Markės
752 iš 1845
Hyundai Tucson (JM) 2004 - 2010
Hyundai Tucson, (JM) 2004 - 2010
57Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.29% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)Viso įvertinimų: 7
10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)4% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)4% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)22% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.2)15% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Hyundai Tucson yra kompaktiškas SUV gaminamas ant Elantra platformos kartu su Kia Sportage ir yra pozicionuojamas žemiau Santa Fe visureigio. Tucson yra mėgstamas dėl patogumo, erdvės ir geros kainos. Standartinėje įrangoje yra oro kondicionierius, autopilotas, šešios oro pagalvės, elektroninė stabilumo kontrolės sistema, CD grotuvas, lengvojo lydinio ratlankiai ir gan kokybiškas interjeras. Galines sėdynes galima sulankstyti ir gauti didelę erdvę net labai ilgiems kroviniams. Vienas pagrindinių Tucson privalumų yra saugumo įranga – priekinės, šoninės oro pagalvės sėdynėse ir šoninės užuolaidų tipo oro pagalvės tiek priekiniams, tiek galiniams keleiviams.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 7
2018-06-21
2.0 CRDI 83kw 4WD, automatinė greičių dėžė.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nebrangios dalys, 4WD, pilnai atsiverčia sėdynės, manevringumas
Triukšmingumas prie didesnių apsukų
Pravažiavau 50 tūkstančių km. Tai per tą laiką keičiau pora guolių, stabilizatorių, sailentblokus, kaladėles. Daugiau einami dalykai, t.y. tepalai filtrai. Detalės nebrangios, todėl rūpesčių nesukelia. Šviesus salonas gerai žiūrisi, odinės sėdynės nesusidėvi greitai. 4WD labai praverčia žiemą arba važiuojant prastesniais keliais. Jei dugnas nepakibs, tai užklimpti sunku :) Galingumo pakanka, nors daugiau nepamaišytų :) Manevringas automobilis, mieste jokių problemų parkuojantis, gerai jaučiasi gabaritai. Už panašią kainą geresnių alternatyvų nematau.
Pilnas atsiliepimas...
Joli | 2016-07-18
Tucson, 2008 1,8 dyzelis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
manevringumas, kokybės ir kainos santykis, maži eksplotacijos kaštai
nepastebėti
Manevringas automobils, pirktas nenaujas bet labai mylėtas ir prižiūrėtas ankstesnio šemininko vokiečio. Ypatingų "navarotų" nėra,viskas kas būtina, elektronika minimali: langai, kondicionierus,mini navigacija. Salone labai nekokybškos plastmasės interjeras,aiškiai matosi menkiausias įbrėžimas. 1,8 dyzelis trauka iš vietos gera, aplamai trauka gera, jokių priekaištų, lenkimuose patikimas. Nuvertėjimas nėra baisus nes ir šiaip šios mašinos yra pigios. patikrinti visapusiškai auto, labai svarbu ar ankstesnis šeimininkas prižiūrėjo automobilį
Pilnas atsiliepimas...
Kęstas | 2016-02-26
Geras auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Salonas erdvus ,paprastas,vairas lengvas,garso izoliacija normali.
Kol kas neradau .
Turiu automobilį keletas mėnesių,pirktas naudotas iš Prancuzijos su 137000 km (tikrinau ) .Patikrinus pagal VIN kodą - buvo daužta d.pusė,bet sutvarkyta gerai tikrinau servise. Taip pirmas įspudys geras,kaip buvau radęs ,nevisai pelnytai žmonės bijo kitų markių auto. Aišku čia ne Mersas ir ne BMW ,bet kiekvienam pagal savo norą ir kišenę. Kuro sąnaudos kaip ir bet kuriam auto,kaip važiusi.Užvedus rodos garsokai dirba dyzelis,bet važiuojan garso izoliacija normali,radijos garsinti nereikia.Ką pastebėjau - prie buvusių šalčių vedasi gerai ir šildo gerai ir greitai. Variklis dirba taip kaip ir kiti ( garsas ) .Nupirkus keičiau pagrindinio diržo komplektą, su darbais servise sumokejau 250 EUR. Pasikeičiau variklio alyvą ( sintetinę 5,9 litr.) ir filtrus dar 60 EUR. Viskas kitkas OK. Važiavimas malonus ,važiuojant 125 km/val. gana tylu,kuro sąnaudas rodo apie 7 litr. Kiek nuvertėja ,nežinau, kol kas pardavinėti nesiruošiu. Detalės gana nebrangios Taip vertas auto. Jei rimtai nusiteikęs,pasitikrink pagal VIN kodą,galima ir servise.
Pilnas atsiliepimas...
Jonas | 2015-01-29
Hyundai Tucson 2.0 CRDi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Smagus vairavimas. Pakankamai gražus, racionalus, patogus salonas.
Nuvertėjimas. Kuro sanaudos. Didelė variklių modifikacijų įvairovė.
Nenorėjau pirkti šito automobilio, kadangi jis vadinasi Hyundai. Mačiau tokias antraštes, kaip: "Hyundai ne automobilis" ir pan. Tačiau pradėjus labiau domėtis supratau , kad šis automobilis yra tiesiog nepelnytai nuvertintas. Stengiausi rasti priežasčių jo nepirkti, bet didesnė dalis informacijos buvo teigiama. Čia žmones rašo: prasta garso izoliacija, prastos plastmasės salone. Su kuo jūs lyginat??? Su BMW X6 ar su Lincoln Navigator? Taigi čia pigaus segmento automobilis. Ar jūs sėdėjote Volvo? Ar matėte kaip nusitrynę Audi mygtukai? Trumpai. Garso izoliacija nei gera nei bloga. Normali. Plastmasė normali yra prestižinių automobilių kurių salonai apgailėtini. Todėl noriu apginti Tucson'ą ir pareiškiu. kad šis automobilis išrinktas 2007 metų visureigiu Lietuvoje. Šis automobilis yra labai saugus, jame gausu oro pagalvių. 6 metų TOP 5 visureigiai iki 35ooolt : 1.RAV4, 2.Honda CRV, 3.Nissan Xtrail, 4. Hyundai Tucson, 5. Suzuki Grand Vitara. Cia radau internete. Paguglinkit, važiuoklė tvirta. Kažkur skaičiau, varikliai be kapitalinio prabėga 500 000(dyzeliai). Labai geras kainos kokybė santykis. 2.0 CRDi 4WD Nežinau. Manau nuvertėja, kadangi 8metų mašina nupirkti galima už 4000Eur
Pilnas atsiliepimas...
Rimantas | 2012-05-16
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, saugus, neperbrangus eksploatacijoje.Tinka mieste ir ypač užmiestyje.Važiuojant susidaro įspūdis, kad lietuvos keliai visai neblogi.
2000 ltr. variklis kiek persilpnas. Kuro sąnaudos mieste didokos. Mažoka bagažinė didesnei šeimai. Važiuojant digesniu greičiu viduje kiek pertriukšminga.
Pakankamai išvaizdus, patogus valdyti, puikus pravažumas. Salonas kuklus, plastmasės prastokos.Atsparus korozijai (6 metai eksplotuojamas Lietuvoje be matomų korozijos pėdsakų.)Bagažinė mažoka (vaiko vežimėlis telpa, tačiau daugiau kas vargu.)Važiuoklė patikima (100000km.- be problemų) Nelabai ekonomiška: mieste 100 km. suvartoja 13,5 ltr. žiema ir 10,5ltr.-vasara.(dar labai priklauso nuo važiavimo stiliaus). Užmiestyje 7,5- 8 lrt. 100 km. jei neviršiji 90- 100 km/h.Tačiau šias sąnaudas atperka patikimumas ir saugumas (6 oro pagalvės).Salione, važiuojant didesniu greičiu ,galėtų būti mažiau triukšminga. 2000ltr. benzininis.100000 km. jokiu problemų. Kadangi mašinos svoris apie 1500kg. 2000 ltr. variklis kiek silpnokas ir turi dirbti kiek didesnėmis apsukomis, kas kažkiek didina kuro sąnaudas. Kuo greičiau važiuoji- tuo daugiau moki. Automobilio eksploatacijos kaštai vidutiniai. 7 metų automobilis nuvertėja 60 - 65 % (Tai normalus nuvertėjimas, kaip ir daugumos kitų mašinų.). Jei netaupai paskutinio cento - tai patikimas ir saugus automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
Romualdas | 2010-03-09
Hyundai Tucson 2008
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Variklio patikimumas, kainos ir kokybės santykis labai geras
Per silpnas variklio darbinis tūris ir prastos kokybės plastmasė bagažinės skyriuje
Automobilis pakankamai išvaizdus. Viduje prabanga nedvelkia, bet, nors ir kuklu, tačiau pakankamai skoninga. Plastmasės kokybė tikrai nėra pati aukščiausia, užtenka su nagu prabrėžti ir pažeidimas išlieka, ypač bagažinės skyriuje. Kaip bazinei komplektacijai priekaištų neturiu, yra ir kondicionierius ir šildomos priekinės sėdynės ir pilnas elektros paketas. Saugumo paketas taip pat pakankamas(6 oro pagalvės ir saugos užuolaidos). Dar yra smulkių malonių privalumų, todėl automobilis visiškai priimtinas ir patrauklus. 2.0 litrų darbinio tūrio benzininis variklis truputį per silpnas šitam visureigiui. Nors variklis dirba nepriekaištingai ir per du metus nebuvo nė vienos problemos, susiijusios su variklio darbu, tačiau važiuojant visais keturiais varomais, kad ir per gilų sniegą yra mažokai jėgos. Be to ir kuro sąnaudos dėl šitos priežasties šiek tiek per didelės. Automobilio eksploatacijos kaštai vidutiniai, o kainos nuvertėjimas pirmais antrais metais yra didžiulis, bet išliekamoji vertė vis tiek yra, nes eksplotuoju patrauklų visureigį.
Pilnas atsiliepimas...
Šaras | 2009-02-24
Hyundai Tucson
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvumas, lengvas valdymas, galia.
Salono apdailos detalės kaip tokios klasės automobiliui iš ties atrodo ganėtinai vargiai, garso izoliacija.
Tai - SUV klasės automobilis, puikiai tinkantis miestui ir užmiesčio ar miško keliams. Automobilis yra labai erdvus su dideliu bagažo skyrium. Nors salonas yra ir erdvus, tačiau apdailų kokybė nėra pati geriausia: plastmasė atrodo ganėtinai pigiai, taip pat yra polinkis joms barškėti. Automobilis nepasižymi itin gera garso izoliacija (galbūta taip yra dėl to, jog šis automobilis su automatine greičių dėže). Automatinė greičių dėžė galbūt nėra pati tiksliausia ir maloniausia, tačiau veikia be gedimų. Nepaisant šių minusų automobilis yra patogus, patikimas,praktiškas ir labai erdvus. 2.0 benzininis 140 AG variklis su automatine greičių dėže. Variklis (nors ir su automatine greičių dėže) pasižymi neblogomis dinamiškumo ir sportiškumo savybėmis. Ekonomiškumu mieste per daug nepasižymintis variklis - iki 11-13l/100km užmiestyje yra kur kas ekonomiškesnis 7-8l/100km. Per visa eksplotacijos laikotarpį neteko susidurti su jokiomis problemomis, tad galima teigti, jog variklis yra patikimas. Eksplotacijos kaštai yra ganėtinai didoki, tačiau automobilis pasižymi patikimumu todėl šioje vietoje yra tam tikra pusiausvyra. Nuvertėjimo atžvilgiu automobilis savo kaina išlaiko tikrai gerai.
Pilnas atsiliepimas...
 
Hyundai modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini   i10i10i10
  Maži  AccentAccentAccent  
  Getzi20i20i20
  Kompaktiniai   ElantraElantraElantraElantraElantra
  i30i30i30
   Ioniq
  Vidutiniai  SonataSonatai40  
  Dideli   GrandeurGrandeurGrandeur
  Reprezentaciniai   GenesisGenesis 
  Equus  
  Kupė  CoupeCoupeCoupe  Veloster  
  Genesis Coupe  
   Veloster
  Mini krosoveriai    Kona
    Bayon
  Krosoveriai   Santa FeSanta FeSanta FeSanta Fe
  Tucsonix35TucsonTucson
    Ioniq 5
  Visureigiai   Terracan   
  ix55  
  Mini vienatūriai   Matrixix20  
  Vienatūriai  Trajet   
  Dideli vienatūriai  H-1H-1 
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt