Markės
1109 iš 1868
Mercedes-Benz GLC klasė, (X253) 2015 - 2022
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.03% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 2
21% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)18% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)20% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Tylus ir rafinuotas
  • Kokybiškas interjeras
  • Ekonomiškas
TRŪKUMAI
  • Kuklokas dizainas
  • Nekomfortiška pakaba
  • Brangi papildoma įranga
"Medžiagų kokybei priekaištų nėra, ypač turint omenyje spartietišką pirmtako GLK interjerą"
Pagaliau sulaukėme pilnaverčio BMW X3 ir Audi Q5 konkurento! Nuo šiol Mercedes-Benz GLC vardas bus naudojamas vietoje GLK klasės pavadinimo tuo pabrėžiant, kad visureigis yra giminingas C klasei. Automobilis turi tipišką Mercedes dizainą, kurį priekyje puošia didelė trikampė žvaigždė ir lašo formos žibintai, o gale išskirtinumo suteikia pailgi žibintai. Kaip puikiai Mercedes suderino visureigio stilistiką – priekinė dalis panaši į visų naujų Mercedes, tad automobilio nesumaišysit su jokiu kitu. Gale matome logišką stiliaus derinį tarp didesniojo visureigio GLE ir mažesniojo GLA. Pats automobilio siluetas tobulai proporcingas, suderintas ir tikrai „mersedesiškas“. Viduje matome dizainą analogišką C klasei, kuris jau susilaukė puikių įvertinimų. Medžiagų kokybei priekaištų nėra, ypač turint omenyje spartietišką pirmtako GLK interjerą. Galinės sėdynės pakankamai erdvios tiek gale sėdinčių kojoms, tiek galvoms, tik daugokai vietos užima kardaninio veleno tunelis. Tačiau kelyje Mercedes-Benz GLC elgiasi ne taip sportiškai kaip BMW X3 ar Porsche Macan, tačiau komforto lygis yra pats aukščiausias net ir važiuojant tikrai prastu keliu. Talpumo prasme Mercedes GLC yra lygiavertis konkurentams Audi Q5 ar BMW X3. 550 litrų bagažinė yra lygiai tokio pačio talpumo kaip BMW ir 10 litrų didesnė nei Audi. Galines sėdynes galima sulankstyti santykiu 40:20:40, o pilnai nulenkus gauname 1600 litrų erdvę, kuri vėlgi lygi tai ką turi BMW X3. Gaminama ir kupė versija, kuri meta iššūkį neseniai pristatytam BMW X4.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Galingiausia AMG versija:Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 2
Andrius | 2022-12-07
Atsparus automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, triukšmo izoliacija, teisingi matmenys, degalų sąnaudos puikios, solidi išvaizda, patikimumas, dinamika, gera pakaba, komfortas ir interjero dizainas
Priežiūros kaina, maža bagažinė
Tikriausiai bus trumpa šio automobilio apžvalga, parašysiu su kuo susidūriau per pusantrų metų eksploatacijos. Pirkau 2017 metais su 250 000 km rida su išsikrovusiu akumuliatoriumi, suplyšusia vairuotojo sėdyne ir patrintu vairu. Žodžiu automobilis gyvenimo jau buvo matęs. Tačiau man nebuvo tai svarbu nes vistiek nuvažiuoju daug - per parą nuo 300 iki 500 km per bet kokį orą. Lyjant, bekele, per molį, smėlį, provėžas, žiemą per 20 cm sniego pusnis. Mano darbas yra kelininko, tad automobilis tarnauja man, ne aš jam. Benzino degalų sąnaudos vidutiniškai 8-9 litrai 100 km, mieste 12-14. Gedimai – dingęs gazo pedalas, greitai sudėviu galinius diskus ir suportus. Akumuliatoriaus taip ir nepakeičiau, bet jau metus rašo kad reikia keisti. Mašina tarnauja neblogai, didesnių gedimų neturėjau. Reikia pakeisti uždegimo “babiną”, nes nuolat užsidega checkas. Išjungus degimą ir vėl įjungus jis dingsta :) Iš principo automobilį rekomenduoju, nesitikėjau kad jis tiek atlaikys.
Pilnas atsiliepimas...
Gabrielius | 2022-11-01
Mercedes GLC dyzelinis su penumopakaba
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, valdymo savybės, konstrukcijos kokybė, išvaizda, triukšmo izoliacija, pakaba
Kaina
Puikus praktiškas automobilis, bet tik su pneumopakaba. Spyruoklinis GLC neprilygsta panašiam BMW X3 modeliui pagal važiavimo charakteristikas. Variantai su peneumopakaba yra visai kitas automobilis. Mažesnis GLC važiuoja geriau nei didesnis Mercedes GLE – yra daug stabilesnis ir patogesnis. Pravažiuotų 100 tūkstančių km – nulis problemų. Rekomenduoju pasiimti automobilį tik su gera įranga, nes tuščiame Mercedese bus tik Mercedes ženkliukas :) Tikras mersedesas turėtų būti su gera įranga, tik taip pasimėgausite automobiliu, kuris šiaip nepigus nupirkti.
Pilnas atsiliepimas...
 
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
23456789012345678901234567890123
  Kompaktiniai  A klasėA klasėA klasėA klasė
   CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai 190C klasėC klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
    EQE
  Reprezentaciniai S klasėS klasėS klasėS klasėS klasė
    EQS
  Kupė  CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe 
 CLK klasėCLK klasė  
  CLC klasė   
  Keturduriai kupė   CLS klasėCLS klasėCLS klasė
   AMG GT 4 durų kupė
  Kabrioletai SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė SL klasė
  Roadsteriai  SLK klasėSLK klasėSLK klasė 
  Mini krosoveriai    GLA klasėGLA klasė
    EQA
  Krosoveriai   GLK klasė GLB klasė
   GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
   GLC klasėGLC klasė
   GLC klasė CoupeGLC klasė Coupe
    EQB
    EQE SUV
  Dideli krosoveriai     EQS SUV
  Visureigiai  M klasėM klasėM klasėGLE klasė
   EQC
  Dideli visureigiai G klasėG klasė
  GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai    X klasė
  Mini vienatūriai   B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai   R klasė  
  Dideli vienatūriai    EQV
  Sportiniai    AMG GT 
  Supercar   SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai   Vaneo   
  VianoV klasė
  Komerciniai  SprinterSprinterSprinter
 VitoVitoVito
   CitanCitan
  23456789012345678901234567890123
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt