Markės
417 iš 1856
Citroen Xsara Picasso 1999 - 2008
Citroen Xsara Picasso, 1999 - 2008
521Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.026% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 21
44% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)25% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)22% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)
Ar rekomenduojuTaip 48% Ne 52%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Citroen Xsara Picasso yra kompaktiškas vienatūris galintis pasiūlyti komfortišką ir užtikrintą elgesį kelyje. Xsara Picasso buvo Citroen atsakymas į nepaprastai populiarų kompaktišką MPV Renault Scenic. Galinės Picaso sėdynės gali būti išimtos, kad sukurti didesnę talpą kroviniams. Tai netrukus tapo paklausiausia daugiatiksle transporto priemone Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir didžiojoje dalyje likusios Europos. 2006 metais Citroen pristatė šio titulo perėmėją - Citroen C4 Picasso, gaminamą ant Citroen C4 platformos.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 21
2019-03-25
citroen xsara Picasso 2,0 HDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
patogus, erdvus, nebrangus
išliekamoji vertė, dažnokas remontas
turiu šitą auto 6 metai (2003m laidos, 2,0 HDI, 66kW). Tai primiausia bėdos- šarnyrai. Keičiami tik su šake. Aš restauruodavau. praktiškai prieš kiekvieną TA, bet norint kad nebarškėtu, reiktu ir dažniau. Vairo traukiu antgalius taip pat teko keist kelis kart. prieš metus teko keisti ir atraminius. Gale vienas guolis turėjo būti pakeistas. daugiau gale apart kaladėlių keitimo nieko neteko daryti. Varikliui buvo pakeista pora žvakių. viskas. Kas dėl elektronikos - problemų yra. Gan greit išsidėvėjo kontaktai esantys "balalaikoje" - prie vairo esančių svirtelių. "nesilaiko" šviesos, posukiai, pypynė ir pan. taip pat lauko temperatura pradėjo rodyti nesamones. Pradėjo streikuoti ir pavarų trosai. Taip pat būdavo problema - dažnai tekdavo keisti lemputes (H4). kažkaip pasitaise kazkiek pradejus naudoti "maksimines"... Nzn ar tai lempuciu ar masinos problema. Dėl kėbulo - supuvo abu slenksčiai. Daugiu rudžių neteko pastebėti niekur, nei taškelio. Nemažas minusas - garso izoliacija ir nestabilumas vėjuotą dieną. Vėjas labai įtakoja valdymą. Šiaip labai erdvi, patogi. Patogiai jaučiasi ir gale sėdintis stambesnis žmogus. nors sėdynės primena autobuso. Kol turiu šią auto teko porą kart kraustytis, tai viskas tilpo bagažinėje, išėmus galines sėdynes. Net apie 2,1 m šaldytuvas tilpo. kadangi grindys bagažinėje praktiškai lygios, galima pravėrus bagažinę ir dar didesnį krovinį sutalpinti.
Pilnas atsiliepimas...
2018-08-31
Picaso 2001 2,0 d
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažos kuro sanaudos , paprasta važiuoklė nebrangi eksplotacija , patogus , erdvus !
visi automobiliai turi savo minusų ! Bet Citroenai maziau nei Vokiečių modeliai ! Purkštukai bet nėra brangųs ! Bėgių perjungimo trostliai !
Eksplotuoju jau antrą tokį auto ! Paprastas ,patikimas ,nebrangi eksplotacija ,mažai ryja, patogus !
Pilnas atsiliepimas...
2018-05-13
Xsara Picasso 2 dyzelis kaip pataikai, priklauso nuo islaikymo
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Salinas kedes, oarasta nebrangus remontuoti, talpus IR patogus,
Ne it in ekonomiskas, sunkiai syla ziema, ziema mieste 10 dyzelio, prasta garso izoliacija
Konstrukcija paprasta, jei tvarkinga tai patikima, jei pavargusi, tai nekas. Keiciau traukes, dariau suvedima, kaladeles tepalus filtrus. Nuspriho kuto siurblys bake, 200 euro service, tiesa pats siurblys tik 55.... Patogi, geros sedynes talpi. Va triuksminga, scenic geriau nei xsara. Variklis super, bet ne tiks taukus kaip 1'6 dyz. Valgo 5'5 trasoj ant 90, 7 ant 120, mieste 8'5, ziena plius 1'5 litro. Turejau scenic a ten tylus IR kuro valge vid 5,5 ant 100.
Pilnas atsiliepimas...
2017-11-22
Super automobilis. 2004 Citroen xara Picasso
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaina maža, traukia gerai, langus greit nupučia, erdvus, patogus.
Elektronika, silpnai šviečiantis prietaisų skydelis su pastoviai sviecianciom lemputėmis, girgzdancios garso kolonėlės, barskanti važiuoklė.
Super automobilis, sakiau sau tris metus, kol neprasidėjo bėdos, keičiau babina, dbr elektronikos problemos. Prieš pusmetį TA niekaip nepraleido dėl per didelio CO2 , nors prieš 2m lengvai praejau. O taip patogus automobilis keliauti, vežioti didesnių gabaritų daiktus. Žiemą pliusas, kad labai greitai nupučia langus nuo šalnos, ar rasos. 1.8 Benzinas variklio trauka tikrai nesiskundžiu . Žodžiu ne iš piršto laužti dauguma komentarų :)
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2014-08-15
Citroen xsara picasso 2008 1.6 HDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Konfortiškumas,praktiškumas,išvaizda,antikorozinė danga,dideli veidrodėliai
Nepatikimumas,galios trūkumas,saulėje nesimato borto kompiuterio rodmenys,sunku pajausti gabaritus,ištisai šviečiančios gedimų lemputės,pigi salono apdaila,barškėjimas...
Pikasą pirkau prieš puse metų ir mokėjau 17 000 litų.Jau spėjau pakeisti variklį,starterį,ir dar elktronikos daug.Nors jis yra labai ekonomiškas bei konfortiškas,bet prieštai turėjau Citroen xm ir per 5 metus nebuvo tiek bėdų kiek pikase.Nors jis tinka šeimai,bet napatikimesnės auto nesu turėjes. ekonomiškas,bet labai nepatikimas eksplotuoti kainuoja brangiai,o nuvertėja labai greitai NEPIRKTI,bet jei jau tikrai apsisprendėt tada reikia žiūrėt į apsaliučiai viską elektroniką,techninę pusę apsoliučiai viską.
Pilnas atsiliepimas...
Lukas | 2014-07-04
xsara picasso 2006m 1,6
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Konfortiškumas,praktiškumas
nesimato priekis,ELEKTRONIKA,įvairūs kitie gedimai ir gedimai,nevertėjimas
Šį auto pirkau iš salono, bet į garantinį važinėjau vos ne kasdien vis kažkokios problemos atsirasdavo tai nesikuria tai nėra traukos tai dar rodo kažkokius gedimus.Šį auto pardaviau po 2metų nes problemos buvo nesibaigiančios ir vis ta ELEKTRONIKA.Šiap šis auto šeimai labai tiks ir patiks dėl savo teikiamo komforto, bet jis ilgai be pypsėjimų ir lempučių nevažiuos.Aš nežinau gal jis yra geras auto gal tik toks man kliuvo nežinau bet šis auto man visai nepatiko.Mano manymu šis automobilis yra praktiškas konfortiškas patogus nors kad ir pietu miegui užmikti bei yra nebrangus tačiau yra nepatikimas. Mieste tvarkosi gerai bet su pilnomis 5vietomis užmiestyje šiam auto trūkstą galios bet pats variklis bėdų nekėlė. nuvertėja gan greitai o remontas nėra labai brangus. Paširuošti remontui bet ir maloniam važiavimui su visa šeima.
Pilnas atsiliepimas...
Žilvinas | 2014-04-02
Ir vėl BĖDOS
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
kaina,praktiškumas,atsparumas korozijai,išvaizdingas
ELEKTRONIKA,įvairūs gedimai,nepatikimumas,saugumas, ir dar daug daug
Prieš mėnesį ėmė šviesti mano citroeno engine lemputė po poros mėnesių užgeso ir taip kas met.Šio auto silpniausia vieta yra elektronika nes su ja bėdos nesibaigia ir niekad nesibaigs.Bet gedimas nėra ta lemputė bet per metus užsidega daug lempučių ir tikrai ne dėl gedimo,bet dėl elektronikos kaprizų. variklis neblogas tik silpnas nuvertėja gan greit o dalys nėra brangios Ruošt piniginę išlaidoms. Bet jei tai pirmas prancūzas tai gal kiek ir malonumų galima patirti,bet piniginė kentės.
Pilnas atsiliepimas...
citroenistas | 2014-02-07
2.0hdi pikasas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
matomumas,kaina,elektronika,cinkas,ekonomija
elektronika
Auto itin patogi,praktiška nors labai nepatikima aš turėjau wolksvagen,audi ir buvau itin skeptiškai nusiteikęs ir kai nusprendžiau isigyti prancūzą nenusivyliau nors ir patikimumas gal net prastesnis nei vokiškų tačiau komforto lygis nesulyginamas. variklis nesunaikinamas remontuoti dar neteko
Pilnas atsiliepimas...
Rokas | 2014-02-06
Apie Citroen xsara picasso 2.0hdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nebrangus,praktiškas,komfortiškas, gražus.
Nestabilus peržengus 130km/h greitį,nepatikimas,triukšmingas nors variklis hdi ganėtinai tylus triukšmauja plastmasės,jaučiamas bures efektas.
Šis auto komfortiškas,praktiškas yra prastas nes byra viskas pvz: sankaba,ipurškimo sistema,siurblys,starteris.Tačiau šeimoms kas neturi daug pinigų ir nori citroen vienątūrio už tokia kaina gali rinktis šį,bet jis yra prastas ir problematiškas. variklis 2.0 hdi yra patikimas Detalių kainos yra nei labai didelės nei labai mažos,bet jas keist reik dažnokai.O nuvertėja gana lėtai kadangi tai citroen lietuvių rinkoje o ne audi,bmw ar volkswagen. jei yra šiek tiek didesnė piniginė rimtai pagalvot ar verta pirkt šį auto nes servise pinigų paliekama nemažai.
Pilnas atsiliepimas...
žmogelis | 2014-02-06
Citroen xsara picasso 2.0 hdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Praktiškas,komfortiškas,nebrangus,mielas akiai.
dažni gedimai,mažai traukos,prastas stabilumas,garso izoliacija,sunku parkuotis nes nesimato priekinio dangktčio
Turiu Citroen xsara picasso 2.0 hdi variklis silpnokas net važiuojant ramiai. Šis auto yra toks automobilis kuris bus jums patogus,praktiškas, bet ir ganėtinai nepatikimas.Turiu xsara picasso 2003 m. gamybos. Per metus nuvažiuoju 15000km auto turiu 3metus. ir gedimų buvo įvairių paviždžiui : kuro siurblys, purkštukai, sankaba ir tt.Iš viso šiam auto sevise remontui buvo išleista 3500litų. Variklis yra geras su varikliu nėra buvę nė vieno gedimo tik trauka galėtu būti geresnė. Automobilio dalys nėra brangios apžiūrėti techninę ir elektroninę pusę.Jei nesigauna rasti geros auto ieškoti kito modelio.
Pilnas atsiliepimas...
 
123
Citroen modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
23456789012345678901234567890123
  Mini AX  C1C1 
  Maži  SaxoC2DS3  
  C3C3C3C3
  Kompaktiniai ZX    
 XsaraXsaraC4C4 C4
   DS4  
   C-Elysée
  Vidutiniai  XantiaC5C5  
   DS5  C5 X
  Reprezentaciniai XM C6  
  Kabrioletai   C3 Pluriel  
  Mini krosoveriai    C4 Cactus 
   C3 Aircross
  Krosoveriai    C4 Aircross  
  Visureigiai   C-Crosser C5 Aircross
  Mini vienatūriai  Xsara PicassoC3 Picasso  
  C-Zero  
  Vienatūriai   Grand C4 PicassoGrand C4 Picasso 
  C4 PicassoC4 Picasso 
  Dideli vienatūriai   C8  
   SpaceTourer
  Daugiatiksliai  BerlingoBerlingoBerlingo
  Nemo  
  Komerciniai  JumperJumperRelay
 JumpyJumpyJumpy
  23456789012345678901234567890123
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt