Markės
1434 iš 1712
Skoda Octavia (NX) 2020 - dabar
Skoda Octavia, (NX) 2020 - dabar
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.518% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 2
23% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)20% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)20% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)25% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 50% Ne 50%
Visais ratais varoma Octavia Scout versija:
Galingiausia RS versija:
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 2
2021-03-21
Octavia 1.0 TSI 81 kW mHEV automatas DSG-7 2020 m. 5 durų sedanas-hetčbekas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
vidaus ir išorės dizainas, salono komfortas, gerai veikiantys vairuotojo asistentai
prastoka garso izoliacija, ypač bagažinėje
Automobiliui 4 mėnesiai, nuvažiuota dar tik 2000 km. Iš minusių: automobilis būtų gana komfortiškas, tik truputį nepatinka galinė važiuoklė, per skersinius asfalto įtrūkimus girdėti triukšmas. Be to, dar kažkur bagažinės skyriuje įsimetė "bildukas" (priežasties dar nesuradau). Žodžiu prastoka garso ir vibracijos izoliacijas, ypač bagažinės skyriuje. Dar kartais ožiuojasi beraktė atrakinimo/užrakinimo sistema. Patinka kaip veikia vairuotojo asistentai: juostos išlaikymo su aktyviu vairo pasukimu, radaras su susidūrimo perspėjimu ir automatiniu stabdymu. Deja, radaras nustoja veikti kai apledėja arba apnešamas purvu nuo priekyje važiuojančių automobilių (reikia nuvalyti). Puikus dalykas yra adaptyvus kruizas, kuris ypač gerai veikia su automatine pavarų dėže. Automobilis pats reguliuoja atstumą iki priekyje važiuojančių, gali visiškai sustoti ir vėl pajudėti iš vietos be vairuotojo įsikišimo. Belieka tik nustatyti norimą greitį ir vairuoti. Šis variklio variantas turi papildomą elektrinį variklį ir 48V bateriją - mHEV sistema, kuri iš esmės veikia kaip patobulinta start/stop sistema, kuri gesina ar užveda variklį praktiškai be jokios vibracijos beveik nepastebimai (kad variklis neveikia matosi tik pagal nulinius apsisukimus). Ši sistema turi ir dar kelias funkcijas, tai pagalba benzininiam varikliui įsibėgėjant (plius 12 Nm sukimo momento) ir 12V akumuliatoriaus pakrovimas (yra 12V/48V keitiklis). Iš esmės sistema naudinga tik mieste. Multimedijos sistema Columbus veikia gerai, nors tarp atsiliepimų daug pasakojimų apie tai, kad ji dažnai "pakimba". Gal reikia dažniau atnaujinti programinę įrangą, tai galima padaryti pačiam, nes multimedija yra prijungta prie interneto. Patinka automatinės dėžės greitas pavarų perjungimas nedidelio tumblerio pagalba. Patogu manevruojant pirmyn-atgal parkuojantis. Labai gerai šviečia LED Matrix priekiniai žibintai, su visiškai automatiniu valdymu (papildomai užsakoma opcija). Pakankamai kokybiškos, minkštos, malonios lietimui salono medžiagos, erdvus salonas ir milžiniška bagažinė net ir ne universalo versijoje.
Pilnas atsiliepimas...
2021-01-15
Škoda Oktavia 2020, 2.0, 85 kw, mechanika
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gana erdvus automobilis, didelė bagažinė
Elektronika "pjauna grybą", medžiagų kokybės norėtusi gersnės, garso izoliacija nekokia, silpnokas variklis
Gana neblogai atrodantis (palyginus su dviem ankstesniais OKTAVIA modeliais), erdvus automobilis. Ir gėris baigiasi... Variklis silpnokas, pradžioje dar gelbsti sukimo momentas ir mechaninė pavarų dėžė, o toliau jau liūdniau... O ir kuro sąnaudos pagal galingumą nedžiugina, plius dar AdBlue. Centrinės konsolės "planšetė" dažnai "pakimba", o kadangi visas valdymas tik joje, tai nei klima, nei visos pagalbinės sitemos, nei galiniai parktronikai, nei sėdynių šildymas ar radijas nesireguliuoja. Esant + temperatūrai galima perkrauti, ir netgi pavyksta, o prie - 7 viskas, šakės. Pilnas kaputt. Ačiū Dievui nors spidometras ir žibintai veikia. Antipraslydimo sistema visiškas nesusipratimas, kaip ji veikia reikėtų klausti ŠKODOS. Per tris mėnesius eksploatacijos taip ir nesupratau veikimo principo. Gal dar tik viena graži galtona švieselė ant spidometro planšetės. Priekinis panelis iš kelių dalių, baisu pagalvot, kaip jis braškės po kokių trijų metų. Aišku, apšvietimo variantų ir lempučių gausa džiugins "elektrikus" ir kitus gadžetų mėgėjus, bet geriau vietoje jų būtų sumontavę keletą papildomų valdymo mygtukų "avariniam" atvejui, deja... Avarinio stabdymo/susidūrimo išvengimo sistema esant parstam orui arba veikia dalinai, arba iš viso neveikia. Sningant neveikia. O ir įspėja apie susidūrimą tada, kai kliūtis jau būna apvažiuota. Gerai, kad pavarų dėžė mechaninė, tai bent jau nėra problemų su automato "joistiku". Nors ne visai, stringa 5 pavara. Matomumas pro galinį langą, bent jau hečbeke, prasta. Valytuvo nerasta, o ir pats langas ne iš didžiųjų. Pireš tai vairavau 2015 m OCTAVIA Scout, tai ir medžiagų kokybė buvo gersnė, o ir nesąmonių su juom buvo mažiau. Nebuvo ir poroloninių sėdynių apatnių šoninių atramų, ir "plastikinės odos" vairo, ir atsilupusio "vailoko" daiktadėžėje, ir "pakibusio" ekrano. Nukritus temperatūrai, durų "gumos" (ten, aišku, gumos nerasta), braška, traška kaip GAZ bortinuko bortas. Žodžiu, einama taupymo ir trumpesnės eksploatacijos keliu. Ir dar iš VAG grupės paveldėtas LED žibintų rasojimas. Gal kainos ir kokybės santykis neblogas, bet ar ji jau tokia gera, kaip ŠKODA giriasi... Belieka tikėtis, kad "softo" atnaujnimas išspręs elektronikos ir valdymo problemas, bet kol kas... Turim šeimoje naują TOYOTA. Irgi yra ir pliusų, ir minusų, bet elektronika veikia ir "nepakimba". Kol kas neteko remontuoti, ir kol garantinė tai kaip ir neaktualu. Jei neužknisa visos tos, aukščiau išvardintos, smulkmenos ir reikia talpios bagažinės bulvėms ir kitoms sodo gėrybėms, tai gal ir neblogas variantas už atitinkamą kainą.
Pilnas atsiliepimas...
 
Skoda modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
901234567890123456789012345678901
  Mini     Citigo
  Maži   FabiaFabiaFabia
  Kompaktiniai     RapidScala
  Vidutiniai   OctaviaOctaviaOctaviaOctavia
  Dideli    SuperbSuperbSuperb
  Mini krosoveriai     Kamiq
  Krosoveriai    YetiKaroq
  Visureigiai     Kodiaq
  Daugiatiksliai    Roomster  
  Komerciniai    Praktik  
  901234567890123456789012345678901
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Įdomiausi automobiliai

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt