Markės
1136 iš 1633
Opel Mokka 2012 - dabar
Opel Mokka, 2012 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.31% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 3
8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Puikus dizainas
  • Erdvus salonas
  • Smagus kelyje
TRŪKUMAI
  • Nekomfortiškos sėdynės
  • Triukšmingas
  • Pigios medžiagos interjere
"Sėdynes galima sudėlioti net į 8 skirtingas konfigūracijas, o maksimalus bagažo tūris yra 1372 litrai (tai daugiau nei Nissan Juke ir Nissan Qashqai)"
Krosoverių rinkai plečiantis į visas puses Opel kompanija nors ir kiek pavėluotai, tačiau visgi pradėjo savų krosoverių pristatymą. Ne per seniausiai sulaukėme kiek didesnio Opel Antara, o dabar ir mini krosoverio Mokka. Opel Mokka yra kiek didesnis už spėjusį išpopuliarėti Nissan Juke, tačiau mažesnis už Nissan Qashqai. Automobilis gaminamas tiek su priekinių, tiek su visų varomųjų ratų sistemomis, bei komplektuojamas su eile benzininių ir dyzelinių variklių. Iš išorės papriekaištauti Opel dizaineriams neturime ko. Krosoveris atrodo šviežiai - priekinė dalis kiek primena pagyrų susilaukusią Opel Insignia, kėbulo linijos sportiškos, panašios į kupė automobilių, priekinius ir galinius bamperius bei dureles puošia visureigiams būdingos plastiko apdailos, kas taip pat gražiai dera prie likusio automobilio dizaino. Viduje Mokka nenuvilia savo erdve – nesvarbu kur besėdėtum, tau tikrai nepritruks vietos nei galvai, nei kojoms, nei alkūnėms. Sėdynes galima sudėlioti net į 8 skirtingas konfigūracijas, o maksimalus bagažo tūris yra 1372 litrai (tai daugiau nei minėtuose Nissan Juke ir Nissan Qashqai). Pats populiariausias, kogero, yra 1.7 litro 128 AG, 300 Nm turbodyzelinis variklis, kuris maksimalų sukimo momentą pasiekia jau prie 2000 rpm. Kitas aspektas irgi galintis nudžiuginti – gerai subalansuota pakaba gerai sugerianti kelio nelygumus, tačiau „nepaleidžianti“ automobilio staigiuose posūkiuose. Kas gali nepatikti potencialiems pirkėjams, tai prastos kokybės interjero medžiagos, bei tai, kad šis mažylis turi stiprius laiko patikrintus konkurentus.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 3
2019-04-28
Tegiamas atsiliepimas apie Opel Moka 1.8 l automatas 2013 m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
puikus valdymas, patogus salonas, patvarus
maža bagažinė, šiek tiek trūksta galio
Iš pradžių, prieš perkant, stengiausi rasti tikrų automobilio savininkų atsiliepimų, o ne žurnalų rašytojų už mokestį. Rinkau informaciją po trupinėlį, galiausiai svarstyklės nusviro Opel naudai. Tiems, kurie galvoja apie tokio automobilio pirkimą, kad neiškiltų panašių problemų, nusprendžiau parašyti atsiliepimą. Tarp jo konkurentų, tokių kaip ASX, Qashqai, Juke - Mokka yra vienintelė, kuri, su man reikalinga komplektacija, nekainavo kosminių pinigų. Bet ne tik šio automobilio kaina pritraukė mane. Test draivas ir vėlesnė eksploatacija leido suprasti, kad šio krosoverio valdomumas yra labai geras, važiuojant bet kokiu greičiu ir bet kokiu keliu. Taip, įsigreitinimas gal ir nėra toks geras, kaip su turbininiu varikliui, bet pakankamas. Esu labai patenkintas ir sąnaudomis. Jei ant trasos laikau normalų, pagal eismo taisykles, greitį, sąnaudos neviršina 7 litrų. Mieste, priklausomai nuo eismo sąlygų, transporto kamščių, metų laiko ir vairavimo stiliaus - 10-14 litrų. Taip pat patiko automatinė pavarų dėžė, kuri pavaras perjungia tolygiai ir švelniai. Taip, man dar patinka, bendra mašinos išvaizda. Maniškis yra juodas, todėl, chromuotos detalės atrodo tiesiog nuostabiai. Iš išorės automobilis atrodo mažas, bet viduje jis yra gana patogus ne tik priekyje, bet ir gale (yra pakankamai vietos). Interjero apdaila taip pat yra puiki - minkštas plastikas, patogios sėdynės. Keletas šimtų kilometrų įveikiami per vieną kartą be jokio nuovargio. Vienintelis dalykas, kurį galėjo padaryti kur kas didesnį - bagažo skyrius, tačiau šiuo atveju automobilis nebūtų toks kompaktiškas ir patogus mieste. Garso sistema skamba labai gerai, taip pat yra įvairių šiuolaikinių dalykėlių, tokių kaip telefono sąsaja per Bluetooth. Šiek tiek trūksta garso izoliacijos. Prie aukštų variklio sūkių, jo garsas labai stipriai girdisi salone, taip pat labai girdisi padangų triukšmas, ypač dygliuotų. Pakaba yra vidutinio kietumo. Ne per minkšta, kad labai slidinėtų posūkiuose, ir ne per kieta, kad važiuojant per didesnes duobes dantis išbarškintų. Beje, standartinius ratus R18 vis gi geriau pakeisti į mažesnius, ypač žiemą. Beje, apie eksploataciją žiemą. Kažko tokio blogo negaliu pasakyti, vedasi gerai, net prie -20. Pečiukas veikia puikiai ir viskas šyla gerai. Bet kai pradedi valyti sniegą nuo automobilio, pasidaro įdomu - kodėl valytuvai pakišti po kapotu. Iš ten yra gana sudėtinga išvalyti sniegą. Priekyje matomumas yra normalus, tačiau per galinį langą matosi prastai. Automobilis turi daugybę elektroninių padėjėjų, kurie yra ypač naudingi žiemą. Pavyzdžiui, ne kartą naudojosi pagalba, kai judėjau į kalną ir nuokalnę. Taip pat verta paminėti automatinį šviesu perjungimą iš tolimų į artimas, kuris dažnai yra patogus, važiuojant tamsiu paros metu. Na, norėčiau pasakyti, kad iki šiol nuvažiavau ne tiek daug, bet patyriau daug teigiamų akimirkų su šiuo automobiliu. Jei kam nors įdomu, rekomenduoju pirkti.
Pilnas atsiliepimas...
westpoint | 2016-12-02
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizda, sėdynės, kuro sąnaudos, variklis
mažoka bagažinė
Pirkau salone.Nestandartinė komplektacija. Gera kaina. Labai gera apžvalga, manevringumas.Salonas erdvus, tačiau bagažinė mažoka.Pravažiuota 20 000km. Jokių problemų nebuvo. Ypatingai patogios sėdynės - nuvažiavus 1500km - jokio nuovargio. Klaidinga laikyti šį automobilį moterišku. Išvaizda jis gana didelis, dizaino atžvilgiu geresnis nei konkurentai ( mano nuomone) Variklis 1,6. Ekonomiškas. Start stop sistemą naudoju vasarą, taupo apie20 proc degalų.Galios neužtenka važiuojant kalnų keliais, ten pritrūksta dinamikos. Garantija -4 metai.Manau,kad pasibaigus jai nuvertėjimas nebus didelis. Perkant įkalkuliuoti stogo bagažinės kainą ir užsakyti šiam automobiliui pritaikytus laikiklius. Geriau pirkti su automatine pavarų dėže.
Pilnas atsiliepimas...
Ieva | 2014-12-24
Opel Mokka - puiki miesto mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikus kainos ir kokybės santykis.
Neradau
Mokka turiu jau pusę metų, pirkau pagal užsakymą iš salono. Pirkau su bazine komplektacija 2wd, nes mums jos pilnai pakanka - yra autopilotas, auto stop, aux jungtis, sustojimas įkalnėje, gražus šviečiantis displėjus, cd, radijas ir panašiai. Mašina labai patogi važinėtis mieste - nedidukė, bet aukštesnė, labai manevringa. Džiugina gera garso izoliaciją, ne per kieta pakaba, gan kokybiškos interjero detalės. Salone užtenka vietos dviem suaugusiems ir dviems vaikams su kėdutėmis, visi sėdi konfortiškai (vyro ūgis 192 cm). Bagažinė nėra didelė, savaitės atostogų bagažas 4 asmenų šeimos vargiai tilptų, bet kasdienai tinka puikiai ir užtenka, net jeigu reikia sutalpinti vaikišką vežimėlį. Autostradoje ant 130km/h laikosi stabiliai, garso izoliacija veikia savo darbą - niekas neūžia, nebarška. Trumpai tariant - puikus nedidelis automobilis tiek mieste, tiek ilgesnėms kelionėms. Labai geras kainos ir kokybės santykis. 1,6 benzininis variklis silpnokas, daug smagiau važiuoja 1,4 turbo benzininis, tačiau automobilio kaina pakyla bent 10000 Lt. Važinėjant mieste tikrai vartoja 9 litrus100 km. Užmiestyje mažiau 7 ltrų nebus, važinėjant mišriu apie 8 l/100km.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam 
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera  
  Vidutiniai VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum   
  Dideli   Omega   
  Kupė  Calibra    
  Tigra Tigra  
  Kabrioletai     Cascada 
  Roadsteriai   SpeedsterGT  
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara  
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera   
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva  
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaroVivaro
   Movano
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt