Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-03-02
„Porsche“ atidarė pačią galingiausią elektromobilių įkrovimo aikštelę – įkrovimo greitis stebinantis

„Porsche“ atidarė pačią galingiausią elektromobilių įkrovimo aikštelę – įkrovimo greitis stebinantis
 
„Porsche“ Leipcige, Vokietijoje, atidarė greitąjį elektromobilių įkrovimą palaikančią aikštelę ir tvirtina, kad „tai yra galingiausia tokia aikštelė visoje Europoje“.
 
Vokietijos automobilių gamintojas tvirtina, kad bendra šios aikštelės galia siekia net 7 MW.
 
„Tai reiškia, kad šiuo metu Porsche Leipcige turi galingiausią greitojo įkrovimo aikštelę, kuriai energiją tiekia tik atsinaujinantys energijos šaltiniai“, - tvirtina „Porsche“.
 
Šiuo metu šioje aikštelėje yra 6 greitąjį įkrovimą palaikantys įkrovikliai (kiekvienas palaiko po 350 kW), 12 nuolatinės srovės įkrovikliai (kiekvienas po 350 kW) ir 4 klientų centre įrengti kintamosios srovės įkrovikliai po 22 kW.
 
„Aikštelė veikia 7/24 režimu ir yra prieinama visų transporto priemonių klientams“, - teigia „Porsche“.
 
Toliau jau „mokėjimai už reikiamą elektros energijos kiekį bus atliekami pasinaudojant standartinėmis paslaugų tiekėjų kortelėmis ir atsižvelgiant į atitinkamas sąlygas.“
 
„Porsche Leipzig GmbH“ valdybos pirmininkas Gerdas Ruppas sakė, kad:
 
„Nauja įkrovimo aikštelė, esanti tarp 9, 14 ir 38 greitkelių, žymiai praturtins įkrovimo infrastruktūrą centrinėje Vokietijos dalyje. Čia yra laukiamos visų markių elektrinės ir hibridinės transporto priemonės.
 
Džiaugiamės, kas su naująja įkrovimo aikštele galime pasiūlyti patrauklių įkrovimo variantų tiek Leipcige ir apylinkėse gyvenantiems elektrinių transporto priemonių savininkams, tiek ir pro čia pravažiuojantiems vairuotojams.“
 
Šio parko patogumas vartotojui yra tiesiog puikus. Kol bus įkraunama transporto priemonė, klientai galės pasinaudoti Porsche klientų centro paslaugomis, įskaitant istorinių automobilių apžiūrėjimą ir apsilankymą parduotuvėje. Taip pat yra galimybė rezervuotis vietą Leipcigo trasoje ir patirti neišdildomus vairavimo potyrius.“
 
„Porsche Leipzig“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Jensas Waltheris pridūrė, kad „mes siekiame, jog įkrovimas Porsche aikštelėje taptų neužmirštama patirtimi.“
 
Įdomus momentas yra ir tas, kad „Porsche“ pati gamina įkroviklius ir tam tikslui turi įkūrusi „Porsche Engineering“ padalinį.
 
„Greito Porsche Turbo Charger techninį sprendimą sukūrė Porsche Engineering padalinys ir jie sukūrė naujus įkrovimo standartus.
 
Dabar, priklausomai nuo transporto priemonės modelio, vos per 5 minutes galima baterijas įkrauti tiek, kad galėsite nuvažiuoti 100 km.
 
Visos transporto priemonės su vadinamąja kombinuota įkrovimo sistemos jungtimi (CCS2) gali pasinaudoti greitojo įkrovimo galimybe.“
Daugiau apie šį automobilį:
Porsche Taycan, 2020 - dabar
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt