Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai (7692)

Daugiau apie automobilį Honda Civic
2005 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lauris Janusas | 2022-09-07
2007 dyzelinas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gan talpi bagažinė, traukos lenkimui užtenka per akis
Per galini stikla matyti kaska kosmosas, žema visur kliuva, megsta rudyti, tvarkant važiuoklę dažnai varstai trukineja, kieta pakaba kuri konforto nesuteikia
Isskirtinis automobilis, kaip Hečbekas gan talpus, tačiau važiuoti tenka labai žemai, ir matomumas nekoks, sekti tepalu lygi reikia megsta padeginti, labiau moteriškas auto!
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW 3 klasė
2005 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-07
BMW E91
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras kainos ir kokybės santykis
Nėra
Jau antras mano E91 su M47 120kw varikliu. Puikus automobilis, tik svarbiausia, kad būtų praeito savininko prižiūrėtas bei mylėtas. Pirkau savo pirmąjį iš lietuvio, tai nepalyginsi su tuo, ka turiu dabar. Nebuvo jau toks mylėtas, traukos bėdos, tepalo dingimas t.t. Turiu tokį pat, tik iš Vokietijos, tai automobilis puikus, prižiūrėtas ir stengiuosi jį tokį išlaikyti. Kainos/kokybės santykis puikus, jei dar netuščia komplektacija tai atrodo tikrai labai gražiai, tiek išorė, tiek vidus. Kalbant apie interjerą, man jis gražesnis už E60, vien dėl to, kad klimato kontrolė yra skaitmeninė, o E60 ar pre-fl ar fl, visad orkaitė :). Remontas nebrangus, sakyčiau kaip ir kiekvieno eilinio automobilio. Einamieji dalykai, kaip važiuoklė, stabdžiai protingomis kainomis. Pagrindinės ligos tai dvimasiai smagračiai, deja ir pas mane jau pradėjo skleisti garsus. KItas dalykas - žvakių rėlė, dažniausiai visad sudegus (restauruota apie 20-30 eurų, geriau negu originalas). Kitų kažkokių bėdų nėra. Svarbiausia keiskit visus skysčius ir tepalus ką tik įmanomą, nebūkit eilinis lietuvis kuris niekados gyvenime nekeičia mechaninės pavarų dėžės arba galinio tilto tepalų - nieko nėra amžino, ypač tepalo. Su laiku virsta smala. Jei važiuoklė neapleista ir pakeista kokybiškomis dalimis - laikys ilgai. Kuro sąnaudos - važinėju tik mieste ir labai dažnai trumpais atstumais. ko pasekoje variklis dažnai būna šaltas. Sąnaudos nėra įspūdingos, drąsiai gali suvalgyti irg visus 10l, tie kurie sako, kad važinėja už 7-8 ar mažiau, mieste - netikėkit, nes nusišneka juodai.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Seat Altea
2004 - 2015
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lauris Janusas | 2022-09-06
2006m. 1.9tdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pravažiavus 4metus buvo visko.. + Variklis tikrai patikimas Važiuoklės laiko gerai, nekalbu dėl einamojo remonto
- Garso izoliacija prasta, Rudyja arkos dureliu apacios Langu pakelikai nutruksta troselis Priekiniai valytuvo kaulai lūžinėja Elektros gedimu nedaug pasitaike
Visos genda mašinos, butent altea remonto kaštai ganėtinai pigiai atsieina, konforto nebus tačiau trumpom kelionėms tinkantis auto!
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Skoda Octavia
1997 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-06
Tikras seno kirpimo automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas ir nebrangus
Per silpnas motoras
Isigijau Octavia kombi 1.6 74kw kaip laikiną automobilį, bet jau trys metai važiuoju. Pakankamai talpus, patikimas ir nebrangus eksploatuoti automobiliukas. Ekonomiskas, benzino mišriu ciklu 8ltr. Galios truputį uti trūksta , kaip ir 6 bėgio
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW 7 klasė
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-04
G11 730d xDrive
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizdus, dinamiškas, puikiai valdomas, komfortiškas aukščiausios klasės automobilis.
Trūksta galios 195 kw modeliui, po garantinio nepigus remontas ir detalės, santykinai nedidelė bagažinė.
3 litrų dyzelinis variklis su 195 kw man asmeniškai stokoja galios, tačiau yra pats patikimiausias ir mažiausiai bėdų keliantis visoje variklių gamoje. 4.4 benzino reikėtų šalintis kaip ugnies, kadangi pastarieji varikliai visiškai nelaiko. Taip pat ir kiti varikliai ypatingu patikimumu nepasižymi. Todėl perkant teko susitaikyti, kad galios trūks mainais į ramesnį gyvenimą galimų gedimų aspektu. Išorės dizainas aiškiai pralenkęs laiką ir automobilis, mano asmenine nuomone, pagal išvaizdą lenkia visus savo tiesioginius konkurentus bei net aukštesnės klasės flagmanus (Bentley, Porsche). Su m paketu, shadow line ir 21 colio ratlankiais atrodo impozantiškai, tačiau 20 colio ratlankiai su paprastomis (ne run flat) padangomis garantuotų kur kas komfortiškesnį pakabos darbą ir pailgintų važiuoklės elementų tarnavimo laiką. Laserlight yra absoliučiai lygių sau neturinti opcija, naktį automatinį šviesų darbą galėčiau palyginti su spektakliu - niekada nepaliauju tuo stebėtis. Važiavimo komfortu neatsilieka nuo s klasės, valdymo savybėmis ją lenkia. Technologijų gausa bei jauki ambient light salone ir kokybiškas harman kardon skambesys neleis pamiršti, kad vairuojamas modernus bmw flagmanas. Palankamai patikimas automobilis, garantuojantis gerą nuotaiką ir patogias keliones.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Golf Plus
2003 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-04
Šeimos automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kuro sąnaudos, priežiūros išlaidos, valdymas, saugumas, patikimumas, komfortas, interjero kokybė, salono erdvė, matmenys, pavarų dėžė, pakaba
Išvaizda, dinamika, maža bagažinė
Galiu drąsiai teigti, kad šis automobilis yra geriausias šeimos draugas. Erdvus interjeras - net 196 cm ūgio sūnus puikiai jaučiasi ne tik priekinėse sėdynėse, bet ir gale :) Mūsų automobilio komplektacija - 1,4 L atmosferinis variklis ir 5 greičių mechanika, manau yra patikimumo, praktiškumo ir ekonomiškumo standartas. Per daugiau nei 14 eksploatacijos metų, neskaitant guolių, siurblio ir paskirstymo diržo keitimo pagal serviso aptarnavimo rekomendacijas, ir pasiekus 150 tūkst. km ridą keista buvo tik alyva dėžėje, variklio alyva, kuro filtrai, žvakės ir oro filtras. Kuro sąnaudos taip pat negali nedžiuginti, ypač esant dabartinėms kainoms. 55 litrų talpos bakas mieste leidžia važinėti visą mėnesį, žinoma čia turi įtakos ir vairavimo stilius. Trasoje pilnu baku nuvažiavome 800+ km važiuojant skirtingais greičiais. Be to, automobilis yra mažas, todėl vairuoti lengva, matomumas labai geras. Apie šį VW liko tik teigiamos emocijos, jei būtų galima įsigyti tokį patį tik naują, tikrai galėčiau susigundyti.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Toyota Camry
2006 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-03
Toyota Camry 2.5
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika, priežiūros kaštai, išvaizda, komfortas
Triukšmo izoliacija, pavarų dėžė
Pirktas 2017 metais ir vis dar turiu - Camry 3.5 varikliu buvo sąmoningas pasirinkimas be jokios konkurencijos. Pirmas dalykas, kurį padariau susidėjau papildomą garso izoliaciją, po to buvo galima daugiau nieko nedaryti. Šiaip gana manevringas automobilis, visada esate tikri, kad yra pakankamai galios rezervo staigiam įsibėgėjimui aplenkiant. Kėbulo apsaugai buvo atliktas antikorozinis padengimas ir sudėra nauja variklio apsauga (originali sutrupėjo). Kaip tokio darbinio tūrio, kuro suvartojimas yra priimtinas. Žiemos sąlygomis miste im panašiai 13-13,5 litro. Suvartojimas vasarą - mieste apie 11-12 litrų jei nėra baisių kamščių ir nelenktyniauji. Užmiesty sąnaudos nuo 6,7 litro (kai greitis ne daugiau 90 km/h), prie 110 - ne daugiau 8 l, prie 130 ir kai automobils pilnai pakrautas suvartoja 8,7 l-9 l. Greičių dėžė, kuri montuojama su 2GR-FE varikliu yra linkusi į perkaitimą, jei nuolat spurtuosite prie šviesoforo. Papildomo aušinimo radiatoriaus nemontavau, nors gali prireikti. Automatinės pavarų dėžės temperatūra nepakyla aukščiau 105 laipsnių greitkeliu važiuojant daugiau nei 130 km/val. ir kai oro temperatūra siekia apie 30 laipsnių. Mieste automatinės pavarų dėžės skysčio temperatūra siekia apie 96 laipsnius, kartais tie patys 105. Šiuo metu rida yra 230 tūkst., tepalas ir filtras dėžėje keisti kelis kartus. Norint iš dalies pakeisti skystį automatinėje pavarų dėžėje pakanka 3 litrų. Kiti patobulinimai: restauruoti suportai priekiniuose stabdžių diskuose ir sudėta “rasporkė” priekyje. Taip pat pakeisti priekinių žibintų lęšiai, sudėti bi-xenon lęšiai. Pakeistos senos garso kolonėlės, sumontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis ir stiprintuvas. Iš esmės gedimų nėra, tik priežiūra ir pakabos dalių keitimas. Aišku trūkumų galima rasti visuose automobiliuose, bet nieko kritiškai blogo šiame automobilyje nėra.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volvo XC60
2008 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-02
Puikus auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, gera surinkimo kokybė, garso izoliacija, talpi bagažinė
Mažas pasukamumas, gale daugiau vietos galėtų būti
Turiu auto jau 4 metai, praktiškai pilniausio išpildymo, jokių problemų. Na teko pakeisti ventiliatoriaus guoli, darbas kainavo brangiai (nes teko pusė salono išardyti). Dar teko pora pakabos elementų pakeisti( nors auto 2012 metų, bet dar visa pakaba originali stovejo). Daugiau jokių investiciju. Iš vsių turėtų auto, o Jų turėjau daug, tai turbūt patikimiausias auto yra. Ieškojau ilgai, tad pavyko nugriebti originalios ridos ir išlaikytą. Rekomenduoju Jei reikia tik auštesnio auto ir nebūtini 4 varomi ratai, pirkite 2.0priekiu varomą (apie benziną nekalbu). Gerokai patikimesnis auto.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Citroen C3
2009 - 2016
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-31
Geras miesto auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Minkstai vaziuoja, mazai ryja kuro.
Nera
Mazai vartoja kuro. Mieste labai smagu, lengvai valdomas. Superinis auto is mazu auto pasirinkimo. Minkstas. Ganetinai talpus. Nesedi zemai.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Arteon
2017 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-31
Mano Arteon
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas ir erdvus
Pakaba kiek kietoka
Puikus automobilis, ypač ilgesnėms kelionėms, kuro sąnaudos geresnės nei tikėjausi. Įvairios vairuotojo pagalbos funkcijos yra labai geros, Side Assist (aklos zonos monitorius) yra tikrai gyvybiškai svarbi funkcija. Bagažinė yra didžiulė ir lengvai pasiekiama, plius automobilis turi normalaus dydžio atsarginį ratą. Interjeras yra erdvus, jame naudojamos geros kokybės medžiagos. Apskritai automobilis yra tylus, nors variklio triukšmas prie mažesnio greičio yra gerai pastebimas. Tenka važinėti didesniu greičiu :) Bendrai labai patogus ir lengvai valdomas automobilis. Kelyje yra geras, tačiau kaip ir daugelis vokiečių automobilių Arteon yra kiek kietokas, ypač tai pasijaučia važiuojant per smulkius kelio nelygumus. Žodžiu, jei norite erdvaus, patogaus, tylaus automobilio, ypač jei važiuojat ilgais atstumais, šis automobilis tikrai vertas dėmesio
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2017 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-30
Bmw 530e plug in hybrid
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas
Maža bagažine
Bmw 530e hybrid nustebino benzininio ir elektrinio variklio galia. Labai ekonomiškas automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
2022-08-29
Labai gera mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Saugus, malonus vairuoti, gera pakaba, komfortiškas, ekonomiškas
Jei automobilis gyvas (maža rida ir nenudrožtas) jų nėra
Turiu 2018 volvo cc jau antri metai. Per juos nuvažiavau 60000km. Visiškai nieko netvarkiau, niekas nesugedo. Mašiną labai smagu vairuoti, plaukia kaip premium klasės sedanas, bet pakaba kaip xc90, q7, x5 džipo. Todėl labai gerai stovi ant kelio. Žiemą lenkiant per susidariusius purslus, visiškai nemėto, kiemo stumdyti nereikia, įsijungiu 4x4 ir galiu lengvai išvažiuoti. Labai patikima, pilna visokių priedų padedančių vairuoti. Gera garso izoliacija, nepalyginsi su prieš tai buvusiais modeliais ir vairuojasi daug geriau nei xc90 (nors prieš tai norėjau būtent xc90, bet pavažiavęs su v90 cc pakeičiau nuomonę). Automobilį tikrai rekomenduoju. Patarimas perkančiam - ieškokite su kuo mažesne rida (ypatingai svarbu volvo automobiliams, nes brangus remontas), su serviso istorija ir su kuo pilnesne komplektacija.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Lexus GS
2012 - 2020
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-28
Lexus GS 300h
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, tylus, dinamiškas ir gana gerai valdomas
Jutiklinis ekranas galėtų būti geresnis, valdymas paprastesnis ir patogesnis
Pliusai: automobilis yra ypač patikimas. Važiuojant net greitkelyje, viduje labai tylu. Jame yra daug naudingų dalykų įskaitant įvairius saugumo įspėjimus, patogius valdiklius ant vairo. Įvairių funkcijų įskaitant telefono skambučius, valdymas balsu yra labai naudingas. Automobilis puikiai įsibėgėja, o vairo klausymas tikrai geras. Kaip tokiam dideliam automobiliui apsisukimo spindulys mažas. Standartinė garso sistema yra ypač gera, o garso kokybė puiki. Žmonės dažnai neįvertina ir ignoruoja Lexus, visi gi labai vertina BMW ar Audi automobilius, bet būtent lexus yra beveik ideali transporto priemonė. Nepatiko: ekrano valdymas džoistiko svirtele trukdo vairuoti. Jutiklinis ekranas galėtų būti geresnis. navigaciją nėra paprasta naudoti, o atnaujinti brangu. Centrinė konsolė plati ir nepatogi vairuotojui. Atrodo kad esant drėgnam orui langai lengvai apsiniaukia langai, ypač priekinis.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Touareg
2002 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-26
VW Touareg 2005 TDi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiskas, geras pravazumas
Neekonomiskas, brangus remontas
Talpi bagazine, geras matomumas, ryja daug kuro. Ziema sunkiai uzsiveda. Rekomenduoju be oro pakabos. Remontuoti teko oro pakaba, pakeisti variklio galvos tarpine ir vakuumo pompa del tepalu nuotekio. Siek tiek smugiuoja pavaru deze bet dar apsiejo be remonto. Taip pat tek pakeisti troseli kur langus pakelia, tai priemimas ne pats lengviausias :) Kuo mazesni varikli nes labai dideles kuro sanaudos. Ir be oro pakabos, brangus remontas.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Citroen C4
2010 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-26
C4 2011 68 kw 1,6 hdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikus kasdienis auto, turint didesnį kelionėms ar kroviniams
Žema prošvaisa, priėjimas prie tam tikrų mazgų
Neblogas kasdienis automobiliukas. Puikiai tinka nuvykti į darbą, parduotuvę, kaimą ar pan. Pakaba minkšta, nebijo prastų kelių. Prošvaisa galėtų būti aukštensė, - žiemai deduosi aukštesnes padangas, priekinis buferis kaip sniego peilis dirba. 1,6 hdi 8v 68 kw variklis stebina savo ekonomiškumu (4-6,5 l) ir tvarkingu darbu. Šio silpnesnio variklio (Vs 82 kw) pliusai - lengvai remontuojama Bosh kuro sistema, paprasta sankaba. Minusas - 5 bėgiai. Galios miestui pakanka, kartais jaučiuosi kaip su kartingu važiuodamas ir spausdamas gazas-dugnas. Remontas kai kurių dalių Prancūziškas, - pabandykite pasikeisti starterį arba pakaitinimo žvakes. Net oro filtro ar akumuliatoriaus keitimas priverčia ištarti daug tarptautinių žodžių. Būna skydelyje kas nors vis užsidega, - tai diržas neprisegtas, tai kokia variklo klaida. Praeina. Viena klaida nepraėjo - DPF filtras buvo užsikimšęs po miestą važinėjant, teko prie kompo pajungti, dirbtinę regeneraciją padaryti. 170000 km rida. Salonas patogus - sėdynė kilnojasi, autopilotas, laisvų rankų įranga, automatinės šviesos. Dėl rūdžių nieko negaliu pasakyti, - dar tik laukia antra žiema, plius darytas antikorozis. Patinka man Prancūzai - iki galo išbaigtos geros mašinos tokiu laikotarpiu (iki kokių 2016) padaryti dar nesugeba, bet kai kuriais aspektais su vokiečiais rimtai sukonkuruoja. Jei tam tikri kompromisai priimtini, manau puikus pasirinkimas Starteris, DPF filtro valymas Pirkti nevažinėtą Lietuvoje
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Audi TT
2014 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-23
Mano TT su 2.0 T FSI varikliu ir Quattro
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Surinimo kokybė, interjeras nuostabus, pavarų dėžė greita
galinės sėdynės tinka tik neaukštiems žmonėms
Jau daugiau nei metus turiu puikų Audi TT, tad jaučiuosi sukaupęs pakankamai žinių ir patirties, kad galėčiau pakomentuoti šį automobilį. Pirmiausiai turiu pastebėti, kad pagaminimo, konstrukcijos ir surinimo kokybė yra išskirtinė. Viskas atrodo tvirtai suresta, gerai surinkta, nėra jokių negražių tarpelių ar pan. Ir su aukščiausios kokybės medžiagomis. Taip pat malonu liesti paviršius, mygtukus ar jungiklius, oro apipūtimo angas, durelių apdailą ir panašiai. Tikras malonumas kaip nuplėšti plastikinę apsaugą nuo visiškai naujo iPhone :) Paprasčiau tariant interjeras yra nuostabus, beveik tobulas, žemai sėdima, viskas lengvai pasiekiama. Jei pasirinksite Quattro versiją, būsite sužavėti geru pagreičiu. Įjunkite automobilį į dinaminį režimą, nuspauskite automatinę pavarų svirtį į kairę, kad įjungti pusiau automatinį režimą ir mėgaukitės vairavimu valdydami pavarų perjungimą svirtelėmis. Pavarų dėžė yra beprotiškai greita ir perjungia pavarą per sekundės dalį. Akimirksniu! Trūkumai. Nerekomenduočiau šio automobilio jei jums reguliariai tenka važinėti ne vienam, nes galinės sėdynės tinka tik mažesniems nei 160cm žmonėms. Bet jei laikysite, kad tai dvivietis sportinis automobilis, būsite tikrai juo patenkinti. Bagažinė beje yra didžiulė ir dar didesnė kai nuleistos galinės sėdynės. Žodžiu puikus automobilis, užskaitau.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Mini Cooper-One
2006 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-22
Mini Cooper 2007 m. 1.6
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus
Brangi eksplotacija
Silpni bei problematiški benzininiai 1.6 varikliai. Nepigi eksplotacija. Neekonomiškas. Netalpi bagažinė. Didmiestyje patogus. Automobilis mėgstantiems išskirtinumą, tačiau patogumą bei praktiškumą teks pamiršti. Iš patirties - prasta investicija.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Jaguar I-Pace
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-21
Elektrinis Jaguar EV400 all wheel drive
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patinka žmonai, ir nebrangus ir dinamiškas
Ne sportinis automobilis, turite planuoti ilgesnes keliones
iPace pasirodo yra nepaprastai lengva vairuoti bet kokiu greičiu ir visų tipų keliais. Automobilis taip pat yra tylus, pas mane pneumatinės pakabos variantas ir labai patogus tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Mano žmona buvo labai skeptiška kai pirkau šį automobilį, bet jos nuomonė buvo labai greitai pakeista ir dabar primygtinai rekomenduoja automobilį visiems kurie užklausia jos nuomonės. Įsigijęs šį jaguar pakeičiau savo vairavimo stilių, iš dalies siekdamas nuvažiuoti gerą atstumą, bet dar ir dėl to kad tai yra tiesiog maloniau. Taip pat smagu šiek tiek paspausti automobilį. Keista, kad jis toks pat greitas, kaip ir prieš tai turėtas F-Type, bet tikrai nėra protinga perspausti elektromobilio nes jo svoris yra tikrai didelis ir tai jaučiama. Akivaizdu, kad ilgesnėms kelionėms, o jų turėjom tris, reikėjo kitokio automobilio. Reikėjo pasiplanuoti kur yra įkrovimai, bet iki šiol tai padaryti pavyko neblogai. Vis dar nepavyko panaudoti namų įkroviklio - pirmiausia reikia prijungti normalų maitinimą į savo garažą. Todėl naudoju naujai sumontuotą išorinį 13 amperų lizdą kas yra įmanoma, bet turiu būti atsargus, nes pastebėjau, kad stiprintuvo kištukas kartais įkaista.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Jetta
2010 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-17
Jetta 2.0 TDI 103 kW DSG
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galiu juo pasitikėti - neteks namo ant tralo grįžti
Spartietiškas dizainas, didesnė komplektacija nelabai daugiau nudžiugins
3 metus turiu Jetta, kiek turiu tiek laimingas. Automobilis ekonominės klasės, izoliacija ir medžiagos atitinkamos, bet neeezina, tačiau galutinis vertinimas absoliutus bus mažesnis, ne BMW ar MB. Dizainas konservatyvus VW, bet tikrai nėra baisus, norintiems kažko neišsiskiriančio, bet nebaisaus - puikus. DSG dėžė dirba puikiai, gal D režime vangiau pajuda, švelniau bėgisi, bet S režime mašina žvėrim pavirsta palyginus. Nuvažiuoti jau 50000 km, eksplotaciniai dalykai atliekami tiesiog 2 kartus metuose, aptarnauju pats. Dar rida apie 150000, DSG ligomis nekvepia. Netikėtai komfortiškas automobilis, gerokai geresnė garso izoliacija nei Golf, taip pat minkštesnis auto, nors tai yra praktiškai vienodi automobiliai, tais atžvilgiais arčiau Passat nei VW hečbekų. Bagažinė gera kasdienėm reikmėm, bet žema, tai jei dažnai vežate didelę įrangą (baldai, didelės kolonėlės, dviračiai ir pan), automobilis ne jums arba reikės priekabos. Kelionė Vilnius - Klaipėda ne problema, užsidarai langus ir garsas neerzinantis. Daug šių automobilių įranga neišiskiria, tai dabar ką daryčiau, tai pirkčiau be navigacijos ir statyčiau Android multimediją, pigiau ir bus Android Auto bei navigacija. Trumpai tariant - patogus vadybininko sedanas. Netikėtas darbinis arkliukas, važiuoklės netvarkiau kiek turiu ir dar nesišviečia, nuvertėjimas nėra kitoks nei kitų VW. Sąnaudos kuro stebėtos ilgą laiką, ne iš gamintojo, vertinu per vidurį, nes automatas, bet dyzelio galėtu imti mažiau Rida arba iki 100000, arba virš 350000, kadangi DSG remontas yra nejuokingas malonumas, o jis gresia 200k-300k ribose, bet kitą vertus, nelabai kas daugiau genda.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Honda Legend
2004 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-08-17
Honda Legend KB1 2007
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizda tiek išorėje, tiek viduje. Labai kokybiškos medžiagos, geros komplektacijos europos rinkos modeliuose, geras valdomumas, matomumas. Patogus, užtenka vietos salone. Patikima elektronika, važiuoklė ir variklis. Draugauja su dujų įrangos sistemomis.
Dalys nėra iš pigiausių. Mažai dalių pasirinkimo lietuvoje. Nusidėvi salone esanti centrinės konsolės porankio oda, ji netikros odos. Dažnai pasitrina vairas, jei būna be medžio apdailos.
Automobilį turiu dar ne tiek ir senai, truputį virš metų ir nei vieną kartą nesigailėjau dėl šio automobilio. Prieš perkant rinkausi tarp Lexus GS ir būtent šios. Ilgą laiką negalėjau apsispręsti, tačiau naudą pelnė Legend. Visų pirma tai įdomesnis dizainas tiek vidaus, tiek išorės, patvarus ir patikimas variklis, labai geros komplektacijos. Kaip tokiam gatvės "laivui" gana manevringas dėl esamos SH-AWD važiuoklės sistemos, tačiau kiek kietesnę važiuokle turintis, nei Lexus GS. Labai patogus kėlionėse, tiek priekyje, tiek gale vietos užtenka. Girdėjau nusiskundimų dėl nepatogaus klimato kontrolės, radijos ir navigacijos valdymo, tačiau man pasirodė visiškas mitas, nes naudotis funkcijomis, multimedija, tikrai labai paprasta ir patogu. Varikliui ir pavarų dėžei ne bėda išjundinti automobilį iš vietos, įsijungus VTEC, maloniai prispaudžia prie sėdynių, plius gaunate malonų variklio riaumojimą. Su automobiliu pravažiuoju nemažai, tad nepagailėjau gerai dujų įrangai, važiuoju beveik kasdien, problemų kol kas jokių nebuvo, tik eksploataciniai dalykai, stabdžių kaladėlės, tepalai ir t.t. Kadangi automobilis buvo parvarytas iš Prancuzijos pietų, neturėjo nei vienos rūdelės, kad išlaikyti kuo ilgiau, atlikau antikorozinį. Kalbant apie pačią važiuoklę, problemų kol kas jokių neturėjau, pravažumas labai geras, nebaisu įvažiuoti ir į gilesnę pūsnį žiemą, taip pat galima ir pasismaginti ant sniego išjungus stabilumo sistemas :) vis dėl to pastoviai varomi visi ratai. Komplektacija irgi iš pilnesnių, nes trūko tik parkingų priekyje ir "nightvision", tačiau pastaroji funkcija nebuvo montuojama į europietiškus modelius, bei taip pat ir į amerikietiškus modelius, kurie vadinasi Acura RL KB, o visa kita buvo: vairas ir pavarų svirtis su medine apdaila ir pavarų permetėjais, vėsinamos ir šildomos sėdynės, atstumų "distronikas" ir juostų palaikymas ir t.t. Privalumų tiek, kad jau pačiam sunku prisiminti, nustebino gera medžiagų kokybė (patamsyje labai gražiai apšviestas salonas, rankenėlės, mygtukai, spidometras, centrinė konsolė, net ir nuorūkų dėžutės apšviestos), kaip juokuosi, čia ne Honda, čia labiau Acura automobilis. Svarbiausia yra tai, kad automobilyje viskas veikia be menkiausio sutrikimo. Kiek teko girdėti, korozija nėra labai didelė problema, kaip kankina kitus Honda automobilius. Kiek keistoka, kad ratų išmeros labiau tinkamos BMW ar Opel, bei aišku Acura, nei kitų japoniškų automobilių. O kalbant apie trūkumus, vienintėlis kliuvo tai, kad bagažinė nėra labai tokia ir erdvi, bet kai nereikia vežiotis daug daiktų, tai jos pilnai užtenka. Ko nepaminėjau, tai gera garso aparatūra. Iš tikro galėčiau šį automobilį liaupsinti vien tik pliusais, tačiau atsibostų skaityti, tad paminėsiu dar, kad prieš perkant Legend, nežiūrėkite į pigiausius siūlomus parduodamus variantus, nes dalys šiam automobiliui nėra pigios, o ir kai ką rasti Lietuvoje gana sudėtinga. Prieš perkant būtinai apžiūrėkite ar nevarva aušinimo skystis, tai labai svarbu, nes gedimo atveju keisite ne tik variklio aušinimo radiatorių, bet ir pačią pavarų dėžę (daugiau informacijos apie tai rasite Legendų forumuose, bei klubuose). Be abejo, atkreipkite dėmesį ir į korozija, kitus skysčius, pavarų dėžės ir variklio darbą. Dalys nėra pigios, nes pagrinde pirkti rasite tik originalias dėtales. Važiuoklė ir variklis patvarūs, turėtų mažai kelti problemų ir galvos skausmų, elektronika kaip būdinga japonams yra patikima. Kėbulo dėtales taip pat rasti yra sunkiau, nes kiek jau tų Legendų yra pas mus. Salone dažnai mėgsta susidevėti, paplyšinėti centrinės konsolės porankio oda. O apie nuvertėjimą labai sunku ką tiksliai ir pasakyti, viskas priklauso nuo to, kokios būklės automobilį nupirksite ir kaip jį prižiūrėsite ir išlaikysite, visada puikiai išlaikytas automobilis išlaikys savo vertę. Tai kaip ir minėjau jau anksčiau, pasikartosiu, kad atkreiptumėte dėmesį į aušinimo skysčio leidimą, jei tokį aptiksite, tai labai svarbu, nes gedimo atveju keisite ne tik variklio aušinimo radiatorių, bet ir pačią pavarų dėžę. Be abejo, atkreipkite dėmesį ir į korozija, kitus skysčius, pavarų dėžės ir variklio darbą, klaidas, jei tokių rasite skydelyje ar ant esančio ekrano, išspaudykite visus matomus mygtukus.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...385

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt