Markės
1218 iš 1845
Nissan Juke (F15) 2010 - 2019
Nissan Juke, (F15) 2010 - 2019
56Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 6
4% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)2% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 83% Ne 17%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Išskirtinis dizainas
  • Gerai valdomas ir gan komfortiškas
  • Įdomios technologijos
TRŪKUMAI
  • Nedidelė bagažinė
  • Pigios medžiagos interjere
  • Maža interjero erdvė ant galinių sėdynių
"Futuristinio dizaino automobilį sunku apibrėžti - šiek tiek retro, šiek tiek raumenų, šiek tiek Nissan 370Z..."
Gražuolis ar pabaisa? Į tokį klausimą teko atsakyti kiekvienam iš mūsų pirmą kartą išvydus Nissan Juke. Automobilio dizainas neabejotinai įdomus, neįprastas ir abejingų nepaliks. Juke kūrėjai pasirinko radikalią kryptį – užuot bandę įsiskverbti ir taip perpildytoje nedidelių krosoverių rinkoje (tuo labiau, kad čia ir taip karaliauja kitas Nissan kūrinys - Qashqai), jie sukūrė labai neįprastą automobilį, kuris neabejotinai patrauks pirkėjus ieškančius individualizmo ir išskirtinumo. Nissan Juke išvaizdą kūrusiems „Nissan Design Europe“ dizaineriams buvo tiesiog aprašytas įsivaizduojamas būsimasis pirkėjas, suteikta kūrybos laisvė ir štai rezultatas. Futuristinio dizaino automobilį sunku apibrėžti - šiek tiek retro, šiek tiek raumenų, šiek tiek Nissan 370Z... Ir visgi automobilis sėkmingas - Europoje Juke pardavimais kompanija nuoširdžiai džiaugiasi. Kaip anksčiau Qashqai, taip dabar ir Juke pritraukia visai naujus Nissan ženklo pirkėjus, o juk apie 80 procentų pirkimų įvyksta spontaniškai. Automobilio viduje linijos kiek santūresnės, tačiau puikiai derančios prie apvalainų kėbulo formų. Švelnios prietaisų skydelio, durelių linijos, aukšta sėdėsena turi patraukti moterišką auditoriją. Juke gaminamas ant Nissan Micra platformos, taigi daug erdvės tikėtis neverta, ypač tai jaučiama ant galinių sėdynių, tuo labiau kad automobilis turi labai nuožulnų stogą. Įdomus sprendimas centrinėje konsolėje – čia esantys mygtukai turi dvigubas funkcijas: perjungus į klimato kontrolės režimą jie atlieka temperatūros ir apipūtimo reguliavimo funkcijas, paspaudus „D–Mode“ mygtuką tie patys mygtukai keičia apšvietimo spalvą, reguliuojami variklio ir vairo parametrai. Automobilis kaip nekeista yra pakankamai tylus, šiek tiek trikdo dėmesį tik padangų keliamas triukšmas. Gamintojai nepamiršo ir technologinių naujovių - tai ir individualus sukimo momento valdymas kiekvienam ratui, ir akseleratoriaus bei vairo mechanizmo darbo režimų valdymas LCD monitoriuje prietaisų konsolėje. Nissan netgi įtaisė akselerometrą panašų koks yra superautomobilyje Nissan GT-R, kuriame atvaizduojamos išilginės bei skersinės perkrovos veikiančios automobilį judėjimo metu. Šalia visų privalumų būtina pažymėti, kad Juke išties labai lengvai valdomas, puikiai ant kelio stovintis, paklusnus ir manevringas automobiliukas. Tiesa automobilis skirtas važinėti miesto gatvėmis ir nemėgsta bekelės. Juke pakaba panašiai kaip ir Qashqai yra kietoka ir „sėkmingai“ perduoda visus kelio nelygumus, tačiau padidinus greitį šie nelygumai jaučiami mažiau. Taigi Juke yra geras antrasis šeimos automobilis puikiai tinkantis tiek išvykoms į gamtą, tiek į parduodutes, tiek nuvešti vaikus į mokyklą.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Automobilyje yra akselerometras (kaip superautomobilyje Nissan GT-R), kuriame atvaizduojamos išilginės bei skersinės perkrovos, veikiančios automobilį judėjimo metu.

2011 metais Juke tapo Airijos metų automobiliu.

Galingiausia Nismo RS versija turėjo 215 AG (160 kW) ir 285 Nm variklį:Bet buvo pagaminta ir Nissan R versija su įtaisyti Nissan GT-R varikliu turinčiu 545 AG:


VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 6
2022-03-20
2018m. Pirktas naujas. Automatas.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tikrai super automobilis.
Nėra.
Super automobilis. Aukštas. Pirkome nauja, tai per 3.5 metų viskas tvarkoj.
Pilnas atsiliepimas...
2021-04-25
Nissan Juke 1.5 dCi mechaninė pavarų dėžė
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogi parkavimo kamera galia, patogi multimedija, puiki mašina važiuoti mieste ir po darbo namo žvyrkeliu.
Ilgoms kelionėms ne pats geriausias pasirinkimas.
Automobilis šeimoje 5 metai. Pirktas iš atstovo, nes rinkoje buvę Juke buvo lavonai arba su neaiškia istorija. Per tuos metus teko pašalinti DPF (pagrinde vairuoja moteris), buvo pora elektros problemų, kurios gana smulkios ir lengvai sutvarkytos. Iš esmės automobilio priežiūra nėra komplikuota. Lietuvos keliai automobiliui nėra kliūtis, nes didesni ratai su aukštesnio profilio padangomis ir aukštesne prošvaista suteikia automobiliui privalumų. Mieste itin dinamiškas kaip su tokiu varikliu. Bet iš automobilio talpos nereikėtų tikėtis daug, nes bagažinėje telpa tik pirkiniai, o kelionė 5 ir aukštiem žmonėms kelia diskomfortą. Ekploatavimo kaštai nėra dideli. Nuvertėjimas didesnis nei vokiškų automobilių, bet mažesnis nei prancūziškų. Kaip ir kiekvienai mašinai, tikrinti istoriją ir vežti į servisą, jeigu perkama iš neaiškių pardavėjų.
Pilnas atsiliepimas...
2020-12-03
Nissan Juke 1.5 dci 2017 metų
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ptikimas, nebrangus, ekonomiškas, nereikalauja išlaidų, smagiai traukia, mažai genda
Prasta išorės išvaizda, garso izoliacija, ankštokas
Vairuoju 1 metus, su 96 tūkst. km, pats pravažiavau 20 tūkst. km. Iš nususkundimų tai, kad bagažinė labai maža, gale trūksta vietos galvai ir išorės dizainas baisus. Iš pliusų tai, kad jis visose sąlygose ekonomiškas. Greitkelyje 1.5 dci Dyzeliukas traukia smagiai, bet didesniame nei 90 km/h girdisi variklio triukšmas. Bendrai esu patenkintas šiuo krosoveriu, jis nereikalauja išlaidų, mažai genda ir parduodamas už padorias kainas.
Pilnas atsiliepimas...
2018-03-28
Nissan Juke 1,6 DIG Turbo
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, galingas, jaunatviškas
labai maža bagažinė
Automobilis skirtas jaunai šeimai be vaikų arba kaip antras automobilis, dėl vietos gale ir bagažinėje trūkumo. Šiaip geras automobilis, 145 kw (188 arklių galios) šiam automobiliui pilnai pakanka. Silpnesnė versija (be turbinos), kurią teko bandyti prieš perkant, pasirodė silpnoka, labiau tinkanti vyresnio amžiau porai. :) Kuro sąnaudos, palyginus ne mažos (vidutiniškai 8,3 l/100 km), Aukštesniam vyrui, kurio ūgis virš 195 cm, vairuoti būtų sunkiau, nes trūktų vietos vairuotojo sėdynėje. Mano ūgis 188 cm, vietos - kaip tik, bet jei būčiau 10 cm aukštesnis, būtų labai nepatogu. Automobilį pirkau iš JAV, dalių rasti buvo nesudėtinga (tinka europinės dalys), kainos nesikandžioja.
Pilnas atsiliepimas...
Juozas | 2013-07-12
Mašina dviems
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Lengvai valdomas, traukia akį, gražus išorės dizainas.
Silpnas variklis, mažai vietos, prasta salono kokybė.
Automobilis tikrai savotiškas, vieniems patinka, kitiems ne. Ganėtinai lengvai valdomas. Tokio didelio pliuso kaip vieno minuso dar nepastebėjau. Tai vietos trūkumas, iš tiesų automobilis skirtas dviems arba vienam, į bagažinę nieko neįsidėsi + dar palangė padaryta, tai iš ten virsta viskas, į automobilio galą suagusiam vyrui atsisėsti reikia pasistengti turi arba kažkaip lysti su visa galva, arba kišti užpaklį. Salono apdaila kaip įprastai nissan - nieko naujo visur kietas plastikas, kokybės nerasta. Važiuoti penkiese 100km, ir išlipus tikrai geras jausmas, kad pagaliau gali išsitiesti. Aukštos galinės arkos - lengva pabraižyti. Variklis 1,5DCi sumetus skudurus paimtas iš renault, garsiai dirba, traukos mažai ir neekonomiškas. Naujas automobilis, todėl šiai dienai pasakyti nėra ką, ateityje tikrai turėtų būti stipriai nuvertėjas, nes gatvėse daug tokių galima pamatyti su bazine komplektacija. Įvertinkite savo poreikius, jei nenaudojate bagažinės, neturit vaikų ir mėgstat būti dviese, šis automobilis kaip tik jums :) Tačiau jei mėgstate keliauti, ir panašiai verčiau rinktis erdvesnį automobilį.
Pilnas atsiliepimas...
GBR 001 | 2012-06-17
2011 Nissan JUKE 1,6 DIG-Turbo AWD 4x4
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera komplektacija, variklis, manevringumas, traukia moterų akį:)
maža bagažinė
Sveiki, jei skaitote šį atsiliepimą turbūt Jūs arba turite arba planuojate įsigytį šį neįprastą automobilį. Nusprendžiau pirmas įvertinti šį automobilį, kadangi tokį nupirkau savo žmonai. Automobilį įsigijome JAV, nes tokios komplektacijos Lietuvoje kaina nustebino, bei nebuvo pasirinkimo bei laukimo laikas netiko - nepasigailėjome, ir sunkumų ar skirtumų daug neatsirado, teko pakeisti tik galinius žibintus ir gauti suvedimo rezultatus iš oficialaus dilerio, mūsų atveju Fakto Auto. Automobilis 1,6 Dig-T nustebino savo galia ir trauka, bei komplektacijos įvairove prasidedant nuo galinio vaizdo kameros iki 4 varomų ratų dviejais skirtingais būdais. Variklio darbas kaip 1,6l varikliui įspūdingas, nors ir dirba kaip skalbimo mašina, bet traukia tai super. BMW 730 4 kartus sankryžoje iš vietos aplenkti nesugebėjo, visgi 188 arklių. Teko Juke oficialą klaidą taisyti kur kuro kvapas jaučiamas salone - 330Lt. su darbu negarantiniams automobiliams arba importuotiems. Kaštai kol kas nedideli, o kainos nuvertėjimas dar neįvertintas - žmona kol kas patenkinta:) AWD modelis odinis salonas galinio vaizdo kamera rockford garso kolonėlės :) ratai kol kas tik 20" tinka
Pilnas atsiliepimas...
 
Nissan modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini   Pixo  
  Maži  MicraMicraMicraMicra
   NoteNote
  Kompaktiniai SunnyAlmeraAlmeraTiidaPulsar  
  SentraSentraSentra
  LeafLeaf
  Vidutiniai PrimeraPrimeraPrimera   
  AltimaAltimaAltimaAltima
  Dideli  MaximaMaximaMaximaMaxima
  Kupė 200 SX200 SX200 SX   
100 NX    
  Mini krosoveriai   JukeJuke
  Krosoveriai   X-TrailX-TrailX-TrailX-Trail
  QashqaiQashqaiQashqai
    Ariya
  Visureigiai  Terrano   
 PathfinderPathfinderPathfinderPathfinder
  MuranoMuranoMurano
  Dideli visureigiai  PatrolPatrol
  Pikapai   NavaraNavara
  Mini vienatūriai  Almera Tino   
  CubeCube  
  Note  
  Vienatūriai   QuestQuest  
  Sportiniai SkylineSkylineSkyline GT-R
300 ZX  350Z370Z 
  Komerciniai   NV200
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt