Markės
419 iš 1888
Citroen Xsara 2000 - 2006
Citroen Xsara, 2000 - 2006
58Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.212% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)Viso įvertinimų: 8
8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)23% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.5)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.1)10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Citroen Xsara yra kompaktiškas šeimos automobilis gaminamas nuo 1997 metų. Kaip jo pirmtakas Citroen ZX, Xsara dalinasi savo platforma su Peugeot 306 modeliu ir buvo gaminamas kaip penkerių durų hečbekas ar penkerių durų universalas. 2000 metais Xsara buvo atnaujintas – automobilis tapo standesnis (taip pagerintas saugumas ir valdymo savybės), gavo naują priekio dizainą su didesniais priekiniais žibintais ir kai kuriuos vidaus pasikeitimus (pvz. naujas vairaratis). Xsara gali pasiūlyti komfortišką elgesį kelyje, gerą valdymą, tačiau su klasės lyderiais Ford Focus ir VW Golf konkuravo labiau dėka mažesnės kainos. Pirkėjams neitin patiko senamadiškas Xsara dizainas, todėl 2004 metais buvo pakeistas elegantiško C4 modelio. Būtina paminėti unikalią Xsara sėkmę WRC (World Rally Car) varžybose. Šis modelis, nedaug ką turintis bendro su standartiniu išskyrus panašią išorę, tapo vienas sėkmingiausių automobilių WRC istorijoje. Citroen su fenomenaliu prancūzu Sebastien Loeb priešakyje laimėjo tris vairuotojų čempionų titulus nuo 2004 iki 2006 metų ir tris gamintojo čempionų titulus 2003, 2004, ir 2005 metais. WRC sėkmę perėmė Xsara įpėdinis C4 modelis.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Xsara modelis tapo vienas sėkmingiausių automobilių WRC istorijoje. Citroen su fenomenaliu prancūzu Sebastien Loeb priešakyje laimėjo tris vairuotojų čempionų titulus nuo 2004 iki 2006 metų ir tris gamintojo čempionų titulus 2003, 2004, ir 2005 metais. WRC sėkmę perėmė Xsara įpėdinis C4 modelis.


Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 8
Romualdas | 2023-07-23
Citroen xsara 2003m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikus darbinis arkliukas
Mažai komforto
Turėjau šį auto apie 8 metus,ir galiu pasakyti,kad tai visai geras darbinis arkliukas.Varyklis 2.0 HDI,tai tikrai neužmušamas.Mano darbas buvo susijęs su pastoviu važiavimu,tai su juo prasukau virš 400tūk.km.ir jokių problėmų nekėlė.IŠ RIMTESNIŲ REMONTŲ-TAI GALINIS TILTAS IR VAIRO KALONĖLĖ.Šiaip kaip ir visiems auto tik einamieji remontai.Pardaviau tik dėl to,kad gavau valdišką auto. Tikrinti galinę pakabą.
Pilnas atsiliepimas...
2023-01-08
Citroen Xsara 2003m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Neužmušamas varyklis
Galinė pakaba
Nieko blogo apie Xsara pasakyti negaliu.Paprastas darbinis arkliukas ir tiek.Ypač geri yra HDI 2,0ltr.varikliaiPravažiuota beveik 400tūk.km. ir dar iki šiol traukia gerai,tepalų nevalgo.JŲ silpna vieta yra galinis tiltas,bet sutvarkius vėl gali būti ramus iki 100 tūk.km.Elektronikos beveik nėra,tai ir nėra kam gęstį.Skardos geros ir gerai padengtos,todėl rūdys nepuola. Remontas nėra brangus,detalių yra.,ir yra ne originalių už per pus mažesnę kainą. Žiūrėti,kad nebūtų apleistas.
Pilnas atsiliepimas...
2022-01-28
Citroen Xsara 2003
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažai gendantis,pigios detalės.Daug vietos,kaip tokios klasės auto.
galinė pakaba
Pirkau šį auto 2013 m.Prabėgęs buvo virš 200 tūk.km. Dizelis 2.0 HDI.Po kiek laiko patikrinęs pagal VIN kodą sužinojau,kad atsukta apie 90 tūk.km.Pirkau nebrangiai,todėl pagrinde žiūrėjau tik kėbulą ir vien dėl dėl to, kad neradau nei vienos rūdelės .Pradėjus važinėti išlindo visos bėdos.Galinio tilto remontas 800 lit. vairo kalonėlės restauracija 500 lit.,važiuoklės remontas {šarnyras,vairo traukė, stabilizatoriaus traukės ,gumos) vėl 500 lit..pradėjo leisti tepalus iš vidinės variklio pusės,todėl reikėjo nuimtį greičių dėžę , nors rebokšlis tik 45 lit., bet už tai,kad reikėjo nuimtį gr.dėžę dar400 lit..Buvo sutrukusios galinio suporto gumos,todėl buvo aprūdyję cilindriukai ,pirkau pilną rem. komplektą (kainos tiksliai ne prisimenu).Keičiau pagrindinį diržą su visais guoliais ir vandens pompa + generatoriaus dirželiu 700 lit. Jeigu būčiau žinojęs,kad tiek turėsiu bėdų,tikrai nebūčiau pirkęs,bet po to, kai pilnai ją sutvarkiau ir pravažiavau,per 8 metus virš 200 tūk.km. tikrai buvau labai patenkintas,per tuos 8 metus dar reikėjo pakeisti galinį duslintuvą 40 eur. ir starterio remontas 60 eur.daugiau viskas buvo gerai'daugiau neturėjau jokių bėdų.Variklis 2.0 Hdi labai geras,kurėss ir prie didžiausių šalčių.Buvau prie jo taip pripratęs,kai prieš metus kai pardaviau labai jo ilgėjausi, vien del to,kad jis nei karto nebuvo manęs pavedęs.Vietos ,tiek viduje,tiek bagažinėje daug,Triukšmo girdisi ne daug.kelio nelygumus sugeria gerai. Nepirkite nuvaryto. Tikrai verta pirkti,svarbu,kad būtų prižiūrėtas .
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-26
Geras auto už priimtiną kainą
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus salonas ir didelė hadchbėko bagažinė,gera garso įzoliacija.
Galinė pakaba,spiruoklės
Šį auto turiu nuo 2014m.didžiausia įnvesticija įsigijus šį auto buvo galinio tilto sutvarkymas ir vairo kolonėlės. Per tuos eksplotacijos metus buvo vien tik eksplotaciniai einamieji remontai: kaladėlės,diskai,filtrai ir t.t,Variklis yra HDI 2.0 vienas iš patikimiausių prancuziškų variklių,kuris prižiurint prabėga daugiau nei 0.5milijono km.Kuzovas gan atsparus korozijai,nusipirkus buvo keletas paviršutiniu rūdelių,bet apdorojus iki šiol viskas okei.Pas mane yra automatinė greičių dėžė,bet su ja jokių problėmų nebuvo. Daliu kainos yra nebrangios.Pradenčiajam šį auto ,geros komplektacijos galima įsigyti už 1000-1300 eur. Nepirkti pigiausio,kuris bus jau nuvarytas.
Pilnas atsiliepimas...
2020-12-17
Citroen Xsara 2003
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažai gendantis,pigios detalės.Daug vietos,kaip tokios klasės auto.
Galinė pakaba,spiruoklės
Šį auto turiu jau 7m.Pravažiavau apie 170tūk.Neskaitant viso reikalingo aptarnavimo; kaip pagrindinio diržo,diskų,kaladėlių,filtrų ir t.t.Rimtesnis remontas buvo galinio tilto remontas.Garažinis sutvarkė už 150 eu.Variklis 2.0 HDI vienas iš patikimiausiu,jokių problemų,iš vis pravažiuota 380 tūk.km.Pats padariau antikorozinį ,tai nėra nei vienos rūdelės.Tiesa,reikėjo keisti galinį duslintuvą ,ir plius suvirinimo darbai ,kainavo 80eu.Taip pat,teko keisti priekinęs amortizatorių spiruoklęs,kiek žinau,čia jau jų liga,85eu.su darbu,abiem pusėm.Dabar apie pačia auto; gan minkšta, pas mane hečbekas ,tai vietos per akis.Kuro ima trasoj iki 5 ltr.Kad viduj triukšmo nėra daug ,nors ir dyzelis.Komforto nėra daug,ko norėt,jug čia ne mersas Vienu žodžiu-darbinis arkliukas.
Pilnas atsiliepimas...
2017-08-14
Patikimas auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Vaziuoja tyliai, labai talpi bagazine, ekonomiska, labai malonus vairavimas, patogi sankaba.
Letai isibegeja, sunkokai jungiasi pavaros, nuozulni priekine panele
Turejau 4metus, per ta laika jokiu rimtu problemu nebuvo, tik pries parduodant jau pradejo gesti vairo kolonele. Vaziuojasi tyliai, minkstai, salonas gana kuklus, taciau labai patogus. Elektronikos visai mazai, taciau nera ir ka taisyti. Kelionese labai pravercia didele, talpi hecbeko bagazine. Nors ir salonas pasitarnavo statant nama, viskas tilpo, net lubu profiliai. Kuro ima nedaug, mazdaug 7l benzino. Prisiminsiu sia masina su nostalgija ir geriausiaus atsiminimais, nepavede jokioje kelioneje.
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2014-10-11
Citroen xsara 2001 universalas [NE PICASO].
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Taupumas, patikimas, geras variklis, gera garso izoliacija
Trūksta traukos, Labai mažai komforto smulkmenų, žiemą sunkiau užkurti
Mašina skirta darbui. Jei iš jos tikitės kažko įspūdingo - nesulauksite. Erdvus, patogus sėdėti. Didelis kuro bakas - puiku ilgoms kelionėms. Nedaug kilovatų - kuro sanaudos nedidelės. Bendrai šis automobilis puikus nuolatiniam naudojimui, kai reikia darbo automobilio. Transmisija pastatyta, kad ketvirtas bėgis jungiasi ties 40km/h iš bėdos ir ant 35 pasijungti galima. Pirmyn atgal į darba važiuojant - labai mažai kuro valgo dėl to. Užmiestį dėl mažesnio kuro sąnaudu tenka važiuoti ant 90km/h. Mašiną turėjau 2 metus ir per tą laiką realūs gedimai buvo berods 3, Generatorius nekrovė akumo (tą pastebėjom 2 sav po pirkimo. Matomai tokį jau nusipirkom remontas - 200lt), sugedo ventiliatoriaus daviklis (35lt keitimas). Prakiuro žarna iš aušinimo bako (keičiau pats). Vairuoti patogu yra kur dešinę ranką atremti. Garso izoliacija gera, triušmo iš variklio / lauko nesigirdi, arba negarsiai. Vidus neprabangus tik primityviausi dalykai (trūko labai kondicionieriaus vasarą). Gale sedėti visai patogu nes priekinės sėdynes su išpjauta nugara - yra kur dėti kojas. Visi keileiviai durelėse turi kur įsikibti. Tolimoms kelionėms auto tikrai tinka. Erdvi bagažinė. Viskas išsilanksto ir pasidaro tiesi lova kur žmogus iki ~190cm ūgio gali miegoti ištieses kojas (nakvoti mašinoje teko ne kartą). Iš išorės mašina nėra gražuolė bet ir gėdos nedaro. Jei reikia pigaus ir taupaus automobilio, asmeniškai rekomenduočiau. Pardaviau, nes norėjau didesnės mašinos, ne todėl kad su ja atsirado problemų (visureigio) Kaip dyzelis birbia padoriu garsu. Apskritai yra neužmušamas ir labai patikimas. Gal šitoj mašinoj daug atrodo pigiai (interjeras pvz) bet variklis tai tikrai užslėptas kozeris. Jokių bėdų per 2 metus. Mašina nuvertėja kaip ir visos kitos. Prieš 2 metus kai pirkau mokėjau 3500 (tuo metu jos kainavo 4000-4500) bet buvo balta ir sunkiai parduoti sekėsi savininkui tai nuleido kainą. Po 2 metų pardaviau už 3500 (pats nustebau kad vienu metu labai sukilo visų auto kainos). Čia turbūt vienetinis pavizdys bet 1000-1500lt nuvertėjimas per du metus manau yra didesnis nei vidtunis nuvertėjimas. Patikrink ar nebėga tepalai, pažiūrėk ar pučia karšą orą salone.
Pilnas atsiliepimas...
Zenonas | 2012-11-18
2.0 HDi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
nemirtingas variklis, lengvai kuriasi šaltą žiemą, patogios sėdynės
galinė torcioninė pakaba
kompaktiškas auto, ekonomiškas, nežiūrint kad tai prancūziškas auto - iš elektriniu bėdu tik tokios kaip neveikiantis išorės temperatūros daviklis, nusilankstęs laidas tarpduryje, sunkoka pakeisti priekines lemputes labai praktiškas dyzelinis variklis 2,0 HDi, su geru akumuliatoriumi lengvai kuriasi prie minus 25 laipsniu, tokio tikriausiai daugiau nebeturėsiu ateity gerokai nuvertėjantis kaip ir visi prancūzišk autoi, brangus galinio torcioninio tilto remontas pasitikrinti galinę pakabą, o daugiau nieko ypatingo
Pilnas atsiliepimas...
 
Citroen modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
23456789012345678901234567890123
  Mini AX  C1C1 
  Maži  SaxoC2DS3  
  C3C3C3C3
  Kompaktiniai ZX    
 XsaraXsaraC4C4 C4
   DS4  
   C-Elysée
  Vidutiniai  XantiaC5C5  
   DS5  C5 X
  Reprezentaciniai XM C6  
  Kabrioletai   C3 Pluriel  
  Mini krosoveriai    C4 Cactus 
   C3 Aircross
  Krosoveriai    C4 Aircross  
  Visureigiai   C-Crosser C5 Aircross
  Mini vienatūriai  Xsara PicassoC3 Picasso  
  C-Zero  
  Vienatūriai   Grand C4 PicassoGrand C4 Picasso 
  C4 PicassoC4 Picasso 
  Dideli vienatūriai   C8  
   SpaceTourer
  Daugiatiksliai  BerlingoBerlingoBerlingo
  Nemo  
  Komerciniai  JumperJumperRelay
 JumpyJumpyJumpy
  23456789012345678901234567890123
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt