Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai (7692)

2022-07-01
Lexus 450h 3.5 varikliu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Itin kokybiškas ir ergonomiškas interjeras, patikimas, ekonomiškumas priimtinas
Tai nėra sportinis automobilis, greičiau ramus kruizeris
Prisiskaičiau ir ypač prisižiūrėjau visokių apžvalgos kur nuolat kalba kad Lexus GS450h trūksta sportiškumo arba dėl to, kad jis Nurburgringe neaplenkia kokio dyzelinio BMW 535. Ei, Lexus nesiekė pagaminti sportinio automobilio, vietoj to pagamino kokybišką prabangų sedaną, kuris dar ir ne ką lėtesnis už konkurentus. Šiame automobilyje gausu elektronikos, komforto. Jis ypač tylus važiuojant tiek mažu tiek dideliu greičiu. Mark Levinson aparatūra kogero geriausia rinkoje. Garsas ir navigacija valdomi naudojant pelės tipo “džoistiką”, kuris labai skiriasi nuo konkurentų iš Vokietijos. Bet nereiškia, kad nėra toks pat geras. Po savaitės naudojimo juo, tapo malonumas naudotis. Lexus GS vidaus ir išorės apdaila yra išskirtinė. Vietoj to, kad žurnalistai visaip girtų vokiškus automobiliu, tokius kaip Mercedes ir BMW, jie turėtų atidžiau pažvelgti į Lexus ir dar kartą apsvarstyti kas pirmauja rinkoje. Lexus patikimumas ir savininkų pasitenkinimas visada yra aukštesnis nei vokiškų konkurentų. Žodžiu esu labai patenkintas savo Lexus GS450h ir tikrai nekeisiu į kokią kitą markę.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-30
Mustang GT-500
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, gražus, galingas, greitas
Aptarnavimas ne bet kuriame servise, valdymas ne pats geriausias, kasko draudimas
Sveiki visi, nusprendžiau parašyti apžvalgą apie savo auto. Nusipirkau jį prieš pusmetį, prieš tai turėjau Porsche Cayman, WRX STI, kuris buvo užpūstas iki 380 AG. Tačiau nei vienas nei kitas man netiko. Subariką atsibodo derinti ir reguliuoti - kažkas visada gedo ir negalėjau to pakęsti. Su Porsche sekėsi gerai, tačiau standi pakaba, maža erdvė visur man irgi ne prie širdies. Norėjau išbandyti muscle automobilį, kurio galia būtų apie 400 AG. iš pradžių žiūrėjau Camaro, bet nesusižavėjau – pasirodė grubiai surinktas ir dizainas man nelabai. Pas šį Mustangą 500 AG. Pradžioje važinėjau atsargiai ypač ant šlapio asfalto, nes patikėkit kaip jis prasuka ratus. Vėliau išbandydavau ir sport režimą, galiausiai tik jį ir palikau. Nežinau per kiek laiko jis pasiekia 100 km, bet jausmas toks kad užtrunka vos 3 sekundes. Pirma pavara - 120, antra trečia – jau 200, spidometras akimirksniu užsilenka ir žiūrėk jau 260 km. Automobilio išvaizda nereali - visi žiūri į jį, ir tai vėliau pradeda net atsibosti :) Šiaip viduje gana patogus, sėdynės gana komfortiškos. Žinoma prie garso reikia priprasti nors yra gera garso izoliacija, tačiau variklio garsas ją pramuša. Pakaba veikia puikiai, suvalgo visus nelygumus, tačiau valdymo savybės nekokios, bet pakabą galima paleisti žemyn per kokius 5 cm, manau situacija pagerėtų ženkliai. Patikimumas – pradžioje pusę metų kas 5 tūkstančius keičiau tepalus, pakeičiau žvakes. Po pirkimo beveik iškarto pakeičiau sankabą, bet tai žinojau - ją gavau pirkdamas automobilį. Praktiškumas? Na, kamščiuose juo nevažinėju, manau geriau neįstrigti spūstyje, nes gali reikti ir daugiau sankabų. Valdymas yra neblogas, tačiau automobilis nėra skirtas posūkiams. Jo siela – tiesus kelias ir pedalas iki dugno. Standartinių stabdžių irgi užtenka, kad suvaldyti šį monstrą, bet jie vistiek prastesni nei buvo Porsche Cayman.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-28
Mild hybrid 1.6 TGDi 48V sistema
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikiai atrodo, erdvus viduje
Kieta pakaba, greičio ženklų atpažinimo sistema, neekonomiškas
Pirmiausiai man patiko šio automobilio dizainas tiek iš vidaus, tiek iš išorės ir kiek pastebėjau ne man vienam. Peržiūrėjęs daugybę atsiliepimų ir apžvalgų Youtube, nusprendžiau pasibandyti šį krosoverį. Pirmas įspūdis buvo puikus, patiko ir žodžiu susigundžiau. Deja prireikė 5000 km nuvažiuoti, kol supratau kad šis automobilis visgi neatitinka mano turėto 2017 metų Honda CRV modelio lygio. Na, elgesys kelyje pas Hyundai yra nenuspėjamas, o pakaba labai kieta - kiekvienas kelio nelygumas pereina per sėdynes ir jūsų nugarą. Technologiškai atrodo viskas gerai, tačiau greičio ženklų atpažinimo sistema dažnai klysta ir būna kad nurodo neteisingą greitį, todėl ne kartą važiavau 20 km greičiau nei norėjau :) Tokios problemos niekada neturėjau savo Hondoje. Bagažinės dangtis ne visada reaguoja į pultelio uždarymo komandą. Nuvažiavęs 5000 km bendras kuro sąnaudų vidurkis gavosi 7,3 l/100km, o tai mano manymu yra baisu, atsižvelgiant į tai kad tai kaip ir hibridas. Aišku netikras, “mild” hibridas, bet vistiek. Mano Honda 1.6 dyzeliniu varikliu vidutiniškai imdavo 5,6 l, tai kur čia progresas? Privalumai – Tucson atrodo tikrai gerai, yra erdvus viduje, o visi prietaisai, infosistema jei ji nemelauoja, veikia gerai ir sklandžiai. Patinka turėti panoraminį stoglangį, kuris dar ir atsidaro ir galinių langų užtemdymo funkcija yra labai puiki. Bet ar pirkčiau kitą tokį? Atsakymas yra tikrai ne.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-26
MB GLK220
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, pravažus
Esminis minusas labai brangi ekspotacoja
Turiu Glk tik metus laiko. Kadangi gyvenam už miesto reikėjo auto su 4x4. Bet po pirkimo labai nusivylem šiuo automobiliu. Vietos salone suaugusiems kaip ir pakankamai, bet turint vaikų jos labai trūksta. Ką sakyti apie bagažine... Man dažnai paskutinių metų tenka bagažinia pasikrauti pilnai, o šiam auto pilnai reiškia viena taburetė. Taip pat paskutinis remontas dėl turbinos ir karterio defekto (karterio nes 4x4 padavimas i priekinius ratus iš karterio ir guoliai labai greit išsimala ir pradeda smūgiuoti taip pat karterio įvorės issidevi ir jos keičiamos tik su karteriu) kainavo apie 2k€ nes dalis deficitines. Issesmes automobilis kokiai merginai ar vaikinui karjeristam labai geras pravažus, šiuolaikinės išvaizdos su daug privalumų, bet turint šeima jis niekam tikęs nes visada ant stogo turi kabet papildoma bagažine.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-25
Apžvalga.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Variklis geras.
Atsarginis ratas iš apačios sumontuotas, rudyja.
Įsigijau 2006 metų dyzelinį modelį (85kw). Kuro valgo pagal elgseną prie vairo. Pats mieste įtelpu į 7-8, žmona kai prie vairo: gazas, dugnas, gal ir visus 10 valgo, bet dar auklėju.. Jaučiasi automobilio svoris bet varikliui apšilus atsiranda komfortas. Porankiai salone galėtų būti truputį aukšteliau sumontuoti, nors jeigu laikai ranką ant pavarų svirties - visai patogus jausmas su porankiu ant alkūnės. Gana aukšta pakaba, tai ir sėdi aukštai, smagu važiuoti, daug langų - puikus matomumas, erdvės suvokimas. Vairas vidutinio sunkumo, pakankamai legvas vairuoti ir turi svorio skirto jausti automobilį. Yra terpė tarp priekinių sėdynių, tad galima vešti itin ilgus daiktus arba žmonai lengvai nueiti pas vaikus man nesustojus. Pas mane odinis salonas - mažas moralinis nusidėvėjimas. Sėdynės išimamos, kas labai sutaupo salono vietos. Rekomenduočiau šeimoms 4+ asmenys. Pats labai džiaugiuosi pirkiniu.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-23
BMW xDrive30d M Sport dyzelinis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nepaprastai geras kelyje, panašu kad patikimas automobilis
Nepilna įranga
Nors šis visureigis turi nekokį įvaizdį, bet man tai nesvarbu. Negaliu patikėti kaip tai patogu ir lengva jį vairuoti. Jokio jausmo, kad tai didelis visureigis. Manau, kad tai turbūt vienas geriausių mano turėtų automobilių ir nors trūksta kelių svarbių dalykų iš įrangos sarašo, tačiau galima gyventi ir be jų. Pagrindinė įranga tikrai gera, tačiau papildoma yranga yra tikrai brangi. Todėl rasti šį X5 su ypač gera įranga nėra lengva. Variklis yra fantastiškai - sklandus ir reaguoja staigiai. Tai tikrai stebina, nes variklis bazinis o automobilis tikrai sunkus. Surinkimo, interjero kokybė yra puiki ir tai tikrai žingsnis į priekį su tai ką turėjau ankstesniajame Land Rover Range Rover. Palyginti su Land Rover, tai šį BMW eksploatuoti tikras malonumas. Bent iki šiol.
Pilnas atsiliepimas...
Afterday Project | 2022-06-22
Lada Vesta SE, 1.6 MT (2022 m. tesinys)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ne diletantų automobilis. Turi charakterį.
Politine situacija. Nuo tam tikro momento beveik neįmanoma gauti atsarginių detalių.
Tam kas stebi mano atsiliepimus. 42000 rida, virš 3 metų eksploatacijos Vilniuje, garantija baigesi, niekas nebuvo sugęde. Prie telemetrijos ir distancinio užvedimo papildomai įdejau start-stop mygtuką ir BSD sistemą. Liepa važuojam keturiese i Vengrija, bus mankša mašinelei, nes pagrinde kamuojasi mieste. Bbž dabar kas bus su detalem, kada prireiks. Karai, politika, bardakas... Labai traukia eismo dalyvių ir praeivių demesi, jei to nemegstat - nepirkit.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-21
1.5 Civic benzas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizdus, ganėtinai patogus ir labai talpus
Silpna ir nemaloni greičių dėžė, daug srebia, maža trauka.
Gal dizainas ir ne kiekvienam, bet automobilis man patiko. Patogios sėdynės, graži dash'o kompozicija, geresnis nei Golfo surinkimas. Buvo smagu važinėtis kol nepasipylė bėdos su greičiu dėže. Dėkui Dievui tebeturėjome garantiją - antraip sunku pateisinti ganėtinai reto ir nepaprastai surinkto automobilio taisymo kainą. Buvo kiek bėdų su jau aprašytu kondicionieriumi bei kelios multimedijos problemytės. Bet vėl gi, nebuvo to, ką dealeris nesutvarkytų. Detalės ne iš pigiųjų, jei bus problemų. Eksploatacija ir kasmetiniai vizitai neišsiskyria nuo kitų auto. Nuvertėjimas jaučiamas - ne toyota. Patarčiau šį auto tik jei dar būtų galimybė įsigyti jį naują. Nes kaip naudoto tikrai negaliu patarti.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-20
Titanium išpildymas ir 1.5 EcoBlue 120 AG variklis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus automobilis
Nepatogi vairuotojo sėdynė
Titanium komplektaciją pirkau iš dalies dėl to, kad anksčiau turėjau Ford su šiuo išpildymu. Pliusas tas, kad Focus stovi ant kelio ir valdomas tikrai gerai. Gera komplektacija, nors Sync 3 jutiklinis ekranas užlūžo du kartus per 4 dienas - panašu reikia atnaujinimo. Degalų ekonomija atrodo gera, nors turiu tik kelias dienas. Viduje daug vietos. Deja yra labai nemlonus dalykas - vairuotojo sėdynė yra tiesiog siaubinga, jaučiasi pigi. Sėdynės pagrindas yra gana trumpas ir gana stipriai pasviręs atgal, todėl jūs esat kaip reikalas įsodintas į sėdynę ir jaučiatės joje paskendęs. Joks sėdynės reguliavimas neišsprendžia šios problemos. Teks kažkaip su tuo susitaikyti, tačiau man tai yra didelis minusas. Rekomenduoju prieš perkant gerai pasitikrinti ar automobilyje jums patogu.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-18
320d
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Visapusiškai kokybiškas automobilis
Nėra
Ką galima pasakyti apie naują 3 seriją? 1) variklio ekonomika yra nuostabi. 4,7 vidutinės sąnaudos manau yra puiku 2) 2 litrų dyzelino variklio galia ir pagreitis yra labai geri. 320d 100 km/h pasiekia per 6,6 sekundės ir yra pastebimai greitesnis už ankstesnį modelį su tokio pačio darbinio tūrio varikliu 3) viduje – naudojamos pagaliau tikrai aukštos kokybės medžiagos 4) Tikrai lengvas ir malonus vairuoti. Puikiai jaučiamas kelyje. Neįtikėtina kaip stipriai automobilis yra patobulintas lyginant su ankstesne 3 serija. Vienintelis trūkumas yra navigacija, kuri nė iš tolo nėra tokia gera kaip Google Maps.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-17
3.5 F-Sport
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai ekonomiškas, komfortiškos sėdynės priekyje, garso sistema yra puiki
Infosistema toli gražu netobula
Nusipirkau šį Lexus po kelių iš eilės E-klasės Mercedes. Mes vis dar turime 1995 metų E300 kaip kokią šeimos relikviją. Pirktas iš privataus žmogaus su visa Lexus istorija ir už protingą kainą, žinoma be jokios garantijos. Bet dėl geros Lexus reputacijos maniau kad viskas bus gerai. Po pirkimo nuvažiavau gana nemažą atstumą ir viskas veikė neprikaištingai. Esu nemažas, bet patogiai sutilpau į naują automobilį, nors vietos kojoms už manęs nėra labai daug. Techniškai GS charakteristikos yra tokios pačios kaip mano turėto MB E500, tačiau naudoja 40 proc. mažiau degalų. Lexus apdaila yra puiki, nors kai kur naudojamas minkštas plastikas kai Mercedese tose vietose buvo oda. Garso sistema yra puiki, dar vis yra CD. Mano iPhone buvo lengvai susietas su Lexus sistema, vienintelis minusas – striginėjanti navigacijos sistema, palyginti su naudojama Mercedese, ji gerokai atsilieka praktiškumu ir naudojimo paprastumu. Tačiau susikonfigūravus ir pripratus, toliau naudotis gana nesunku. Paskutinis šio automobilio atnaujinimas buvo atliktas 2015 metais – gavo didesnį ekraną ir galbūt lengvesnį infosistemos interfeisą, šito gerai nežinau. Nors tai nebėra taip svarbu vistiek naudojame telefono navigaciją. Kol kas džiaugiuosi pasikeitimu iš MB į Lexus – japonas pasirodo dinamiškas, ekonomiškas ir patogus, o patikimumas atrodo irgi bus geras.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-15
Geras šeimos Auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kainos ir kokybės santikis
Nelabai dar pamačiau
Rinkausi iš Skodos, Kia,Toyota, išsirinkau šita modelį ir esu patenkintas, gera garso izolecija, kokybiškos medžiagos salono, gera grafika kameros, ne kaip Toyotos kokios, ir kaina geriausiai pasiūlė nei kitos markės.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-15
Mersedes w203 2.2 cdi 110 kw Avangard
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikus mersas, jokių pretenzijų
Nusidevejimas pagal metus ir km, electronikos smulkmenos
Vienas geriausių, patvariausių, patikimiausių mano turėtų automobilių. Rašau atsiliepimą, vairuodamas jį antrus metus, pravažiavus virš 80k km. Mersas naudojamas kasdien, miestas, trasos ir t.t. Komplektacija nebloga: pusiau oda, harman kardon, didelis tv, automatas ir t.t Patvarus, patogus, visai taupus, kuro atžvilgiu auto. Silpnesnė vieta elektronika, bet nera baisiai brangus remontas. ( Koki SAM bloka pakeiti, jei užpyle ir varai toliau) Geras mersas!
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-13
Eilinis Lexus, eilinį kartą nesu nusivylęs
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus, patikimas, ekonomiškas, talpus automobilis
Didelių minusų nėra
Tai mano 4asis Lexus automobilis, prieš tai turėjau CT, du IS modelius – visi jie suteikė 10 metų gerų emocijų ir nenuvylė bendrai nuvažiavus apie 350k kilometrų. Šį kartą norėjau 4x4 varianto, o Lexus NX turi kogero geriausią interjerą bei gerą kainos ir kokybės santykį. Sėdynės yra labai patogios, todėl vairavimas suteikia daug džiaugsmo. Interjeras, ypač oda yra labai geros kokybės. NX siūlo puikią ekonomijos ir galios pusiausvyrą. Perjunkite Sport režimą ir gausite pastebimai daugiau galios. Lygiai taip pat hibridinis variklis yra puikus ekonominiu ar įprastu režimu. Automobilyje daug vietos priekyje ir gale, o ir bagažinė yra tinkamo dydžio. Mano vidurkis yra 5,6 L/100 km vasarą ir 7 L žiemą, ir iki 5,2 L greitkeliuose, o tai puikus rezultatas nemažam visureigiui. NX atrodo puikiai ir yra ypač patikimas automobilis – neabejoju tai patiks daugeliui. Jei norite ilgai važiuoti be problemų, gero aptarnavimo, išskirtinės konstrukcijos kokybės tuomet turite išbandyti šį Lexus. Labai rekomenduoju.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-11
Pervertintas, lepus vokietis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiškas
Nekomfortiškas
Sveiki. Pasidalinsiu savo įspudžiais apie w211. Pas mane buvo E320. 150kw. Universalas. Pirkau nes susigundžiau gerais atsiliepimais. Mokėjau daugiau nei vidutinė rinkos kaina, pirkau atrodo.iš patikimo žmogaus pedanto prižiūrinčio savo automobili. Nusipirkus džiugino tik gal pora savaičių, kol neprasidėjo įvairios problemos. Gedo beveik viskas. Brangiausia tai pavarų dėžė, ją tvarkė 4 sykius ir iki galo nesutvartkė. Taisiau ne garaže o pas "rimtus" meistrus rekomenduotus, kurie dirba jau 20 metų su dėžėm. Pardaviau po metų eksplotacijos nes atsibodo pastovios problemos, kad ir smulkios. Per metus nebuvo mėnesio kad nesikreipti į elektrikus ar mechanikus dėl vienokios ar kitokios problemos. Tai kažkas trinasi. Tai kažkas barška. Tai radija gliūčina, tai viena, tai kita. To mersiško minkštumo pas mane nesijautė. Draugo pasatas minkščiau važiavo nei mano mersas. Ratai paprasti. R17. Apibendrinus, mano patarimas ieškoti kito gamintojo auto, šis mersas yra nepelnytai išgirtas ir nevertas savo vardo.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-10
Camaro 2013 RS
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai Sportiškas, akį traukiantis
Neradau.
Nekteipkit dėmesio į komentarus kurie nusiperka lavoną, poto skundžias, jog prastas automobilis. Iš JAV atsisiunčiau šį automobilį su 153k rida, naudoju jau 3 metus. Žinoma 2013 Metais jau ėjo LFX motoras kuris buvo kur kas patikimesnis, jokių problemu su automobiliu per 3 metus neturėjau. VISIŠKAI. Interjeras ir eksterijeras atrodo kaip naujas, paprasta sandara, gera trauka. Rekomenduoju visiem kurie nori kokybiško, galingo, akį traukiančio savaitgalio automobilio.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-10
Puikus automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tikrai patikimas, komfortiskas, patogus, manevringas. Kas turi didesne seima ir nenori miniveno vw, ford ir panasiai tai sis kaip tik.
Tai tik kuro sanaudos, bet ir jos nebuvo beda. Kaip vaziuosi taip turesi.
Sitas automobilis buvo mano svajoniu masina, kai nusipirkau nei minutei nesigailejau. Vaziuoja tobulai, jokiu bedu nei su varikliu nei su pavaru deze neturejau. Aplamai jokiu dideliu bedu, jokiu pokstu nebuvo iskretus, per metus pravaziuodavau apie 20k. Per 2,5 metus pakeiciau stabdziu kaladeles, viena trauke, zinoma tepalus, filtrus kas 10k kazkur. Mano buvo su paprasta pakaba, tai turejo gale tik pagalves, jas keiciau, nes jau pastovejus ne vienodai nusileidavo, budavo perkrypus, bet tas pakeitimas kainavo apie 300e. Kuro sanaudos tokios, kad vyras bambedavo :D bet nera ko noret, automobilis didelis, sunkus, variklis galingas. Trasoj viskas gerai, 8l/100km, o jeigu po vieta tai 10l tikrai.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-09
Vokiška kokybė
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
tylus, malonus vairuoti, greitas, patikimas,
Kieta pakaba, žemas dugnas, žemas priekinis stiklas (nesimato šviesoforų)
Audi A3 2,0TDI, 2010-ųjų metų, penkių durų modelis, variklis čipuotas ~200AG. Variklis labai, labai malonus: tylus, paspaudus gazą solidžiai sumurkia, o greičio rodyklė smagiai pakyla. Užmiestyje stebėtinai taupus, o mieste nesijaučia, kad mažiau vartotų už mūsų 7-vietį Nissan Qashqai. Pakaba tikrai tyli, tiksli, bet kieta. važiuojant per duobes ji ne barška ir ne dunda, tik jaučiasi smūgiai ir kratymas. Komplekte su žemu dugnu turime greitkelių automobilį, nes netgi mieste žiemą norėtųsi aukštesnio dugno. Dėl to žiemines padangas jai sukomplektavau 1 numeriu aukštesnes, ir tikrai vertėjo, nors to nerekomendavo nė vienas specialistas. Važiavimas tapo juntamai komfortiškesnis, dugnas ~11mm pakilo (net iki ~130mm!). Salonas kokybiškas, tylus, maloniai suprojektuotas, tik priekinis stiklas pasibaigia labai žemai - stovint pirmoje eilėje prie šviesoforo, tenka kone atsigulti ant vairo, kad pamatytum signalą. Nors mašinai 12 metų ir nuvažiavus ~210,000 (rida tikra, žinome visą jos istoriją nuo pat salono), važiuojant ji jaučiaisi kaip naujesnė už žemesnio segmento, nors ir didesnes. Žodžiu, Premium kokybė aiškiai juntama. Ir ne tik važiavime - atsidarius kapotą, palindus po dugnu visur matosi aukštesni reikalavimai ir pačiam projektui, ir pagaminimui. Pvz akumuliatorius suvyniotas į tokį futliarą - švarus, šiltas ir be jokių galimybių netyčia užtrumpinti. Visi kabeliai, bakeliai, žarnos - stori, tiksliai savo vietose. Taip ir įsivaizduoju, kaip servise atsidaręs koks meistras iškart pajunta pagarbą ir nori nenori atsakingiau su ja dirba, nei su kokia nors Dacia. Visgi manau, kad Lietuvai tai mažai kam tinkamas automobilis. Kasdieniam važinėjimui po miesta (į darbą, vaikų mokyklas) ji per didelė, bagažinė nuolat tuščia, o toks galingas variklis ir visas potencialas neišnaudojamas. Žiemai, sodybai ar netgi parkavimo aikštelėms ji per žema, reikia labai saugoti priekinį bamperį, sunkiau išlipti, matyti visą perimetrą. Ji tikrai stabili gerame kelyje prie 180kmh, bet pas mus autostradose juk leidžiamai iki ~140kmh, o Vilniuje ji būtų greitesnė, jei turėtų minkštesnę pakabą, nors ir silpnesnį variklį. Jos ir dizainas toks truputį Shizovas: priekis kaip prabangios, sportiškos Audi, o galinė stogo dalis - ištęsta kaip senesnio Golf universalo. Manau, ji tinkama kaip vienintelis nedidelės šeimos automobilis, kur "tėtis mėgsta sportišką važiavimą". Kaip vokiečiai sako - "dem Aelter entschprechend", t. y. maždaug taip, kaip galėtum tikėtis tokio amžiaus automobiliui. Per metus keitėme vieną kitą pakabos detalę, radiatorių, lemputes, stapdžių kaladėles. Rūdžių nėra (buvusi Ispanijoje, 1 savininko Garagewagen). Mažiau bijoti ridos, žiūrėti buvusio eksploatavimo. Turėti omenyje, kad Audi iš principo atsakingiau eksploatuojama, nei pvz. Ford ar Opel, nes savininkas ją pirkdamas jau sumoka PREMIUM kainą ir atitinkamai prižiūri, o dar prisideda aukštesnė originali pagaminimo kokybė. Taigi, Audi su 300,000 rida vidutiniškai bus kur kas geresnė nei analogiška Citroen, Fiat ar Nissan.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-08
50 quattro Technik variantas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Itin kokybiškas salonas, gerai surinktas, daug saugumo ir kitokių technologijų
Infosistema neišbaigta, prastas nuvažiuojamas atstumas, nuobous automobilis
Tai pirmas mano turėtas visiškai elektrinis automobilis. Neįtikėtinai rafinuotas ir patogus Audi, interjeras surinktas fantastiškai, bet kartu ir gana nuobodus su pilko plastiko apdaila visur. Visi jungikliai, įrenginiai pasižymi kokybe, tačiau centrinei konsolei, nors ji ir gražiai sukurta trūksta praktiškumo ir talpumo. Bagažinė yra negili, taip pat reguliariai neužsidaro, kai yra prikrauta daiktų. Bendrai Audi interjerai yra vieni geriausių rinkoje, tačiau Etron interjeras man atrodo šiek tiek slegiantis, iš dalies dėl viso to pilko plastiko ir dėl to, kad priekiniam stiklui trūksta “gylio”, o vaizdas per jį atrodo ribotas. Turiu bazinį modelį etron 50, todėl realus nuvažiuojamas atstumas tikrai nuvilia. Žiemą įkrovę 100%, atsargiai mindami nuvažiuosite tik 200 km, o įjungę šildymą ir šildomas sėdynes galite tikėkitės netekti dar 10%. Vasarą kai yra normali temperatūrą, galite nuvažiuoti apie 240 km naudodami eko režimą. Mano didžiausias nusivylimas buvo prastas infosistemos valdymas. LCD ekrano valdymas netikslus ir visai neintuityvus, todėl vairuojant gali blaškyti dėmesį. Rasti įkrovimo stotelę per MMI yra netikęs sumanymas ir nesitikėkite, kad priims jūsų etron įkrovimo kortelę. Prietaisų skydelio virtualus ekranas netinkamai sinchronizuojasi su MMI arba su Android auto. “My audi app” tikriausiai yra pati blogiausia programa kuria esu naudojesis - ji ne tik lagina, pilna klaidų, bet ir dažnai stringa, o internetinė versija nėra daug geresnė. Esu nusivylęs automobiliu ir neplanuoju jo ilgai turėti. Manau pakeisiu jį į elektromobilį su tinkama rida ir EV technologijomis kurios iš tikrųjų veikia.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-06
Vectra C 2002m. 2.2 DTI 92KW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
mažos kuro sanaudos, gražus dizainas, smagiai važiuoja, gražus salonas, pigios dalys
labai dažni gedimai, automobilis patampa nebe toks jau ir ekonomiškas
Su automobiliu praleidau apie 4 metus, iš pradžių buvo smagus. ekonomiškas atrodė tikrai geras bet po kiek laiko tiesiog pradėjo viskas gesti. 80% problemų buvo su užsivedimu, kartais motoras suka bet neužveda arba išvis net motoras nesuka bet girdisi kliksėjimas. Dalys remontui tikrai pigios bet šiame automobilyje bėdos po vieną nevaikšto. Gan dažnai tekdavo automobilį pas meistrą palikti ilgesniam laikui ir visus remontus susumavus išeidavo didelės sumos. Kai automobilis važiuoja būna smagu bet po kiek laiko tiesiog pasidarė nebedrasu važiuoti nes nuvažiavus niekada negali žinoti užsivesi ar ne... Automobili tikrai prižiūrėjau tvarkingai, viskas buvo daroma laiku ir tvarkomi net maži gedimai. Dalys pigios bet kai automobilis sugenda tai sugenda viskas ir servise praleidi daug laiko. Nepirkti arba pirkti tik iš patikimo žmogaus
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...385

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt