Markės
919 iš 1633
Mercedes-Benz C klasė (W205) 2014 - dabar
Mercedes-Benz C klasė, (W205) 2014 - dabar
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.525% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)Viso įvertinimų: 2
13% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)35% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.8)27% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.8)17% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 50% Ne 50%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Aukštos klasės interjeras
  • Visais atžvilgiais komfortiškas
  • Puikios pavarų dėžės
TRŪKUMAI
  • Neitin praktiškas
  • Nepraktiškas bagažo skyrius
  • Nėra toks smagus vairuoti kaip konkurentai
"Šis Mercedes C-Class yra vienas geriausių prabangių vidutinės klasės automobilių. Jis atrodo puikiai, turi nuostabų saloną ir neblogai jaučiasi kelyje"
Naujos kartos C klasės Mercedes-Benz akivaizdu sukurtas ne pasivyti konkurentus, tačiau juos pranokti visais atžvilgiais. Kaip bebūtų, tai yra pats perkamiausias kompanijos modelis – kas penktas pagamintas Mercedes yra C klasės modelis. Naujoko dizainas puikiai perėmė naująjį Mercedes stilių jau matytą mažesniuose A klasės, CLA klasės ir flagmane S klasės modeliuose. Naudojamas gana aptakus, švelnių linijų stilius ypač pastebimas galinėje dalyje, šonuose akcentuojamos linijos besidriekiančios iki pat galinių ratų arkų. Rodos Mercedes dizaineriai nieko naujo neišrado, tačiau rezultatas labai patrauklus. Interjere matomi dideli pasikeitimai – čia puikuojasi ne tik visiškai naujas stilius, bet ir gerokai kokybiškesnės medžiagos. Būtent interjere jaučiama visa ta pažanga, kurią įtakojo gausi kritika senajai C klasei. Kitas privalumas – tylus salonas, kurio tylą kiek trikdo garsiai dirbantys dyzeliniai varikliai. Naujoji C klasė tapo 95 mm ilgesnė ir 40 mm platesnė, tačiau svoris sumažėjo visais 100 kg, kas taip pat įtakojo ir valdymo sąvybes – dabar automobilis geriau klauso vairo ir patikimiau elgiasi posūkiuose. Didesni matmenys reiškia ir erdvesnį interjerą, ypač priekyje sėdintiems keleiviams. Gale sėdintys gali pasigesti erdvės pečiams ir galvai – stogo nuolydis yra ganėtinai stiprus. Taip pat talpesnė tapo ir bagažinė. Jos tūris padidėjo iki 481 litro. Gamybos pradžioje C klasės Mercedes-Benz gaminamas su dviem dyzeliniais ir vienu benzininiu varikliu, tačiau netrukus variklių gama bus papildyta naujais agregatais, tame tarpe ir hibridiniu varikliu.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2019-10-16
Puikus automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
ILS žibintai, kai kurie apdailos ir funkcionalumo elementai
Blogi Mercedes Benz sprendimai
MB C220 dyzelinis variklis triukšmingas ir garsus, "bliauna" garsiai, trūksta garso izoliacijos nuo variklio skyriaus, greičių dėžė vėluojančiai perjunginėja pavaras pilnai nuspaudus pedalą lenkimo metu (savotiškas lagas), nepadeda nei perjungimai į Sport ar Sport+ režimą (sukelia apsukas ir sustiprina vairą tačiau greičiau į žemesnes pavaras nepermeta), nors važiuojant normaliu režimu ir neminant iki dugno kaip ir viskas ok su ja ir greitėja tolygiai. Važiuoklė plaukiojanti ir linguojanti, ypač užknisanti mieste, į duobes kala aštriai, o lygiame kelyje kaip ir bando vaidinti patogų automobilį, posūkiuose neatrodo stabilus. Važiuojant didesniu nei 100 km/h greičiu su viengubais stiklais gana stipriai ūžia nuo šoninių veidrodėlių. Burmester garso kolonėlės duryse rezonuoja su aliuminio apdaila ir tam tikruose dažniuose įkyriai vibruoja, masinė problema paieškojus forumuose, ir bendrai dėl sprendimo žemus montuoti į "footwell" žemi dažniai per skysti ir normaliu garsu net nesigirdi, su lietuviškom radijo stotim groja per tyliai ir... labai blogai (praktiškai be žemų, kurie išsisklaido kažkur kojų skyriuje ir nedaeina iki ausų), Audi A4 bazinė garso aparatūra skamba geriau nei Premium iš Mercedes. Multimedia primityvi, nėra jokių normalių nustatymų, kokių tikėčiaus tokių metu automobilyje (pvz BMW), spidometro ekranas ribotas ir nieko neparodantis, neturi nei Carplay, nei Android Auto. (Aliexpress integracinis blokas ~300 eur) Apie gerus dalykus galima paskaityti kitur :)
Pilnas atsiliepimas...
Marius | 2017-01-09
Neblogas automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras, labai ekonomiškas, prabangiai atrodantis automobilis
Dažnai perdega durelių - rankenėlių apšvietimo lemputės.
Labai gražus kardinaliai pasikeitęs kėbulas, lyginant su pirmtaku, salono viduje viskas atrodo prabangiai, erdvės nemažai, garso izoliacija puiki. Variklis neblogas, jokių problemų kol kas per 2.5 metų nebuvo. Labai mažos kuro sąnaudos, ir didelė galia. Per 2.5 metų remontuoti teko 3 detales. Pirma prie durų rankenėlių esančios lemputės išorineje pusėje ( lauke). jas visas jau teko pakeisti 4 kartus. problemos niekas nežino, servise sake, kad perdegė ir tiek. Ko pasekoje, norint jas pakeisti, iš vidaus reikia išardyti durelių apmusimus, dėl to prastėja garso izoliacija, atsirado girgzdesių nuo ardymų. Žinoma galima jų ir nekeisti, nes prietaisų skydelyje nerodo jokios klaidos, kad kažkas būtų perdegę, tačiau vakare užgęsinus variklį, ir įsijungus apsvietimui, jei kazkuri lemputė perdegus, labai nekaip atrodo. Antra detalė buvo šildomų sėdynių blokas, sugedo nei iš šio, nei iš to, garantinis žinoma pakeitė. trečia detalė buvo, kurią reikejo keisti, tai USB blokas, konkreciai parėjo kištukai USB muzikai klausytis, kadangi jie itaisyti daiktadėžėje. Įdėjus laikmeną i kištuką, gaunasi, kad pati laikmena ore kabo, o kazka dedant i daiktadežę, galima labai lengvai sulauzyti kištuką. Perkančiajam patarčiau nepagailėti kelių euru daugiau, ir nusipirkti su lempomis inteligent light system. Tai ir matomumas labai geras bet kokiomis oro sąlygomis, ir atrodo prabangiai. Nes su paprastom halogeninėm lemputėm, dingsta visa prabanga.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Kompaktiniai   A klasėA klasėA klasėA klasė
    CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai   C klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai   S klasėS klasėS klasėS klasė
  Kupė   CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
  CLK klasėCLK klasė  
   CLC klasė   
  Keturduriai kupė    CLS klasėCLS klasėCLS klasė
  Kabrioletai  SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė
  Roadsteriai   SLK klasėSLK klasėSLK klasė
  Mini krosoveriai     GLA klasėGLA klasė
  Krosoveriai    GLK klasė GLB klasė
    GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
    GLC klasė
    GLC klasė Coupe
  Visureigiai   M klasėM klasėM klasėGLE klasė
    EQC
  Dideli visureigiai  G klasėG klasė
   GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai     X klasė
  Mini vienatūriai    B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai    R klasė  
  Dideli vienatūriai     EQV
  Sportiniai     AMG GT
  Supercar    SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai    Vaneo   
   VianoV klasė
  Komerciniai   SprinterSprinterSprinter
  VitoVitoVito
    Citan
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt