Markės
857 iš 1898
Kia Optima, (JF) 2015 - 2020
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.04% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 2
7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)22% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)23% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Erdvus interjeras
  • Geras kainos ir kokybės santykis
  • Gera įranga
TRŪKUMAI
  • Nepasikeitęs išorės dizainas
  • Konkurentai smagesni vairuoti
  • Mažas variklių pasirinkimas
"Naujoji Optima yra pirmasis kompanijos modelis turintis panoraminį stoglangį, bei anglies pluošto detales"
2010 metais pristatytas Kia Optima pirmtakas pasirodė nepaprastai svarbus modelis, kadangi atliko kompanijos transformaciją pirkėjų akyse. Patrauklaus dizaino ir solidus automobilis pakeitė markės įvaizdį tiek, kad šiandien daugiau niekas nebepavadintų Kia markės „biudžetine“ ar antrarūše. Naujoji Optima protingai sukurta kaip evoliucinis modelis turintis visus pirmtakui būdingus bruožus, kuriems žinoma buvo suteikta daugiau modernumo. Automobilis tapo ilgesnis, platesnis, standesnis ir talpesnis. Viduje panelės dizainas taip pat labai primena pirmtako, tačiau tapo kiek subtilesnis, mažiau apkrautas įvairiais mygtukais, jaučiamas dėmesys detalėms, plačiau naudojamas minkštas plastikas. Naujoji Optima yra pirmasis kompanijos modelis turintis panoraminį stoglangį, bei anglies pluošto detales sustiprinančias kėbulą ir sumažinančias svorio centrą. Taip pat daug dėmesio buvo skirta kabinos garso izoliacijai ir vibracijos sumažinimui. Automobilis tapo puikiai valdomas, vairo mechanizmas ir reakcija tikslesni kartu gerokai padidintas ir komforto lygis.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 2
MarK | 2023-12-02
Kia Optima 2.0 L 150 AG ir automatas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Priežiūros, remonto kaina, graži išvaizda, patikimumas, komfortas ir patogumas, geros degalų sąnaudos
Garso izoliacija
Tai vienas geriausių automobilių savo klasėje tiek pagal išvaizdą, tiek pagal kainą ir komplektaciją. Geras automobilis skirtas patogiam ramiam pasivažinėjimui, tikrai ne lenktynėms. Žinoma 2.0 litro Optimai neužtenka, 2.4 L variklis idealiai tinka šiam automobiliui. Gamintojas galėjo geriau į tai atsižvelgti ir pasiūlyti galingesnių versijų, tarkim su turbo varikliu. Taip pat Kia aiškiai pataupė garso izoliacijai, kurios trūkumas stipriai jaučiamas palyginti su prieš tai turėtu Volvo S80. Kad ir senesnis, bet Volvo buvo gerokai tylesnis automobilis. Sunku prijungti Android telefoną prie automobilio infosistemos ir dar keletas smulkių nemalonumų. Bet apskritai esu patenkintas automobiliu, visas svarbiausias funkcijas Optima atlieka gerai.
Pilnas atsiliepimas...
2018-09-27
Kia Optima 2017
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, valdymas, dinamika, dizainas, erdvumas, patikimumas, didelė bagažiną,
Degalų sąnaudos
Sveiki Noriu pasidalinti savo pirmuosius įspūdžius apie mano turimą Kia Optima 2.4 litrų 2017 metų, rida 1700 km, pirmieji įspūdžiai yra štai tokie: automobilio salone būti yra labai malonu ir patogu, sėdynės irgi yra labai patogios aš papildomai užsakiau garso izoliaciją: lubos, grindys, arkos, bagažinė, bagažinės dangtis, durys, tapo tyliau, muzika pradėjo skambėti kur kas maloniau ir geriau (nors ir labai prastos kokybės garso apratūra), bet per ratų arkas nuo akmenų vistiek nemenkai buvo girdėti triukšmas, mano subjektyvia nuomone tai yra ne kritinė problema, iš vairuotojo sėdynės apžvalgos laukas yra labai didelis ir geras, galinio matymo veidrodėlis nelabai patogus arkliukas po kapotu yra pakankamai geras kasdieninėms kelionėms mieste ir užmiestyje, nors lenkiant fūrą šiek tiek pritrūksta galios, bet gerai paspaudus automobilis lengvai aplenkia. vairas kažkoks pasirodė per plonas, tai papildomai apvilkau dar jį. Važiuoklė gana kietoka, bet man patinka, nes posukiuse automobilis stovi tikrai stabiliai, važiuojant žvyrkeliu ar nelygumais kelias jau labai stipriai jaučiasi. Per visą šį neilgą laiką, pastebimų gedimų neišlindo, tikiuosi ir neišlys ilgą laiką. Išlaidos kurui nėra labai mažos, bet gal dėl to , kad automatinė pavarų dėžė? Na bet kas dien važinėjant mano atlyginimo pilnai užtenka. Dar galiu pasakyti, kad šio automobilio tikrai didelė bagažinė, kas man labai patinka, kai važiuoju prie ežero ar kažkur keliauju.
Pilnas atsiliepimas...
 
Kia modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
23456789012345678901234567890123
  Mini   PicantoPicantoPicanto
  Maži  RioRioRioRio
  Venga  
  Kompaktiniai   CeedCeedCeed
  ForteForteForte
  Vidutiniai   MagentisMagentisOptimaOptima 
   Stinger
  Dideli   OpirusCadenzaCadenza 
  Mini krosoveriai    NiroNiro
   Stonic
  Krosoveriai   SportageSportageSportageSportage
    EV6
  Dideli krosoveriai     EV9
  Visureigiai   SorentoSorentoSorentoSorento
  Mini vienatūriai   SoulSoulSoul
  Vienatūriai   CarensCarensCarens  
  Dideli vienatūriai  CarnivalCarnival CarnivalCarnival
  23456789012345678901234567890123
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt