Markės
1830 iš 1844
Volvo V50 2004 - 2012
Volvo V50, 2004 - 2012
522Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.88% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 22
15% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)12% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 64% Ne 36%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Kokybiškas interjeras
  • Saugus ir komfortiškas
  • Patogios sėdynės
TRŪKUMAI
  • Maža interjero erdvė ant galinių sėdynių
  • Ne toks smagus kaip konkurentai
  • Trūksta Premium automobilių įvaizdžio
Pristatytas 2004 metais naujas S40 (sedanas) ir V50 (universalas) buvo gaminami ant naujos Volvo P1 platformos. Ši platforma taip pat naudoja bendrus mazgus su kitais automobiliais - Mazda3 ir Ford Focus. Volvo S40/V50 naudojami linijiniai 5 cilindrų varikliai vystomi dar nuo Volvo 850 modelio. Galingiausias S40 turi T5 2.4 L 5 cilindrų skersai įmontuotą variklį su 220 AG (164 kW) galia, 320 Nm sukimo momentu ir visais varomaisiais ratais. Pirkėjams patiko kokybiškas interjeras, puiki surinkimo kokybė, komfortas, neblogas automobilio valdymas ir visa tai už palyginti nedidelę kainą. S40 buvo nominuotas 2005 metų Pasaulio Automobilio rinkimuose.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Volvo S40/V50 buvo nominuotas 2005 metų geriausio Pasaulio automobilio rinkimuose. Tais pačiais metais S40/V50 buvo išrinktas geriausiu metų kompaktišku sportišku automobiliu Kanadoje, bei geriausiu metų automobiliu Pietų Afrikos Respublikoje.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 22
2021-12-08
Volvo V50 1.6D, 80kw, 2007
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas, stabilus kelyje
mažas salonas, maža bagažinė, nekomfortiškas, brangus išlaikymas, prasta garso įzoliacija
Volvo V50 1.6D, 80kw, 2007 - Brangus automobilio remontas, dažnai tenka pakloti nemažus pinigus servise keičiant dalis. Turint ją 2 metus pastoviai pasitaikydavo problemos, nemaloni patirtis turint. Jei planuočiau rinktis šį modelį, tai apeičiau. Didžioji dauguma dalių turi aukštesnes kainas nei kitų modelių. Iš pliusų galima būtų išskirti ekonomišką važiavimą - vidutinės apie 4.5-5l/100km, mieste iki 6.5l. Peugeot variklis problematiškas Prasta garso izoliacija, važiuojant autostrada tikrai reikia gerokai pasigarsinti muziką, pakaba kieta. Viduje nedaug vietos, ypač gale sėdintiems, bagažinė maža Pasisekė, kad nupirkau iškart atvežtą nuo tralo su vienu prieš tai buvusiu savininku ir visa serviso istorija ir aptarnavimais. Galvojant pirkti siūlyčiau bent 2l varikliu
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-19
Miesto mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažai kuro ima ,manevringas,palyginus talpus
Pakaba silpnoka,problemos su elektra dažnai
Turėjau 3,5m pirkau su didele rida 300000km teko tvarkyti variklį ,smagratis jau barškėjo . Pirktau ir dar kartą nes patiko manevringumas mažai kuro ėmė ,tik ne su didele rida buvo 2l 100kw
Pilnas atsiliepimas...
2021-06-01
V50 2005 2.0D 100kW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai ekonomiškas, Patvari važiuoklė, gražus dizainas
Mažai vietos gale, žemas, silpna sankaba
Turiu treti metai. Labai ekonomiškas kelyje (6 pavaros), apie 4.5L/100km važiuojant apie 100km/h greičiu kelyje. Variklis Peugeot. 2.0D motorams problematiška sankaba dažnas reiškinys, būtina tikrinti. (Įsigyti kitą naudota lengva) dalių šioms mašinoms ant kiekvieno" kampo" pilna. Važiuoklė Ford Focus daug komponentų. Važiuoklė labai elementari , ir paprasta , bet galbūt nuo to biški nukenčia komfortas, mašina ganėtinai kietoka. Uždėjus didesnius ratus skaiciuosite visas Duobeles. Remontas važiuoklės tikrai nebrangus. Salonas ir interjeras man patinka. Erdvė - čia kita bėda. Gale vietos NERA. Taip, nėra visiškai jai prieky sėdės didesnį žmonės , gale vietos nelieka. Tai sakyčiau mašina 4 asmenims. Penkiese suaugę kankinsis gale. Šiaip bendrai paėmus smagi mašina už labai normalią kainą. Nėra skirta bekeliai, nes yra žema. Bendrai paėmus rekomenduociau šitą daiktą, nes išlaikymas nėra brangus , Važiuoklė genda retai, svarbu prisižiūrėti variklio skyrių ir viską keisti laiku. Mano atvieju yra MOMENTUM komplektacija.
Pilnas atsiliepimas...
2021-03-20
Volvo V50 1.6 86kw 2008m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
ekonimiškas, komfortiškas, erdvus
nėra
4,5 metų atvažinėta. Didelių gedimų nebuvo, gana erdvus, didelė bagažinė, patogios sėdynės, pakankamai manevringas ir ekonomiškas. Rekomenduoju.
Pilnas atsiliepimas...
2021-03-13
Volvo v50 1.8 B/D prefl
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Grazus dizainas, kebulo kokybe, patogios sedynes, pakaba
Garso izoliacija, 1.8.
Nedinamiskas, variklis problematiskas, salone vietos minimaliai, triuksmingas. Nezinau kaip del kitu varikliu, jei ketinate pirkti 1.8 nedarykite klaidos. Triuksmingas, silpnas autostradoje vaziuojant salonas vibruoja, jokio malonumo vaziuojant. Vaziuojant penktu begiu 130 neimanoma apsikesti. Dar prie viso to mano atveju variklis valge tepalus 1.5 litro 100km Apeiti 1.8 :)
Pilnas atsiliepimas...
2020-10-27
Volvo v50 1.8 Benzinas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogios sedynes
Variklis, elektronika, kuro sąnaudos, nuvertėjimas.
Sveiki, turėjau ši Volvo du su pusę metų. Buvo atvežtas is Vokietijos su serviso knygutės pildymais ir t.t. Nuo pat pradžių teko remontuoti. Pradėjo užvedimo spynelė durniuoti. Paskui sklende. Paskui babina kol galiausiaai pagrindinis kompas. Važiuoklėje teko keisti viską. Vien guolis kainuoja apie 80 eur. Važiuojant 100 km/h triukšmas nepakeliamas. Benzino mieste ryjo apie 11 litru. Teko parduoti už pusę kainos nuo tos kurią Mokejau prieš 2 metus..
Pilnas atsiliepimas...
2020-05-01
V50
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nerudija
Dažnas ir brangus remontas
Servisų draugas Reguliariai išlenda gedimai. Čia netilptų viską išvardinti. Realiai remontai kas 2 t. KmGendanti elektroninį ką, pakaba. Silpna sankaba Mažiau problemų tik su varikliu. Remontas pastovus Jeigu turi daug pinigų ir mažai proto šitas automobilis tau.
Pilnas atsiliepimas...
2020-04-12
Volvo v50 1.6 80kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas lyginant su s60 v70 senesniu metu, gera elektronika ir klima,per 2 metus tik guolius priekyje keičiau. Važiuoklė patvari
Variklio skyriaus problemos. Sankaba silpna.
Sveiki. Šį automobilį eksplotuoju 2 metus. Pirkau už gerokai brangiau nei rinkos kaina, iš pažįstamo. Dėl tikros ridos ir parvežta dar su garantija pusei metu. Daug nesidomėjas apie modelį įsigijau. Tikrai nuvylė.. prasidėjo gedimai po pirmo mėnesio. Per 2 metus per 2000€ teko investuoti. Nuo generatoriaus remk to iki sankabos su smagračiu keitimo. Nesikuria, meta klaidas kurios blokuoja varikli. Visi die dpf kvailioja teko pjauti lauk vistiek kompas nesusitvarko. 1.6 ekonomiška tragedija. Dūsta iš vietos mechanas. Teko daryti chip tiuninga. Dabar 101 kw jausmas lyg kita mašina. Iškart gyvesnė. Mieste jau užtenka naglai visiems užkišti :) jei pirkti tai už pigiai ir tik 2l 100kw ne silpnesnį varianta. Komforto lygis iš 10-5. Vairavimas stabilus, žiema slysta be proto net su gerom padangom. Elektronika veikia be priekaištu. Geros lempos su lešiais. Įsidėjau led išvis pasaka.
Pilnas atsiliepimas...
2019-10-29
V50 2012m, 1.6 D2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pakankamai manevringas, kaip universalas; labai patogius sėdynės; pakankamai pigus remontas; mažos kuro sąnaudos.
Kietoka pakaba; brangios apdailos detalės;
Savo Volvo V50 pirkau pas latvius, rimtoje atstovybėje, 2015m. Rida buvo 187k (ir tikra). Tai, ko gero, vienas geriausių automobilių, kiek esu jų turėjęs. Daug kas "stuma" ant 1.6 D2 variklių, bet būtent gal man pasisekė (tfu tfu tfu), bet nebuvo absoliučiai jokių problemų. Tansmisija 6 bėgių, tai kažkaip net nėra problemų lenkiant kažką užmiestyje. Kuros sąnaudos priklauso nuo to, kaip yra spaudžiamas gazas. Mano modelis yra SUMMUM, t.y. pilna įmanoma komplektacija, tai nesiskundžiu ir interjero kokybe ir komfortu. Verta paminėti, kad būtent šio modelio sėdynės yra, ko gero, pačios patogiausios, kokiose teko sėdėti. Gale vietos mažoka, bet užtenka. Bagažinė talpi, o jei trūksta vietos - lengvai užsilenkia sėdynės, todėl festivaliuose (ar keliaujant), net nereikia palapinės, nes pilnu ūgiu galima išsitiesti ir miegoti salone (mano ūgis 185cm). Automobilis tikrai dirba kaip arklys, nes važiuoja kasdien. Nusipirkus automobilį iš karto sugedo salono pečiukas, kurio net šrote nerekomenduoja pirkti naudoto, todėl tai atsieis apie +-500€. Apdailos detalės taip pat gana brangios, kadangi teko numušti stirna, tai teko keisti lempą (~150€ kinietiška, ~200-250€ naudota originali), groteles (čia kainuos yra nuo 100€). Dabar Volvo yra prasukus 240k km, o per tą laiką pakaboje pakeičiau abi stabilizatoriaus traukes ir vieną salniką, ašies, einančios iš greičių dėžės. Nei DPF, nei EGR prie tokio kilometražo dar vis nekelia problemų, smagratis nebarška, tai aš laikau tai patikimo automobilio ženklu. Apie variklį girdėjau visokių blogiausių atsiliepimų, koks jis šūdinas, bet su šiuo D2 varikliuku turiu mažiau problemų, nei kiti su D5 (ypač žiemą), bet aš manau keičiant laiku tepalus ir pilant gerą kurą - tų problemų išvengiama. Siūlyčiau naudoti Sostenos arba Kietvaiškių Autocentrą kaip taškus, jei norite tikrinti Volvo automobilį, bet jei iš akies: tikrinkite ar "nebarška" smagratis ir jei įmanoma - atlikite purkštukų patikrą, nes jie nėra restauruojami, todėl gali brangiai kainuoti nauji.
Pilnas atsiliepimas...
2019-10-17
Pilnai pateisino lukescius
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, pakankamai galingas, salyginai taupus, saugus, garso izoliacija
Nera puodeliu laikikliu bei rukantiems pelenines
Vairuoju automobili nepilnai metus Vilniuje. Maniskis 2006 11, pirkau su rida apie 194k km parvaryta is Italijos. Nors neesu linkes tiketi tokiais rodmenimis, bet automobilio salonas atrodo kaip naujas. Jokiu nutrinimu, svaru, tvarkinga, neissedeta. Nusipirkes keiciau priekinius diskus su kaladelemis, minimaliai teko pasiremontuoti vaziuokle, bet visumoje - smulkmenos. Variklis 2.0d 100kw, kurio pilnai uztenka tiek mieste, tiek uzmiestyje vaziuoti/lenkti komfortiskai. 6 begiu mechanine pavaru deze, garso izoliacija salone tikrai nebloga, galima be vejo svilpimo vaziuoti ramiai 130-140km/h. Traukos uztenka. Standartines garso aparaturos tikrai per akis uztenka, maloniai nustebino. Jei ieskoti minusu - nera puoduku laikikliu bei gal gale nera labai daug vietos, bet kadangi po 3 zmones gale nevezioju, dviese niekas nesiskunde :) Bagazines dydzio uztenka, teko nekarta pasikrauti kazka didesnio is senuku ar Ikejos. Bendrai uz siuos pinigus nelabai matau geru konkurentu. Kadangi skubiai reikejo automobilio, ji pirkau kaip laikina ir planavau keisti i naujesni po kokio pusmecio, bet taip isimylejau, jog artimiausiu metu neplanuoju pardavineti :) Nusipirkus investavau apie 250e sutvarkyti visoms smulkmenoms. Nuo to laiko neteko nieko tvarkyti, vaziuoja be problemu. Niekada nepavede, visada uzsiveda. Elektronikos gedimu nepasitaike. Vaziuokle nebarska. Klima, autopilotas veikia be priekaistu. Nuvertejimo didelio nepastebejau. Nera kazkokiu specialiu ligu, ziureti, kad nebutu prabegusi beproto daug, o daugiau vaziuoti ir dziaugtis :) Vengti 1.6 varikliu, jiems truksta traukos ir kelia daugiau problemu. O 100kw HDI patikrinti laiko jau, tiek trauka tiek kuro sanaudos nenuvils.
Pilnas atsiliepimas...
 
123
Volvo modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Kompaktiniai  S40S40  
 V40V50V40 
  C30  
  Vidutiniai 850S70S60S60S60
 V70V70 V60V60
  Dideli   S80S90
  V70  
   V90
  Reprezentaciniai  S80   
  Kupė  C70C70  
  Krosoveriai    XC40
    C40
  Dideli krosoveriai  XC70XC70V90 Cross Country
  Visureigiai   XC60XC60
  Dideli visureigiai   XC90XC90
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt