Markės
1139 iš 1918
Mercedes-Benz GLE klasė, (W167) 2019 - dabar
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.07% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 1
2% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)27% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)11% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)29% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 0% Ne 100%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Salono erdvė
  • Kokybiškas interjeras
  • Įspūdingi varikliai
TRŪKUMAI
  • Standartinė pakaba neitin komfortiška
  • Erdvė ant trečios sėdynių eilės
  • Brangus
"Pirmą kartą modeliuose su šešių ir aštuonių cilindrų varikliais bei hibridiniame iš elektros tinklo įkraunamame automobilyje naudojama visiškai reguliuojama visų ratų pavara Torque on Demand"
Mercedes kompanija visada buvo daugiau ar mažiau konservatyvi, o visureigiai kogero patys konservatyviausi. Ne išimtis ir šis naujas Mercedes-Benz GLE klasės visureigis. Automobilio forma išliko tokia pati kaip pirmtako, nors ir pirmtakas nebuvo pats patraukliausias visureigis savo segmente. Visgi naujasis GLE atrodo šviežiai ir simpatiškai – priekyje didelės radiatoriaus grotelės suteikia solidumo taip reikalingo visureigiams, naujos formos galiniai žibintai suteikia žaismingumo, o didžiuliai ratai ir siluetas - sportiškumo. Gal ir neatrodo, tačiau Mercedes-Benz GLE turi puikų oro pasipriešinimo koeficientą, kurį leidžia pasiekti ir uždaromos radiatoriaus grotelės. Paskutinė modelio pavadinimo raidė sufleruoja, kad šis visureigis yra giminingas E klasės sedanui. Todėl interjere sutinkame labai panašaus dizaino ir analogiško kokybės lygio priekinę panele su dideliu ekranu centre. Žemiau jo akcentuojamos keturios oro apipūtimo angos, kurios visureigyje tapo stačiakampio formos. Mercedes leidžia mėgautis kokybe, kurią paryškina gausiai naudojami medžio intarpai ir žinoma oda. Apskritai Mercedes interjerai pastaruoju metu yra itin giriami ir tai didelis šio visureigio privalumas. Pirmą kartą modeliuose su šešių ir aštuonių cilindrų varikliais bei hibridiniame iš elektros tinklo įkraunamame automobilyje naudojama visiškai reguliuojama visų ratų pavara Torque on Demand („TonD“), kuri priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo sukimo momentą tarp priekinio ir galinio tiltų paskirsto nuo 0 iki 100 procentų. „TonD“ kartu su papildomu bekelės paketu, lėtinančiąja ir greitinančiąja pavaromis suteikia GLE iki šiol neregėtas galimybes bekelėje. Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC yra pirmasis benzininis šešių cilindrų varikliu varomas modelis, kuris naudoja 48 voltų elektros technologiją. Šio variklio techniniai duomenys: 270 kW (367 AG) ir 500 Nm sukimo momentas, kuriuos panaudojant „EQ Boost“ galima padidinti dar 250 Nm ir 16 kW/22 AG. Integruotas starteris-generatorius (ISG) atlieka tokias hibridines funkcijas kaip „EQ Boost“ ar energijos rekuperacija, taip pat leidžia taupyti degalus bei bus naudojamas dar tik kuriamose hibridinėse technologijose.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Galingiausia AMG GLE 63 S 4MATIC+ versija turi 4 L V8 Biturbo variklį su 450 kW (612 AG) galia ir 850 Nm:Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 1
Vardas | 2023-05-28
Bandomasis važiavimas su MB GLE 450 3.0 automatu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika daugeliui bus priimtina, graži išvaizda, patrauklus interjero dizainas
Triukšmo izoliacija, nestabilus prie didelių greičių, yra nekokybiškai išdirbtų vietų interjere
Turėjau progos pusdienį pavažinėti su šiuo automobiliu. Apie šios mašinos privalumus nerašysiu, jie manau akivaizdus. Pasakysiu tiek -man asmeniškai trūksta galios šiam automobiliui. Galbūt tai nėra labai svarbu, jei važinėsite kaip skirta važinėti Mercedes automobiliu, bet jei nori važinėti kaip su BMW, tai nepavyks. Mane nustebino automobilio elgesys važiuojant 170 km greičiu – mane labai stipriai mėtė į šonus. Sakysit padangos, ratų balansavimas. Deja, bet taip elgėsi ir kitas GLE 450 modelis. Greitis 150 km/h ir vėl pasijaučia kažkoks nestabilumas lyg pūstų labai stiprus šoninis vėjas. Abu bandyti automobiliai buvo be pneumatinės pakabos. Kyla klausimų Mercedes kompanijai dėl surinkimo kokybės, bendrai įspūdis neblogas, bet yra smulkmenų, kurios deja palieka nemalonų poskonį. Taip neturėtų būti Mercedes automobilyje. Visa kita šiame automobilyje kaip ir patiko.
Pilnas atsiliepimas...
 
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
34567890123456789012345678901234
  Kompaktiniai  A klasėA klasėA klasėA klasė
   CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai C klasėC klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
    EQE
  Reprezentaciniai S klasėS klasėS klasėS klasėS klasė
    EQS
  Kupė CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe 
 CLK klasėCLK klasė  CLE klasė
  CLC klasė   
  Keturduriai kupė   CLS klasėCLS klasėCLS klasė
   AMG GT 4 durų kupė
  Kabrioletai SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė SL klasė
  Roadsteriai  SLK klasėSLK klasėSLK klasė 
  Mini krosoveriai    GLA klasėGLA klasė
    EQA
  Krosoveriai   GLK klasė GLB klasė
   GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
   GLC klasėGLC klasė
   GLC klasė CoupeGLC klasė Coupe
    EQB
    EQE SUV
  Dideli krosoveriai     EQS SUV
  Visureigiai  M klasėM klasėM klasėGLE klasė
   EQC
  Dideli visureigiai G klasėG klasė
  GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai    X klasė
  Mini vienatūriai   B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai   R klasė  
  Dideli vienatūriai    EQV
  Sportiniai    AMG GT 
  Supercar   SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai   Vaneo   
  VianoV klasė
    EQT
  Komerciniai  SprinterSprinterSprinter
 VitoVitoVito
   CitanCitan
  34567890123456789012345678901234
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt