Markės
1065 iš 1506
Opel Zafira 1999 - 2005
Opel Zafira, 1999 - 2005
540Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.411% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)Viso įvertinimų: 40
3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)14% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.4)16% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)2% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)
Ar rekomenduojuTaip 68% Ne 32%
Pirmos kartos Opel Zafira yra nedidelis, bet labai praktiškas šeimyninis vienatūris. Automobilis buvo gaminamas ant tos pačios platformos kaip ir 1998 metų Astra ir turėjo su ja labai daug bendrų mazgų. Zafira kėbulas buvo naudojamas GM kompanijos vandeniliu varomame koncepte HydroGen3. Zafira A buvo pakeistas į Zafira B Europoje ir Japonijoje 2005 metais, tačiau yra vis dar parduodamas daugumoje kitų rinkų. Zafira turi septynias vietas išdėstytas 3 eilėse. Galinė eilė gali būti sulankstoma į grindis, kad būtų išgauta daugiau erdvės kroviniams ir nereiktų išmontuoti pačių sėdynių. Sistema buvo pavadinta Flex 7. Buvo gaminama ir turbo versija su 2.0 L 4 cilindrų varikliu su 147 kW (200 AG) galia.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 40
2018-12-31
2,2 dyzelis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigus auto, ganėtinai gera važiuoklė
Prastas variklis, pagal galią didelės kuro sąnaudos, labai žemas priekis
Pirkau prieš 6 metus, dar 10 metų senumo neturinčią mašiną. Mokėjau tiksliai nepamenu, bet kažkas 10k litų dar. Mašina buvo tiesiog ideali iš techninės pusės, niekas nesubraižyta, plasmasės visos tiek vidui tiek išorėje nesulūžę, pravažiavus 147k. Kiek realu tokia rida nž., nors buvo servizo knygutė, bet nuojauta knibžda, kad pravažuota daugiau su ja. Tada dyzelis buvo ant bangos, tai geresnių markių 10metų senumo auto kainavo stipriai brangiau nei opelis. Pravažiavau apie 100k su ja. Daug maž pusė kelio buvo žvirkelis. Variklis 92kw traukia pakenčiamai. Kaip jau kažkas minėjo, teko bandyt 2l 74kw, tai akivaizdžiai mažai tokiai mašinai. Važiuoklė kieta, bet patikima, rimčiau remontavau tik kartą. Žemas priekis, tai tos plasmasės po varikliu ilgai sveikos neišliko. Sėdynės kietos, nepatogios. Plasmasės salono gana kokybiškos, barška nedaug. Garso izoliacija prasta, stipriai girdisi variklio darbas salone. Didžiausios problema, variklis. Pravažiavus tuos 100k pasipylė variklio bėdos. Nusprogo siurblys, tada AGR vožtuvas restauruotas ir jau vėl sugedęs, tad išprogramuotas, keistos forsunkių gumos, nes pradėjo sunkiai užsivest. Paskutinis gedimas, lūžo alkūninis velenas, (2,2) variklių liga. Žodžiu ne stebūklas ta mašina, bet manau, kad pagal mokėtus pinigus jau atidirbus. Kaip ir visų auto, gal tik granatos ir pusašiai neproporcingai brangūs pagal auto. Nuvertėjimas gana didelis, pakeisitas motoras po alkūnės lūžio bus paskutinis jo remontas, jei dar suges teks priduot į laužyną praktiškai už ačiū. Pirksit opelį, pirkit ne senesnį nei 10metų ir kuo geriau atrodantį, nes pinigai bus tie patys kaip ir perkant geresnes markės auto 15metų.
Pilnas atsiliepimas...
2018-08-22
Opel zafira 2003 2.0 dti
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Aukšta sėdėsena, žiema labai šilta salone, paprasta diagnostika.
Trūksta 6 bėgio, traukos dingimai ir jos trūkumas
Ekonominis variantas šeimoms, vietos daug, tik antra sėdynų eilę neišsiima . Auto skirtas tiems kas neskuba, nes traukos tokį kėbulą vežti tikrai trūksta. Trūksta 6 bėgio, važiuojant 120 rodo 3t apsūkų, dėl to ir kuro sanaudos 7-8l. Auto kurtas šeimoms, bet remontui teks paklot kaip dar vienam šeimos nariui. Pagrindinės bėdos, sulūžta visos amortizatorių spyruoklės, užlinksta turbinos, smagratis su sankaba nelaiko, traukos pastovus dingimas, auto perkant iškart reik įsigyt opcom jungtį, nes už diagnostikas teks pastoviai mokėt. Dėl traukos viskas pagrįsta ant vakuumo šis sujungtas labai plonais plastikiniais vamzdeliais, kurie nuo gyvenimo prasitrina ir taukos neber, kur dar krūva daviklių kur bet kuriam parėjus, traukos dingsta. Į metus bent sykį reik išimt EGR vožtuvą ir jį išplaut. Ratų guoliai brangus, stabdo sunkiai, pirmą bėgį įjungt kai kurioms tiesiog įsitempus reik įkalt. Kėbulas cinkuotas, nerūdija, žiemą šilta, o vasarą irgi, kondiškės 9 iš 10 auto pareina. Tikrinti visus mazgus, ypač smagratį, turbina, žiūrėt ar trauka yra.
Pilnas atsiliepimas...
2018-06-19
Turėjau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis salonas.Mašina šeimai.
Bloga važiuoklė labai kietai važiuoja.
2.0 dyzelininis variklis kas 5000km pradidinėjo kažkokias nesamones tai lavonas.Nepatariu pirkti.
Pilnas atsiliepimas...
2018-03-23
Turejau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas. stabilus . 7 vietos. kuro sanaudos.
Galetu buti minkstesnis.
Geras automobilis. Turejau ji 9 metus. Keistas tik kondicionieriaus radiatorius ir slegio daviklis. Galetu buti minkstesnis. Stabilus kelyje. Rudziu maniskis neturejo.
Pilnas atsiliepimas...
2018-03-13
Turiu ir labai gailiuosi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ant akumuliatoriaus ir ant vaistineles
Pats automobilis
Miręs lavono gabalas. Turiu du metus ir du metus vargstu. Pradžioje nėjo uzkurt, o dabar kai jau uzsikuria tai pavažiuoti eimanoma (gestą) ir ne dėl siurblio gedimo.
Pilnas atsiliepimas...
2017-08-10
2003 zafira 2.2dti
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaina, talpumas.
Galėtų būt pigesnės kai kurios detales
Turiu nepilnai metus ir pravaziuota 8-9t km. Parvarytas iš Vokietijos. Neblogas automobilis pagal kainą. Salonas išplanuotas neblogai, vietos daug tiek prieky tiek gale, bet sėdynės nepatogios nei ten, nei ten ir ypač gerai pasijaučia ilgoje kelioneja. Bagažinės tūris normalus, bet padėjimo plotas nedidelis, o gal perdaug norisi iš kompaktinio miniveno. nors lyginant su kitais (vw touran, kia carens ir pns tai erdvė laimi zafira. Salonas surinktas vidutiniškai ir gerai tai pajaust išeina vaziuojan grubiu žvyrkeliu. važiuoja pakankamai minkštai, bet duobes važiuoklė priima nelabai maloniai. Varikis 2.2 dti. Rida rašo 160t km bet reliai trbt kokie 250t. Po pirkimo keičiau visas pakaitinimo žvakės, nes neveikė nei viena bet po to ir žiemą gerai sekėsi - kūrėsi be jokių sunkumų prie -21. Variklis traukia tikrai neblogai nors ir turi turbo duobių, bet pakemciama viskas. Iki 180km/h greitį surenka pakankamai nesunkiai, kaip toliau nežinau. Kuro sąnaudos 7-8l tiek žiemą tiek vasarą (beveik visada įjungtas kondicionierius). Važinėjama pagrinde mieste Kaune. Tepalo dapilinet nereik.
Pilnas atsiliepimas...
2017-05-19
2004 2.0DTI automatas executive
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nebrangus ekspoatacinis išlaikymas, ekonomiškas važinėjant ilgom distancijom
Didelis kainos nuvertėjimas, neekonomiškas važinėjant trumpu miesto rėžimu
Patikimas šeimyninis automobilis. Eksploatuojamas 3metus. Patvari važiuoklė, per visą eksploatavimo laikotarpį, kas liečia važiuoklę atrestauruotos tik priekinės traukutės ir pakeista amortizatoriaus spyruoklė. Kas liečia kitas besidėvinčias detales - paskirstymo dirželis, termostatas, pakaitinimo žvakės, stabdžių kaladėlės. Tikrai patikimas ir pigios eksploatacijos automobilis. Minusai tik tie, kad gan didelis automobilio nuvertėjimas kainos atžvilgiu ir nėra pats ekonomiškiausias važinėjant trumpus miesto atstumus. Užmiestis labai ekonimiškas.
Pilnas atsiliepimas...
Andrius | 2017-05-08
Opel Zafira 2.0 dti
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus, stabilus, talpus, patvari važiuoklė, patogi sėdėsena visose sėdynėse
Gendantis kuro siurblys, kiauri garso signalo mygtukai ant vairo (čia daugumos G Astra, Zafira - A modelių bėda), smulkios elektronikos bėdos, neišsiima (o tik vertikaliai susilanksto) antra sėdynių eilė
2011 metais vienoje Tauragės automobilių prekybos aikštelių pirktas ir metus eksploatuotas Opel Zafira minivenas. 4xel. langai, 4x oro pagalvės, abs, priekiniai rūko žibintai, šildomas priekinis stiklas, elegance komplektacija. Bendrai automobilis paliko gerą, gerai pagaminto automobilio įspūdį - viskas ergonomiška, tvarkinga, TA praeita iš karto be papildomų vargų. 2 litrai, 74 kW dyzeliokas su interkūleriu smagiai sukosi ir vežė septynias pilnas sėdynes. Tiesa tada bagažinė būdavo miniatiūrinė - pora krepšių ir viskas. Taip buvo gal penketą tūkstančių km. Po to prasidėjo gedimų virtinė, po kurios nutarta parduoti šį automobilį. Per metus gal penketą kartų pas skirtingus meistrus tvarkytas kuro siurblys (silpnoji vieta), keista sankaba, nulūžo porankis, prakiuro kondicionieriaus radiatorius. Remontai bendrai paėmus (be einamųjų) atsiėjo kelis tūkstančius dar tuometinių litų po ko nuspręsta nebesiterlioti su Zafira. Taip ir pardaviau po metų su neveikiančiu siurbliu.Mokėjau 11 k. litų, atidaviau už 5.5 k. litų. Daugiau į jas nebesižvalgau... Rinktis benzininę versiją 1.6, 1.8 l .varikliu, prisiekusiems dyzelistams belekaip tikrinti variklio darbą (nors į vidų neįlysi pirkdamas mašiną) antraip bus išlaidų...
Pilnas atsiliepimas...
sipuxas | 2017-01-21
apie Zafira
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
tikrai kantrus.
pavaru ilgis.
vazineju 4 metai , paikeiciau trumpu sviesu lempute ,sarnyra ir stabilniko traukes, kai kazkas raso kad nelaiko vaziuokle tai pagalvojau ,kad ne apie si auto skaitau , vazineju visur tiek mieste tiek bekele, automobilis tikrai puikus ir kantrus , salonas tai kiekvieno skonio reikalas ,bet jau jai lygint su B tai dar klausimas kuris grazesnis, tikrai gera aparatura (garso koloneles), vienintelis minusas tai vaziujant 5 pavara gan dideli sukiai tikrai nepaskraidysi ant 170, grandine, keiks tepalus laiku vaziuosi ilgai ir laimingai. remontas tikrai minimalus ,detaliu kainos nesikandzioja,nuvertejimas manau kaip visu stebuklu nebuna. pirk parvaryta is vokiecio.
Pilnas atsiliepimas...
Bandytojas | 2016-12-31
Zafira 74 kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Darbinis arklys, aukstesne sedesena
Sunku visus isvardinti
Sveiki. Nusprendziau parasyti ir as atsiliepima apie si automobili. Teko prasukti keleta tukstanciu kilometru su tevo zafira, kadangi esu turejes daugiau nei 10 automobiliu ir juos eksploataves, tai palyginti yra su kuo. Juolab, kad teko ir kita panasaus "kalibro" minivena vairuoti beveik metus laiko. Taigi gal pirmiau apie teigiamus ispudzius: 1. automobilyje sedesena pakankamai auksta, geras matomumas kelyje, taip pat geras matomumas pro galinius veidrodelius. 2. Visai patiko kaip pakaba sugeria kelio nelygumus, vaziuojant zvirkeliu nejauciamas diskomfortas. Na su pliusais kaip ir viskas.. minusai pradedant nuo salono: 1. Per platus priekinio lango statramstis, trukdo matyti pesciuosius. 2. Salono plastmases tragiskos kokybes, liesti ypatingai nemalonu, nors kazkokiu luzusiu ar labai nutrintu detaliu nepastebejau nors automobilis nuriedejes manau ne maziau 400 t. ( spidometre rodo 260 t bet visi zinom su spodometro tiksliais parodymais) 3. Sedynes ziauriai nepatogios, po pirmo 100 km tiek man, tiek zmonai paskaudo nugaras. Tolimesne kelione tikra kancia. 4. Variklis. 74 kw, bet panasiau i 40. Visiskai buka, dinamikos jokios. Reikalauja aukstesniu sukiu norint kazka aplenkti. Salono izoliacija nuo variklio nepakankama, labai girdisi tas traktorinis garsas. 5. Automobilio aerodinamines savybes taip pat labai prastos, jau pasiekus 100 km/h greiti, girdisi svilpimas, soninio vejo faktorius taip pat labai veikia. 6. Greiciu deze nera tiksli. Nezinau ar tik sioje zafiroje sunku ijungti 1 begi. Kiek zinau jau kelis kartus remontavo nes nejunge aplamai kai kuriu pavaru. Aplamai zafira deciau i ta pacia eile su visais saranais, galaxiais ir kitais panasaus dydzio "minivenais" nors nesivercia liezuvis sias tautos masinas taip vadinti, nes nei tai lengvas automobilis nei tikras minivenas. Esu turejes chrysler grand voyager, tai visi pliusai amerikono puseje, net nera ka lyginti su situo barskalu, o be to ir kainos panasios. Vazinejant dujomis, islaidos kurui gaunasi panasios, taciau atsimeta visi dyzelio "dziaugsmai". Triuksmingas, nerangus ir negaliu sakyti kad ekonomiskas. Labai tiksliai neskaiciavau bet kaip dyzeliui tikrai per daug suvartoja. Nuvertejimas siu masinu tikrai nemazas, remonto islaidos kiek zinau nera dideles, kaip ir detaliu kainos bet remontuoti tai ta tai ana tenka gana daznai. Jei reikia erdvaus ir patikimo automobilio, nebijoti amerikonu ir rinktis chrysler/ dodge voyager, tik ne dyzelius, honda odysey
Pilnas atsiliepimas...
 
1234

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera 
  Vidutiniai  VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum  
  Dideli   Omega  
  Kupė  Calibra   
  Tigra Tigra 
  Kabrioletai     Cascada
  Roadsteriai   SpeedsterGT 
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara 
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera  
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva 
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaro
   Movano
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai