną atvejį, kai elektrinis „Tesla“ pikapas „Cybertruck“ važinėjosi Los Andželo gatvėmis.
 
Tuo metu buvo dienos metas ir akies krašteliu galėjome apžiūrėti, kaip gi realybėje atrodo šis elektrinis pikapas. Dabar pasirodė ir naujų vaizdo įrašų bei nuotraukų.
 
Pirmoji žinutė pasirodė prieš porą dienų, kai Cody Simms „Twitter“ pasidalino šia, šalia Los Andželo oro uosto pastebėto „Cybertruck“ pikapo nuotrauka.
 
 
©twitter.com

Dabar jau žinoma, kad „Cybertruck“ buvo pastebėtas ir dar keletoje Los Andželo vietų. Roberto Cruz pastebėjo „Cybertruck“ važiuojantį 405-uoju greitkeliu ir į „Youtube“ įkėlė šį vaizdo įrašą.
 
Jame galima pastebėti tokį įdomesnį momentą dėl „Cybertruck“ žibintų. Kai pirmą kartą buvo pristatytas „Cybertruck“, kai kurie analitikai teigė, kad šio pikapo žibintai gali neatitikti JAV įstatymų.
 
Tačiau dabar panašu, jog „Tesla“ atnaujino priekinius žibintus ar bent jau jų veikimo principą ir šviesos srautas yra didesnis, tad jie atrodo panašesni į tradicinių automobilių šviesas.
 
 
Panašu, kad šis naktinis „Cybertruck“ pasivažinėjimas nebuvo jo testavimo dalis, kadangi dar tą patį vakarą elektrinis pikapas buvo pastebėtas šalia labai populiaraus ir garsiam aktoriui, Robertui de Niro, priklausančio restorano „Nobu“.
 
Liudytojai teigia, kad iš šio „Cybertruck“ pikapo išlipo „Tesla“ generalinis direktorius. 
 
 
©www.reddit.com

Nuotrauka pasidalinęs vyras teigia, kad „Tesla“ vyriausias dizaineris Franzas von Holzhausenas taip pat buvo „Nobu“ restorane, tačiau būtent Elonas vairavo elektrinio pikapo prototipą.
 
Įprastai Elonas vairuoja „Tesla Model S“ ir yra ne kartą pastebėtas „Nobu“ restorane, tačiau tai yra pirmas kartas, kai Elonas viešai matomas vairuojantis „Cybertruck“.
 
Matyt „Tesla“ vadovas panoro pats išbandyti šį elektrinį pikapą, juolab, kad yra sakęs, jog „Cybertruck yra mano mėgstamiausias būsimas produktas.“
 
Įdomus pasakymas, atsižvelgiant į tai, kad prieš „Cybertruck“ pasirodymą rinkoje pirmiau pasirodys „Model Y“ ir naujos kartos „Roadster“.
 
Kaip informuoja „TMZ“, Elonas nepatikėjo „Nobu“ restorano darbuotojui pastatyti vertingojo „Cybertruck“ ir tą padarė vienas iš „Tesla“ darbuotojų.
 
Kaip matyti iš „TMZ“ nuotraukos, elektriniame pikape jų buvo visas būrys ir šeštadienio vakaras turėjo būti smagus.

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt