Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-10-22
Išbandė „Taycan Turbo S“ ir „Model S P100D“ elektromobilius – „Tesla“ net negali pasipriešinti?

Išbandė „Taycan Turbo S“ ir „Model S P100D“ elektromobilius – „Tesla“ net negali pasipriešinti?

Vienai Vokietijos TV laidai pavyko vienu metu gauti „Porsche Taycan Turbo S“ ir „Tesla Model S P100D“. Kaip ir galima tikėtis, šie du elektromobiliai buvo palyginti tarpusavyje.
 
Praėjusį mėnesį „Porsche“ oficialiai pristatė „Taycan“ – savo pirmąjį elektromobilį.

Šis automobilis patraukė daugelio žvilgsnius ir sulaukė didelio susidomėjimo.

Taip pat daugelis naująjį „Taycan“ iškart pradėjo lyginti su „Tesla Model S“ elektromobiliu. Ir ant popieriaus „Model S“ atrodo geriau.

Bet ar tikrai „Model S“ lenkia „Taycan“? Vokietijos televizijos laida „Auto Mobil“ į savo rankas gavo visiškai naujus „Taycan Turbo S“ ir „Model S P100D“ elektromobilius ir atliko jų bandymus.

Vaizdo įraše matyti, kaip šie du elektromobiliai yra išbandomi vadinamosiose „drago“ (traukos) lenktynėse ir tuo pačiu įvertinamas jų posūkių įveikimo greitis bei sukibimas su šlapia kelio danga:

.com/embed/YV2HerMtqrQ" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="" width="765" height="430" frameborder="0">

Laidos autoriai teigia, kad „Taycan Turbo S“ yra ne tik greitesnis, bet ir stabiliau įveikia posūkius. Ir kuo ilgiau šie du automobiliai tarpusavyje lenktyniauja, tuo „Taycan Turbo S“ vis labiau atsiplėšia nuo „Model S P100D“.

Įdomūs rezultatai, ypač turint galvoje, kad oficialiai „Model S P100D“ iki 100 km/h įsibėgėja netgi greičiau nei „Taycan Turbo S“. Tačiau vaizdo įraše matyti, kad „Taycan“ yra greitesnis.

Daugelis po vaizdo įrašu kelia klausimus dėl abiejų elektromobilių padangų ir galbūt tai nulėmė tokius skirtumus?

Tačiau vaizdo įrašo autorius pabrėžia, kad abu elektromobiliai naudoja įprastas padangas, kuriomis „Tesla“ ir „Porsche“ apauna šiuos elektromobilius. Tad nieko specialiai patobulinta nėra.
Daugiau apie Porsche Taycan, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt