Markės
1044 iš 1837
Mercedes-Benz A klasė (W169) 2004 - 2012
Mercedes-Benz A klasė, (W169) 2004 - 2012
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.33% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 3
3% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)4% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)3% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Mercedes-Benz A yra subkompaktinės klasės automobilis gaminamas su trijų arba penkerių durų hečbeko kėbulais ir yra pats mažiausias Mercedes. Antros kartos automobilis nepristatė radikalių pokyčių, tai greičiau evoliucinis modelis. Priekyje matome naujus aštresnio dizaino žibintus, viduje daug elektroninių naujovių, o bagažo skyrius padidintas 15 procentų. Šis Mercedes kaip ir jo pirmtakas turi priešakinio smūgio jėgos sugėrimo sistemą pavadintą "sumuštiniu". Priešakinio smūgio atveju automobilio variklis ir greičių dėžė palenda po grindimis, o ne į keleivių saloną. Automobilis turi standartinę ESP elektroninę stabilumo sistemą, daugybę oro pagalvių, taip pat ir gale sėdintiems keleiviams, aktyvią galvos apsaugos sistemą ir kitas. Galingiausias A200 variantas turi turbo variklį su 193 AG (144 kW) galia ir 280 Nm sukimo momentu, galingiausias dyzelinis variantas A200 CDI turi 140 AG (104 kW) ir 300 Nm sukimo momentą.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 3
2019-08-08
Mercedes Benz A200, 2008 m. dyzelis- puikus didmiesčio automobiliukas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
taupus, patikimas, prie šviesoforo visada startuoja pirmas, aukšta sedėsena, greitas šildymas/kondicionavimas
brangus remontas, žema pakaba, prastokas apšvietimas
Tai ekonomiškas automobilis, kuro sąnaudos sudaro apie 40 EUR per mėnesį, kai 30 dienų viešojo transporto bilietas Vilniuje kainuoja 29 EUR. Šiuo atžvilgiu niekas tau nešnopuoja į ausį ir negrumdo, šiltai sėdi ir riedi- namai- darbas- prekybos centrai- namai. Automobilio išorinis dizainas labai gražus, vidus gana paprastas, kaip pavyzdžiui golfo. Tačiau 2008 m. modelis jau turi šildomas sėdynes, laisvų rankų pokalbio galimybę ir kondicionavimo sistemą. Minusai: kieta pakaba, pakankamai žemas, todėl pradedančiajam nerekomenduotinas, nes daug tikimybės, kad bamperis bus nuplėštas. Brangus remontas, kadangi mašinos „snukutis“ suspaustas, tai reikia daug išardyti, norint prieiti prie tam tikrų dalių. Automobiliukas dviejų durų, todėl parkuojantis reikia pasilikti vietos durų atidarymui. Keistas šviesų apšvietimo kampas, išvažiavus naktį už miesto prastokas matomumas, tas pats su galiniu žibintu parkuojantis galu- rudenį lyjant ir tamsoje, labai prastai matos, geriau parkuoti priekiu. Pliusai: beveik negenda, automobilį turiu nuo 2012 m., per septynerius metus remontuotas buvo lygiai du kartus (vieno remonto kaina atsiėjo 300 EUR, kito- 200 EUR). Kas metai pakeičiu tepalus ir tiek žinių. Labai smagiai traukia 1,9 variklis, mieste prie šviesoforo visada startuoja pirmas. Šaltuoju metų laiku labai greitai prikaista salonas, greitai atitirpsta langai (kas aktualu žiemos rytais, kai norisi 10 min. numigti ilgiau), tuo tarpu vasarą kondicionierius nedidelį saloną greitai atvėsina. Smagu aukštai sėdėti. Bendrai vertinant- rekomenduoju Lietuvos didžiųjų miestų vairuotojams kaip komfortišką, taupią ir patikimą alternatyvą viešajam transportui Beveik negenda, automobilį turiu nuo 2012 m., 120 000 km. rida, per septynerius metus remontuotas buvo lygiai du kartus (vieno remonto kaina atsiėjo 300 EUR, kito- 200 EUR. Kuro sąnaudos sudaro apie 40 EUR per mėnesį, kai 30 dienų viešojo transporto bilietas Vilniuje kainuoja 29 EUR. Įvertinti savo vairavimo galimybes dėl bortelių :-)
Pilnas atsiliepimas...
2019-03-26
Mersedesas ir Afrikoje Mersedesas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringumas, salono ergonomika, nedidelės kuro sanaudos, patikimumas.
Labai žema prošvaistė. Važinėti kaimo keliukais, žiemą ar laipioti per bortelius - nerekomenduoju. Aštri pakaba. Pakankamai stipriai krato.
Puikus miesto tipo automobiliukas. Deja, dėl lietuviško mentaliteto, atseit - moteriškas automobilis su labai brangiais priežiūros kaštais, todėl jis netapo LT populiarus. Automobilis ypač manevringas, lengvai valdomas, gerai stabdo, talpus, aukšta sėdėsena. Garažo sąlygomis remontas labai sudėtingas, o serviso sąlygomis ypač brangus. Tik dėka ORIGINALIŲ detalių ilgaamžiškumo, užsitikrinamas ne taip dažnas lankymasis pas meistrus. Pvz.: originalus sankabos komplektas (diskas, diskatorius ir išminamas guolis) kainuoja 783 Eur. pakeitimas autorizuotame servise - 520 Eur = 1303 Eurų... Tačiau turint galvoje, kad šis komplektas tarnauja 250 tks kilometrų, gal ir nėra taip baisu. Tiesa, neoriginalus sankabos smagratis kainuoja 520 Eurų, kurį galimai irgi tektų keisti... Iš viso, blogas sprendimas dėl variklio ir kitų agregatų išdėstymo. Generatorius, dirželis ir įtempėjas išdėstyti apačioje, šalia priekinio rato, todėl šis agregatas pakankamai kenčia nuo pertektinės drėgmės. Variklio aušinimas su senomis MB problemomis, labai ilgai šyla (kol variklis neišilęs, naudojamas perteklinis kuras). DPF sistema, veikia taip, kad kuros sanaudas išlaikyti nedidelėmis, pakankamai sudėtinga. Automobilio durų vyriai - tikras nesusipratimas, per laiką susidėvi ir pradeda strigti, ko pasekoje išlieka galimybė, ypač duris naudojant intensyviai, sulaužyti durų vyrių tvirtinimo vietą. Problema su variklio alyvos lygio davikliu. Tradiciškai jis pradeda strigti, tai yra be jokio pagrindo įsijungia čaižus tepalo variklyje trūkumo įspėjimas, kuriam pašalinti gali tekti pakloti - 200 Eurų (daviklis ir darbas). Probleminis indukcinis variklio užvedimo raktas. Pasitaiko atvejų, kad jis streikuoja, dažniausiai taip ir nepavyksta nustatyti priežasties, ar tai rakto ar spynelės ar el.dalies gedimas (raktelio gamyba ir parinkimas kainuoja - 350 Eurų). Perkant naudotą W169 kėbulo MB, verta pasverti ar įsigyjant sąlyginai pigų automobilį (2500 - 3500 Eurų) esate pasiruošę brangiam remontui, kuris, kai kuriais atvejais gali viršyti naudoto automobilio kainą.
Pilnas atsiliepimas...
Vairuotojas | 2015-02-25
Miesto auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringumas, sedėjimas aukštai (geras matomumas), patogus parkavimasis
rūdys, garso izoliacija
Tinkamas vairavimui mieste. Geras manevringumas. Ypač patogus parkinantis ankštame kieme ir pan. Keliaujant užmiestyje pradeda nervint garso izoliacija. Minusai: baisingai rūdyja durelės Jai nevažiuoti pas oficialius aptarnautojus (suktoki veikėjai), tai dar gyventi galima.
Pilnas atsiliepimas...
 
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Kompaktiniai  A klasėA klasėA klasėA klasė
   CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai 190C klasėC klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
    EQE
  Reprezentaciniai S klasėS klasėS klasėS klasėS klasė
    EQS
  Kupė S klasė Coupe CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe 
 CLK klasėCLK klasė  
  CLC klasė   
  Keturduriai kupė   CLS klasėCLS klasėCLS klasė
   AMG GT 4 durų kupė
  Kabrioletai SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė SL klasė
  Roadsteriai  SLK klasėSLK klasėSLK klasė 
  Mini krosoveriai    GLA klasėGLA klasė
    EQA
  Krosoveriai   GLK klasė GLB klasė
   GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
   GLC klasėGLC klasė
   GLC klasė Coupe
    EQB
  Dideli krosoveriai     EQS SUV
  Visureigiai  M klasėM klasėM klasėGLE klasė
   EQC
  Dideli visureigiai G klasėG klasė
  GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai    X klasė
  Mini vienatūriai   B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai   R klasė  
  Dideli vienatūriai    EQV
  Sportiniai    AMG GT 
  Supercar   SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai   Vaneo   
  VianoV klasė
  Komerciniai  SprinterSprinterSprinter
 VitoVitoVito
   CitanCitan
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt