Markės
1783 iš 1844
Volkswagen Passat (B8) 2015 - dabar
Volkswagen Passat, (B8) 2015 - dabar
514Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.42% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 14
5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)
Ar rekomenduojuTaip 93% Ne 7%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Galimos visų varomųjų ratų versijos
  • Solidus dizainas
  • Didelis variklių pasirinkimas
TRŪKUMAI
  • Ne toks smagus kaip konkurentai
  • Prastoka standartinė įranga
"Aukštos kokybės medžiagos primena, kad Passat nuolat lipa ant kulnų prestižiniams automobiliams tokiems kaip Audi A4 ar 3 serijos BMW"
Pagaliau pristatytas naujos kartos Passat išlaikė geriausias pirmtako sąvybes, bet kartu atsineša ir naujovių leisiančių ir toliau būti tarp klasės lyderių. Tik pažvelgus į naują modelį pastebimos gerokai trumpesnės iškyšos už ratų. Dėka to Passat turi net 79 mm ilgesnę ratų bazę nors bendras ilgis netgi sumažėjo keliais milimetrais. Varikliai dabar montuojami žemiau, todėl variklio dangtis yra žemiau. Priekinė ir galinė dalys nors ir pasikeitė nežymiai, tačiau tapo dar šiek tiek sportiškesnės. Visi šie pakeitimai suteikia automobiliui dinamiškesnę išvaizdą ir itin stiprų išbaigtumo jausmą. Analogiškai patobulintas ir interjeras – panelės dizainas paprastas, tačiau patrauklus, kuriame dominuoja horizontalios oro padavimo angos. Aukštos kokybės medžiagos primena, kad Passat nuolat lipa ant kulnų prestižiniams automobiliams tokiems kaip Audi A4 ar 3 serijos BMW. Gamintojai pasistengė eliminuoti didžiausią buvusių Passat‘ų minusą – prastas valdymo sąvybes. Naujas modelis yra lengvesnis, turi žemesnį svorio centrą ir geriau sureguliuotą vairo mechanizmą, tad valdomas ženkliai geriau, tačiau kaip ir anksčiau yra pakankamai komfortiškas.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Šis automobilis 2015 metais buvo išrinktas Europos metų automobiliu

Buvo gaminama visais ratais varoma Passat Alltrack versija:


VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 14
2020-11-27
Puikus automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Minkšta važiuoklė ,talpus gera išvaizda, ekonomiškas, patogios sėdynės
mažai galios , triukšmingas variklis
viskas kaip ir gerai pigus išlaikymas, tik dyzelinis variklis labai triukšmingas ,bet ekonomiškas
Pilnas atsiliepimas...
2020-11-11
Praktiškas ,geras dizainas išorės ir vidaus
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
daug pliusų
variklio garsas salone
viskas gerai tik galėtu variklis smagesnis būti
Pilnas atsiliepimas...
2020-11-08
Gera mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Taupus , praktiškas pigus išlaikymas
Garso izoliacija dyzelio
Gražus dizainas, universalas pakankamai minkštas, pigios dalys
Pilnas atsiliepimas...
2020-10-03
Volkswagen passat 2015m. 2.0 dyzelis 140kw R-line apdaila
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
R-line išvaizda, malonumas vairuoti, kuro sąnaudos, talpumas, galia.
Greičio dėžes lėtumas jungiant R/D.
Vw passat 2.0 dyzelis parvarytas iš Vokietijos ir eksploatuotas Lietuvoje puse metų. Pirktas prieš 3 mėnesius 2015m., 240000km ir buvo atliktas pilnas serviso aptarnavimas Vokietijoje. Parvarytas Lietuvoje buvo patikrintas VW atstovybėje ir jokių defektu neužfiksuota. Važiuoja smagiai 140 kw, trauka gera, sėdynes labai patogios (komforto), vidaus interjeras surinktas gerai. Pirkdami ieškokite kuo pilnesnes komplektacijos.
Pilnas atsiliepimas...
2019-07-22
Tinkamas ilgoms distancijoms, talpus ir ekonomiškas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kokybiškai surinktas, talpus, ekonomiškas
Važiuoklės kietumas, atsiranda rūdys
2016.12 VW Passat Higline 2.0 TDI 110 KW, DSG. Su automobiliu pravažiuota 120 000 km, daugiausiai magistralėmis. Per tą laika atlikti tik planiniai aptrnavimai kas 30 000 km., jokių gedimų nepastebėta. Automobilis gan komfortiškas magistralėje, bet nelygiuose miesto keliuose tikrai kietokas, sunkiai sugeria didesnes duobes. Tikrai labai svarstytinas variantas turėti aktyvią važiuoklę (DCC). Važinėjant ilgesniais atstumais puikiai savo darbą atlieka front asist (ACC), sakyčiau privaloma funkcija. Sėdynės gan patogios, vietos gale suaugusiems daugiau nei gana, sedano bagažinė viena iš erdvesnių, lenkianti kai kuriuos universalus. Trūkumai, tai važiuoklė blogesniais keliais, taip pat automatinės dėžės lėtumas perjungiant iš D į R ir atvirkščiai ir pastebėtos pirmos RŪDYS ant galinio dangčio (iš vidinės pusės) Bendrai automobilis ekonomiškas, patikimas ir siūlantis vieną geriausių kainos/kokybės santykių. Tiems kam nereikia ženkliuko teikiamo prestižo, puikus variantas.
Pilnas atsiliepimas...
2018-11-26
Passat 1,4 TSFI 110kW DSG7 Comfortline sedanas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kuro sąnaudos, ergonomika, dinamikos pakankama
labai garsi ir kieta važiuoklė, silpnoka Full LED žibintų šviesa.
Vairuoju automobilį beveik pusmetį, pirktas naujas iš salono. Po Octavia galiu pasakyti, kad Passat Comfortline gauna malku važiuolės reguliavime, gauna ir nuo Superbo, ir net nuo golfo, nes tokios kietos ir kiekvieną kelio sujungimą jaučiančios pakabos reiktų paieškoti. Ant kelio stovi puikiai, tiek mieste tiek greitkelyje neturiu priekaištų, bet tas pastovus bumpsėjimas dėl bet kokio grumstelio verčia garsinti stereo įrangą. Sąnaudos mieste iki 7l, greitkelyje apie 5. Nesu lakūnas, tai mano sąnaudos labai padorios. ir traukos visiškai pakanka. Labai patiko ACC greičio palaikymo įranga kurią naudoju ir greitkely ir mieste per kamščius, beraktė užvedimo sistema irgi veikia puikiai. Gera galinio vaizdo kamera. Galėtų gale būti radaras, kuris fiksuotų galimus pavojus važiuojant atbulam - tokį turi Superb. kartais kiek nervina "Start/Stop" sistema, kuri būna užgliūčina bet paskui vėl puikiai viskas veikia. Gaila nėra aklosios zonos daviklio, nepakliuvo į komplektaciją :( Didelis pliusas 3 zonų klimato kontrolė, nes pvz. gale vežant vaikus galima jiems kitaip sureguliuot temepratūrą. Didelė bagažinė. Full LED žibintai šviečia neblogai, bet naktį važiuojant užmiestyje trumpos šviesos gan trumpos, t.y mažokai apšviečia. Esu apie 1,90m ūgio tai dešinė koja visdar daužos į centrinę konsolę, kuri kažkaip nepatogiai padaryta, ilgesnėje kelionėje jau radau kaip įsitaisyt, bet mieste dar būna padaužau. Garantinis auto, nesuku galvos, už viską moka įmonė :) manau tokiam auto būtina tiek kamera, tiek kiti "Business pack" atributai ypač daug malantis mieste, visgi sekantį kart rinkčiaus Highline, o ne Comfortline seriją, ypač jei tai įtakoja važiuoklę.
Pilnas atsiliepimas...
2018-11-11
Ne rekomenduociau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikiai valdomas
Genda ir genda ,neviena tai kita
Pirkau auto 2015,07,22 Po pusmečio prasidejo problemos viena po kitos ,šią diena turiu problemą su veidrodėlio varikliuku nevisada uzsisuka ir kamera buna nevisada rodo,tai gerai kad yra garantija o tai keisčiau ir keisčiau eurus.vasara buvo itrukusi edblu slangele ,jei rimtai katastrofa o ne auto!
Pilnas atsiliepimas...
2018-10-29
VW Passat 2017 1,4 l. 150 AG, 7dsg automatas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas, kuro sąnaudos, salono medžiagų kokybė, kaina
Trumpos LED šviesos
Geras auto... pirktas 2017.06 pigiai 23 t. €. Už tokią kainą gaunama daug. Nors šiai dienai tokių kainų nerasta. Comfortline įranga, start stop puikiai veikiantis kartu su automatu ir benzinu, galinė kamera... geras kuro suvartojimas ergonomika. Šį rudenį vienu prisėdimu nuvažiuota 1500 km. Nepavargau visiškai, nors nesu furistas. Kuro sanaudos 4,6 l. benzo pagal kompą. Geras valdomumas + front asist kelionėj idealu... Nėra jis minkštas kaip rašė žemiau greičiau į kietumą... Vietos užtenka viduj... sedano bagažinė proto ribose... aptarnavimas kas 30 000 km. Per metus nuvažiuojama 35 t. km. Vienintelis man minusas galėtų trumpos šviesos toliau kirst nors apšviečia gerai plotą... Automatas dirba lb. gerai... Gedimų kol kas nerasta... Gerai dirba Vilniaus VW savanorių vadyba... Linkėjimui Baliui... Geriausias auto vadybininkas kiek teko man sutikt :) Tai irgi įtakojo auto galutiniam pssirinkimui...
Pilnas atsiliepimas...
2018-10-29
passtas 14 2016 m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
geras valdymas ir variklis,salone kokybiškos medžiagos
Per minkšta pakaba
Prieš Passatą turėjau Volkswagen Jetta, su 1,4 l ir 122 ag varikliu, greičių dėžė - mechaninė, ją pirkau naują, per 4 metus pravažiavau 90 K km. Jetta, nors ir dažnai gedo, bet buvo tik smulkūs gedimai, mašina iš esmės pasirodė iš geriausios pusės, būtent dėl šios priežasties, neieškojau nieko kito išskyrus VW. Pradžioj galvojau pirkti tą patį modelį, kur prieš tai turėjau arba Octavia. Tiesa, naujosios Jettos visas salonas atrodė daug prasčiau surinktas, gal būt skirtingoms rinkoms buvo gaminta. Skoda savo klasėje pasirodė per brangi. Pasvėręs Passato ir Camry privalumus ir trūkumus nusprendžiau imti pirmąjį variantą. Nusipirkau Passatą Comfortline komplektacijos su 150 AG ir automatine greičių dėže. Iš karto daug įdomių ir gerų dalykų: šildomas priekinis stiklas ir vairas, veidrodžiai, sėdynės. Trijų zonų klimato kontrolė, elektrinis rankinis stabdis, "start-stop" sistema ir tt ir tt Papildomai primokėjęs gavau - medžio apdaila ir juodą blizgų plastiką, kuris atrodo kur kas geriau nei standartinis sidabras. Pirkdamas aukštesnės klasės automobilį, tikėjausi, kad viskas bus geriau nei ankstesnėje mašinoje, bet iš tikrųjų viskas nėra taip. Pirma apie sėdynes. Jų forma yra daug blogesnė nei Jettoj, kad ir yra daug visokių reguliavimų ir galvos atlošai reguliuojasi, vis tiek tai negelbėja. Gal būt todėl, kad esu pripratęs prie senųjų, dar labai nustebino atlošo reguliavimo rankenėlė, tokioje naujoje mašinoje reikia tiek daug sukti rankenėlę... Tačiau galvos atramos yra puikios, juda keturiomis kryptimis. Ir valytuvai dirba keistai, o apipurškimas normaliai apipurškia tik važiuojant lėtai, vairuojant daugiau nei 120 km/h, stiklo apipurškimo plotas stipriai sumažėja. Rankena, kurią reikia traukti kapoto atidarymui, kažkaip keistai atrodo. Mažai nišų ir stalčiukų smulkmenos pasidėti. Bagažinė pagal skaičius atrodo didelė, bet labai nepatogi, Jettoje buvo daug geriau apgalvota bagažinė. Start-stop greičiau nervina, nei duoda naudos. Neabejotinas pliusas, kurį noriu paminėti - salono apdailos medžiagų kokybė, labai malonu liesti viską, minkštas, švelnus plastikas. Mašina važiuoja labai minkštai. Vairuojasi gerai viskas sureguliuota. Tiesa, minkšta pakaba nėra gerai - dideliu greičiu automobilis šiek tiek supasi, kas man nelabai patinka.
Pilnas atsiliepimas...
2018-01-18
VW Passat 1,4 TFSI, DSG7, 150HP Highline
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tikrai labai talpus, net žmogau kurio ūgis 195 cm
Nusivyliau salono garso izoliacija
2017 m. automobilis. Naujas, viskas veikia puikiai. Važinėju pora mėnesiu ir tikrai džiaugiuosi. Jei nesate ralistas, 1,4 TFSI variklio tikrai užtenka per akis. Salone vietos tikrai yra labai daug. Medžiagos mano akim kokybiškos. VW politika yra „susikomplektuok pats”, taigi jei norėsit papildomų patogumų/funkcijų (užlenkami veidrodėliai, berakte užvedimo sistema ir pan.) teks susimokėti papildomai. Yra tik vienas priekaištas - garso izoliacija. Visiems rekomenduočiau perkant naują auto užsisakyti papildomą stiklų garso izoliaciją, aš šito nepadariau ir dabar labai gailiuos. Važiuojant didesniu nei 90km/val. greičiu esu priverstas garsinti radiją... :)
Pilnas atsiliepimas...
 
12
Volkswagen modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini  LupoFox 
   Up
  Maži  PoloPoloPoloPoloPolo
  Kompaktiniai GolfGolfGolfGolfGolfGolf
Jetta    
JettaVentoBoraJettaJettaJetta
 New BeetleBeetle 
   ID.3
  Vidutiniai PassatPassatPassatPassatPassatPassat
  Reprezentaciniai   Phaeton  
  Kupė SciroccoCorrado  Scirocco  
  Keturduriai kupė   Passat CCArteon
  Roadsteriai   Eos  
  Mini krosoveriai    T-Cross
    Taigo
  Krosoveriai    T-Roc
  Dideli krosoveriai   TiguanTiguan
   ID.4
    ID.5
  Visureigiai   TouaregTouaregTouareg
  Dideli visureigiai    Atlas
  Pikapai   AmarokAmarok
  Mini vienatūriai   Golf PlusGolf Sportsvan 
  Vienatūriai   TouranTouranTouran
    ID. Buzz
  Dideli vienatūriai  SharanSharanSharan 
  Routan  
  Daugiatiksliai TransporterTransporterTransporterTransporter
 CaddyCaddyCaddyCaddy
  Komerciniai   Crafter
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt