Markės
1452 iš 1846
Renault Laguna (X74) 2000 - 2007
Renault Laguna, (X74) 2000 - 2007
547Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.513% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 47
19% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 64% Ne 36%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
2000 metų pabaigoje po beveik septynerių gamybos metų pirmos kartos Laguna buvo pakeistas antraja, kuri pasidalijo savo važiuokle su Nissan Primera modeliu. Naujoji Laguna buvo vertinama kaip vienas saugiausių automobilių Europoje. Tai pirmas automobilis Europoje įvertintas 5 žvaigždutėmis EuroNCAP susidūrimo testuose. Naujoji laguna turi “keyless” variklio užvedimo sistemą – vietoj rakto naudojama panaši į kreditinę kortelė, taip pat elektroninį rankinį stabdį matytą Scenic ir Espace modeliuose. 2005 metais Laguna buvo truputį atnaujinta – tapo dar saugesnė, geriau valdoma ir patogesnė. Naujos priekinės grotelės tapo panašesnės į tas kurias turi Megane automobilis. Laguna buvo gaminama ir su dyzeliniais varikliais, vienas jų visai naujas 2.0 L dCi variklis su 150 AG (112 kW) arba 175 AG (130 kW) galia. Tai buvo galingiausias 2 litrų dyzelinis variklis pasaulyje 2007 metais.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Tai pirmas automobilis Europoje įvertintas 5 žvaigždutėmis EuroNCAP susidūrimo testuose.

Dyzelinis Laguna 2.0 L dCi variklis su 175 AG (130 kW) galia buvo galingiausias 2 litrų dyzelinis variklis pasaulyje 2007 metais.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 47
2019-06-30
Renault laguna 2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiska ryja tikrai nedaug 1.9 88kw variklis traukia gerai
Genda viskas kastik gali gesti
Ne masina bet tragedija baigiu visa vaziuokle pakeisti gedimu lemputes tai uzgesta tai vel uzsizibina.Patinka tik kad ekonomiska.Reikia begti nuo sio modelio geriau sena audi nei Renaul laguna
Pilnas atsiliepimas...
2018-07-21
Bloga masina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
pigios dalys
ju reikia pirkti daug ir daznai
Gedimu rinkinys. galima pirkti tik nauja arba riziureta milijonieriaus :) vaziuokle nepatikima, greitai dyla. elektra kvailioja. su varikliu tik egr man kvailioja.
Pilnas atsiliepimas...
2017-06-01
Laguna 1.9 dci 2003
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigi eksplotacija, patikimas variklis
Nekokybiskas salonas
5 metus atvazinejau be jokiu dideliu problemo, variklyje buvau pakeites tik kuro siurbli (40 euru). Silpna vieta buvo pagalves ir vairo traukes antgaliai, teko keisti po kelis kartus, dar buvo smulkiu vaziuokles gedimu. Salonas visas pradejo barsketi veliau paneles, tikrai nekokybiskas, sugedo el. Langas vairuotojo puses, is elektronikos daugiau problemu nebuvo. Tikrai patenkintas masina, dideliu investiciju nereikalavo, gan patikima. Po 5 metu vazinejimo pradejo gesti turbina, teko atsikratyti.
Pilnas atsiliepimas...
Dainius | 2016-12-28
Laguna II
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, dizainas, patraukli pirkimo kaina
smulkus elektros gedimai, galiniai stabdžiai
Automobilis buvo pirktas 2011 kovo mėn. Automobiliui buvo lygiai 7 metai. rida 112000km Parduotas 2016 balandį kai automobiliu buvo 12 metu, rida ~170000. Automobilio komplektacija: ABS, greičio palaikymo sistema, elektriniai šildomi veidrodėliai, 2 zonų kondicionierius ruko žibintai, elektriniai langai, CD grotuvas, 6 oro pagalvės. Smagi, simpatiška ir komfortiška mašina kelionėms. Kiek silpnokas variklis lenkiant plente kartai trukdavo geresnės akceleracijos. Pirkau už 3900eur. pardaviau už 1600eur. Nusipirkus keičiau atraminius guolius su dirželiais (pilnas komplektas), galinius stabdžių diskus (diskai su guoliais) su kaladėmis, silent blokus, lambda zondą. Po pusmečio keičiau priekinius diskus su kaladėmis. Vėliau einamieji remontai daugiau važiuoklės karta per metus. (dar buvo keistos priekinės spyruoklės, vairuotojo pusės stiklo pakelėjas). Užknisantis dalykai tai galiniais stabdžiai nors buvo keistos kaladės su diskais (nepamenu dėl cilindriukų), bet po 2 metu pirmą kart užstrigus stabdžiams prasidėjo nuolatinės bėdos su galiniais stabdžiais (diskai rūdyti pradėjo, gerai kad tik paviršius (prieš parduodant teko šlifuoti), stabdžių silidriukai strigdavo 1-2 kart per metus), Kondicionierius pildytas du kart. Šviežiai užpildytas veikdavo gerai, po metu norių šaldau norių ne. Viena kortelė buvo skersta (dėl atsilitavusio mygtuko), kortelės elementas kartais nekontaktuodavo tad norint atrakinti masina, reikėdavo kartais suspausti kortelę ar pajudinti elementą, kortelės skaitytuvas irgi truputi buvo palužęs, bet nesudėtingai susitaisiau pats. Prieš tai buvęs savininkas nelabai prižiūrėjo, tad vairuotojo kedės bėgiai buvo jau surūdija ir kėdė sunkiai stumdėsi, dažnai strigdavo. Prieš parduodant sulūžo galinio valytuvo koja, teko pirkti nauja 50eur. Žiema po atlydžio kai pašaldavo tai užšaldavo priekinės keleivio durelės (jas atidarius nebegalėdavai uždaryti, reikdavo laukti kol mašina sušils arba keleivis turėdavo jas laikyti ranka) Trumpai tariant sukišau aš į ja per 5 metus pakankamai daug ir nesu patenkintas. Perkant žinojau, kad ji kokius 5 metus priklausė įmonei, veliau įmonės darbuotojas ja perpirko ant savęs, o aš iš jo. Taip kad automobilis daug šeimininkų neturėjo, tiesiog nebuvo prižiūrėtas gerai prieš tai. Pirkau 2 Laguna, nes prieš tai turėjau 1 Laguna. Nors antra LAGUNA buvo geresnės komplektacijos ir naujesnė nei prieš tai turėta pirmoji, bet investijų pareikalavo žymiai didesnių, todėl eksploatacijos kaštais nesu labai patenkintas. Bet žiemą kurdavosi be problemų viena žiemą visa savaite rytais buvo -16C -18C, o savaitgali pora dienu paspaudė tai, kad ryte -22C -25C, užsikurdavau be problemų. Rimtu gedimu, dėl kuriu reiktu nutraukti kelione ar negalėdavai išvykti nebuvo. Sunku, ką ir patarti svarbu teisingai įvertinti prieš tai buvusę priežiūrą ir nepermokėti. Mano atveju pagal buklę sumokėjau truputi per daug
Pilnas atsiliepimas...
Dainius | 2016-12-28
Laguna II
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, dizainas, patraukli pirkimo kaina
daug smulkiu gedimų (stiklo pakelejas, kortelės, kortelių skaitytuvas, kondiocionierius), nepatikimi galiniai stabdžiai
Automobilis buvo pirktas 2011 kovo mėn. Automobiliui buvo lygiai 7 metai. rida 112000km Parduotas 2016 balandį kai automobiliu buvo 12 metu, rida koki 170000. Automobilio komplektuoja: ABS, greičio palaikymo sistema, elektriniai šildomi veidrodėliai, 2 zonų kondicionierius ruko žibintai, elektriniai langai, CD grotuvas. Smagi, simpatiška ir komfortiška mašina kelionėms. Kiek silpnokas variklis lenkiant plente kartai trukdavo geresnės akceleracijos. Pirkau uz 3900eur. pardaviau už 1600eur. Nusipirkus keičiau atraminius guolius su dirželiais (pilnas komplektas), galinius stabdžių diskus (diskai su guoliais) su kaladėmis, silent blokus, lambda zonda. Po pusmečio keičiau priekinius diskus su kaladėmis. Vėliau einamieji remontai daugiau važiuoklės karta per metus. (dar buvo keistos priekinės spyruoklės, vairuotojo stiklo pakelėjas). Užknisantis dalykai tai galiniais stabdžiai nors buvo keistos kaladės su diskais (nepamenu dėl cilindriuku), bet po 2 metu pirma kart užstrigus stabdžiams prasidėjo nuolatinės bėdos su galiniais stabdžiais (diskai rudyt pradėjo, gerai kad tik pavirsius, stabdziai strikdavo 1-2 kart per metus), Kondicionierius pildytas du kart šviežiai užpildytas veikdavo gerai, po metu norių šaldau norių ne. Viena kortelė buvo skersta (dėl atsilitavusio mygtuko), kortelės elementas kartais nekontaktuodavo tad norint atrakinti masina, reikėdavo kartais suspausti kortelę ar pajudinti elementą, kortelės skaitytuvas irgi truputi buvo paluzes, bet nesudėtingai susitaisiau pats. Prieš tai buvęs savininkas nelabai prižiūrėjo, tad vairuotojo kedės bėgiai buvo jau surudyje ir kėdė sunkiai stumdėsi, dažnai strikdavo. Prieš parduodant sulūžo galinio valytuvo koja, teko pirkti nauja 50eur. Trumpai tariant sukišau aš į ja per 5 metus pakankamai daug ir nesu patenkintas. Prekant žinojau, kad ji kokius 5 metus priklausė įmonei, veliau įmonės darbuotojas ja perpirko ant savęs, o aš iš jo. Taip kad automobilis daug šeimininkų neturėjo, tiesiog nebuvo prižiūrėtas gerai prieš tai. Prikau 2 Laguna, nes prieš tai turėjau 1 Laguna. Nors antra LAGUNA buvo geresnės komplektacijos ir naujesnė nei prieš tai turėta pirmoji, bet investijų pareikalavo žymiai didesnių, todėl eksploatacijos kaštais nesu labai patenkintas Sunku ką ir pasakyti. Viskas priklauso nuo prieš tai buvusių šeimininku.
Pilnas atsiliepimas...
deivis | 2016-03-09
laguna2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
komfortas,minkšta važiuot,variklis geras,važiuoklė laiko
elektros bėdos,
Mašina nerudyja,atrodo gerai,pavažinėjus išlindo visos bėdos,keičiau xenon blokelį iš originalo i kiniška,nebeatsirakina bagažinė,xenonų apiplovimo purkštukai stringa,elektronika prasta,kada nori tada veikia,per 2 metus pakeičiau tik šarnyrą,neatsidaro kada reikia dureles is vairuotojo puses,nebeveikia abs,klaidų kompe begalė.minusu daugybė tik is elektros pusės,kartais rodo kad generatorius nekrauna,pasižiūri viskas kaip ir gerai,reno yra reno. variklis ok ,turbina veikia gerai,buvo pradejus nei iš šio nei iš to trūkčiot ir užgesdavo netinkamiausiu laiku,kompas pasakydavo kad kuro ipurškimo sistemos klaida,bandziau ieškot bėdų,pasirodo egr vožtuvo elektrinė dalis kalta,atjungiau velniop ,baigėsi bėdos. Važinėjimas pigus,mieste kaip mieste kai spusteli pedala tai ir 16ltr. valgo,bet jei su protu vaziuoji tai vidutiniškai apie 6ltr.užtenka trasoje 6 bėgiu užtenka 4.6ltr. Kas liečia ekonomija tai viskas aišku,bet iš techninės pusės visiškas š....nerekomenduoju,nes kad ir kokia gera ji būtų vėliau ar anksčiau bėdos išlys,nebent žmogus labai kantrus . Jei perkat tai pirkit neuzjota,ziurekit kad nerodytu klaidu kompe,kai kurios klaidos galima uzvedus auto paciam patikrint,jei yra kalbanti kaip pas mane klaidas pasako,nors klaidas dažniausiai panaikina diagnostikos metu .lagūna prancūzų stebuklas,jei turit kantrybės galit pirkt,turėsit ka veikt.
Pilnas atsiliepimas...
Vytautas | 2016-03-03
Pavykęs pirkinys
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
komfortas, saugumas, sąnaudos
dažni važiuoklės gedimai.
Pirkau automobilį, kai jam buvo 7 metai. Parvarytas iš FR, nevažinėtas LT. Pardaviau po 8 metų. Per 8 metus tokia statistika: Pravažiuota 180.000, daugiausia užmiesčiuose. Kuro vidurkis 6.5. Užmiestyje važiuojant 90km/h pasiekdavau 5.5l/100km. Bet pas mane benzinas. pagrindinis diržas keistas 3 kartus (keitimo kaina ~180EUR. Darbas 50EUR + detalės 130EUR). Važiuoklė tvarkyta n kartų. Pagrinde priekinės stabilizatorių traukės (10EUR/vnt - keičiamos kad 20.000km brangesnės, kas 30.000, taip kad ėmiau pigesnes, nes neapsimoka dėti brangių). Per visus metus problemos buvo tik su važiuokle. Variklis atlaikė nuostabiai, važiuoklę tvarkydavau kaip ir sakiau kas 15-20 tūks.km. Bet detalės pigios. Kas sako, kad brangu remontuoti meluoja. Yra žinoma brangių dalių, bet einamiausios tai nemanau, kad brangios. Pvz. pasikeičiau abi stabilizatorius traukes, vairo traukių antgalius, vieną šarnyrą, galinį supportą suremontavo ir dar priekinių ratų suvedimas viso atsiėjo 160EUR( su darbu). Po tokio remonto nuvažiavau ~30.000. Kas iš brangesnių dalių, tai priekiniai amortikai. Jie brangūs. Patiko komfortas. Nuvažiuodavau kartais po 700Km ir nepavargdavau. Patiko važiuoklės paprastumas. Gali pats viską susitvarkyti, nes priekyje 2 stabilizatoriai, dvi vairo traukės, du šarnyrai ir du atraminiai guoliai, 4 sailenblokai ir viskas. Gale du sailendblokai ir viskas. Draugą, kuris vairuodavo audi (neturiu nieko prieš tą auto) irgi nustebino paprastumas. 2001 metų gamybos automobilis turėjo pilną klimatroniką, beraktę sistemą, visus elektrinius langus, ABS, ESP (kuri paliko tik geriausius prisiminimus, po to kai autostrada važiuojant 120km tave pradeda mėtyti. ESP pastatydavo automobilį atgal į trasą. Atvirai pasakius nesu matęs, kad kas taip gerai veiktu), galines užuolaidas. Tiesa, norėjau pastebėti apie elektroniką. Per 8 metus ji nepavedė nei karto. Dažniausiai būdavo ne pavedimas, o nežinojimas. Pvz spaudi start mygtuką, o relės tik suklaksi, kompas persikrauna ir viskas. Visi šauks, elektronika ir t.t. o pasirodo akumuliatorius per silpnas ir kompas kad nesugadinti kitų sistemų nekuria automobilio. dar buvo išėjęs lauko temperatūros daviklis. Ar rekomenduočiau tokį auto? Taip, kokiam diedui iki bažnyčios ir atgal, nes dabar jų stovis jau nebe toks geras. Variklis 1.6 benzinas. Tepalus keisdavau kad 20.000, diržą kas 80.000-90.000. Buvo pagedęs porą kartų starteris, tai padėjo angliukų pakeitimas. Beje, dažnas servisas sakys daug pinigų reikia mokėti, nes išėmimas sudėtingas ir t.t. Pasakysiu, kad nieko ten sudėtingo, nereikia tik skubėti. Reikia traukiant tinkamai pasukinėti jį ir jis išsitraukia. Per 180.000 daugiau niekas nepavedė. Nuvertėjo daug. Pirkau už daug, nes buvo tik 7 metai, o pardaviau už pigiai, nes jau 15 metų. Bet nieko tokio. Pirkdamas žinojau, kad perku ilgam. Nuvertėjo po 480EUR/metus. Dabar jų verte itin žema. Tikrinti važiuoklę. Rinktis benzininį variantą. kuro sąnaudos ne daug skiriasi.
Pilnas atsiliepimas...
Svarst02 | 2016-02-26
Apie laguna 2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Minkta, geras valdymas
Brangios dalys.
Nesuprantama masina nusipirkau keiciau jau sankaba ir deze tai lagunu liga, xeonai perdega desines puses jau 3 karta keiciau, bakas nerodo kuro. Nesenai nunulinau klaidas kures mete bet prasidejo dar blogiau dabar rodo kai tik uzkuri kad auksta temperatura ir nesuprantama kodel. Viskas po dangciu gerai visi skysciai savo vietoj niekas nieko neleidze ir neryja. Turbina pilant gerus tepalus ir juos keicent laiku laiko gerai. Kuro valgo tikrai daug bent jau mano 100/10 prarija kaip ledo. Kartais buna 6 bet jai kaip uzeina vaziuojant 90 km as kalbu tiek vartoja. Nepirkit sitos masinos nes jau baige uzpist tiek pecius tai veike tai ne. Ekraniukas nerodo kol nepaspaudi kontakto nera zodziu kas neturit ka veikt galit pirkt. Detales tikrai brangios ir ju nerasit niekur nes sankaba deficitas nauja det reike ir zodziu kruva pinigu :) pirkau masina uz 950 eu su 2 m tech bet geriau jau buciau bulka pirkes nes jau db 1600 eu sukisau pas gerus meistrus ir vistiek vienas po kito gedimai lenda. 1.9 ir 88 kw gana smagei eina negaliu skustis. Tik pakeitus deze ir nunulinus klaidas dingo trauka. Tai beda. Brangios dalys, masina tikrai neekonomiska, nemalonu nes detales greitai susidevi ir jos daug labai daug kainuoja. Masina neverta net 300 eu. Nepirk nes tiek bedu neturejai tai su prancuzu turesi, ir Pezo ir Citroenas taip pat slamstas kaip Reno.
Pilnas atsiliepimas...
Justinas | 2016-02-20
Pigus ir patogus auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogus, didelis, mažos kuro sąnaudos, daug privalumų lyginant su kitais auto.
Lepus variklis kuro atžvilgiu
Važinėju beveik du metus, nuvažiavau virš 30 tūkst.km. negaliu pasakyti, kad tai blogas auto, bet negaliu pasakyti, kad ir labai geras. Pirkau gana apleistą, praeitas savininkas nenorėjo tvarkyti nieko, net diržus keisdamas nekeitė nei vandens pompos, nei įtempėjų. Per visą laiką pakeičiau daug ką, visą priekinę važiuoklę, vairo kolonėlę, stabdžių diskus ir t.t. Investuoti teko ir į smulkius gedimus, tokius kaip užvedimo kortelės remontas, abs daviklio grybavimai, bet tai atsiperka. Auto tikrai užmiestyje stabilus, kuro ryja mažai. Vasarą realios kuro sąnaudos 6 litrai, žiemą 7 gal ir 8, žiūrint kokia žiema. 1.9 dCi 74kw 5bėgiai. Traukos aišku kaip ir kiekvienam lietuviui trūksta, bet pagalvojus apie kuro sąnaudas, tai jos užtenka su kaupu. Mieste važiuojant ramiai variklis dirba gana tyliai, tik turi vibracijos požymius. Užmiestyje važiuojant 100 viskas ok, tik viršijus 100 km/h prasideda variklio stipresnis garsas, bet jis apie 130 km/h nutyla. Kuro kaip ir minėjau valgo tikrai nedaug protingai važiuojant. Common rail sistema nemėgsta blogos kokybės kuro, tad pamirškit rusišką ar žalią dyzelį norėdami važinėti be variklio problemų. Kartas nuo karto į kurą reikia pilti priedus, valančius kuro sistemą. Žiemą nežinau geriau užsikuriančio dyzelio. -26 laipsnių šaltyje, žvakes pakaitinus 30 sek. užsikuria iš pusės pasukimo. Tokiu atveju šypsena kyla pamačius kaimynus kaitinant žvakes po 3-5 kartus ir sukant be perstojo kol užsikurs. Jei pigiai pirkta, tai ir nuvertėti nebebus jau kur, nes už 1000 eurų tikrai nieko geresnio neįmanoma nupirkti. Dyzelis, gražiai atrodo, patogi vairuoti, gan patikima, 8 oro pagalvės, praslydimo kontrolė, 5 saugumo žvaigždutės ir daug kitų privalumų. Šiaip lepus, bet geras automobilis, jei bus prižiūrimas, tikrai ilgai ir smagiai tarnaus. Kuo geriau įsiklausyti variklį, ar nėra pašalinių garsų, atkreipti dėmesį į smagratį, nes tai nepigus malonumas. Jei yra rūdžių, reiškia buvo daužta, nes jos visos cinkuotos, mano 14 metų senumo ir nėra net ant dugno nei vienos rūdies. Jei kyla nors koks klausimas dėl elektronikos neaiškumų, geriau nuvaryti patikrai servise. Ir nevažiuoti į kiekvieną garažą su Laguna, nes meistrai kreivarankiai nesupranta šio auto ir keikia. Nėra kaltas automobilis, jei meistro protas per trumpas. Pats asmeniškai susidūriau su elektronikos gedimais, radau gerą meistrą ir pultelį naują pririšo ir seną sutaisė, ir abs daviklio pokštus patarė kaip sutaisyt, ir salono apšvietimus mirksinčius sutaisė ir pats patarė su tokiu auto geriau pas kreivarankius nevažiuot, nes tada ir prasideda problemos. Kaip prižiūrėsi, taip ir važiuosi.
Pilnas atsiliepimas...
Liudas | 2016-02-05
Renault Laguna 2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tempimo trosas,autoservisai,autoelektriko paslaugos
visi įmanomi
Renault Laguna,kaip ir visa prancūzų autopramonė-gonorėja,hemorojus,sifilis ir paskutinis šlamštas.Apsaugok dieve nuo France auto... Trantas,nuolat leidžiantis alyvą. Totalus,bevertis šlamštas. Ką tik norite,tik ne prancūzo auto
Pilnas atsiliepimas...
 
12345
Renault modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini  TwingoTwingoTwingo
  Maži  ClioClioClioClio
   ZoeZoe
  Kompaktiniai  MeganeMeganeMeganeMeganeMegane
  Fluence  
  Vidutiniai  LagunaLagunaLagunaTalisman
  Dideli  SafraneVel SatisLatitude  
  Kupė   Avantime   
  Roadsteriai   Wind  
  Mini krosoveriai    CapturCaptur
  Krosoveriai    KadjarAustral
   Arkana
  Visureigiai   KoleosKoleos
  Pikapai    Alaskan
  Mini vienatūriai  ScenicScenicScenicScenic
  Modus  
  Vienatūriai   Grand ScenicGrand ScenicGrand Scenic
  Dideli vienatūriai EspaceEspaceEspaceEspace
  Daugiatiksliai  KangooKangooKangoo
  Komerciniai  MasterMasterMaster
  TraficTrafic
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt