Markės
1058 iš 1775
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Komfortiškos septynios vietos
  • Aukščiausio lygio visapusiškas komfortas
  • Neblogas pravažumas bekelėje
TRŪKUMAI
  • Mažas variklių pasirinkimas
  • Brangus išlaikymas
"GLS komplektuojamas su autonominio valdymo sąvybėmis tokiomis kaip pristabdymas, pagreitėjimas, vairavimas kamščiuose, lenkimo funkcija bei kruizo kontrole gebančia palėtinti automobilį posūkiuose ir vėl grįžti į pradinę būseną tiesiojoje "
Mercedes kompanija mums pristato visiškai naują GL Mercedes įpėdinį pavadinimu GLS. S raidė gale mums sako, jog tai prabangiausias ir neskaitant G klasės pats didžiausias Mercedes visureigis. Puiku, kad Mercedes dizaineriai paliko šiam dideliam visureigiui kampuotą dizainą. Kiek kuklios tačiau solidžios linijos puikiai dera prie automobilio įvaizdžio. O įvaizdžio pagalbos tikrai prireiks šiam naujokui – kadaise jis konkuravo vien su Land Rover konkurentais, tačiau pastaruoju metu sulaukia dielio spaudimo ne tik iš Volvo su XC90 modelių, Audi su Q8 modeliu bet svarbiausia pirmą kartą pristatytu masyviu ir bekompromisiu BMW X7. Tam turi pasitarnauti GLS matmenys: jo ilgis – 5207 mm (77 mm ilgesnis už pirmtaką), plotis – 1956 mm (22 mm platesnis), o ratų bazė tapo 60 mm ilgesnė – išaugo iki 3135 mm. Todėl septynvietis visureigis viduje užtikrina didžiulę erdvę kiekvienam keleiviui – antroje sėdynių eilėje vietos kojoms padaugėjo 87 mm, o trečioje patogiai telpa žmonės iki 194 cm ūgio. Antroje sėdynių eilėje montuojamos tik dvi prabangios sėdynės su porankiais, todėl tarp jų susidaro tarpas, per kurį patekti į trečiąją eilę itin paprasta. Tokia konfigūracija yra labai patogi, kai antroje ar trečioje sėdynių eilėje sumontuotos vaikų kėdutės. Salone montuojama penkių zonų klimato kontrolės sistema, viena iš jų skirta išskirtinai trečiajai eilei. Jai taip pat skirti USB lizdai bei puodelių laikikliai. Ištiesų automobilis viso turi 11 USB lizdų! Visi GLS modeliai turi 4 MATIC keturių varančių ratų transmisiją bei 9 laipsnių automatinę pavarų dėžę. Išmani sistema pagal automobilio sukibimą gali perduoti iki 100 proc. galios vienai ašiai, reguliuoti kiekvieno rato prošvaisą ir reguliuoti kiekvieno rato sukibimą su dangą, pristabdyti ar pagreitinti automobilį. Ir visa tai atlikti itin komfortiškame stiliuje. Ištiesų galima individualiai reguliuoti kiekvieno rato prošvaisą pagal savo norus, o įstrigus smėlyje jums gali pagelbėti šuoliuko funkcija. Visa tai atliekama aktyvios pakabos dėka. Nenuostabu, kad toks išskirtinis automobilis komplektuojamas su autonominio valdymo sąvybėmis tokiomis kaip pristabdymas, pagreitėjimas, vairavimas kamščiuose, lenkimo funkcija bei kruizo kontrole gebančia palėtinti automobilį posūkiuose ir vėl grįžti į pradinę būseną tiesiojoje. GLS turi ne tik autonominio parkavimo funkciją, bet ir plovyklos režimą – kuris užlenkia veidrodėlius, pakelia pakabą, įtraukia (!) ratus į vidų per kelis centimetrus, įjungia kondicionierių ir išjungia valytuvus. Tiesa interjero medžiagų kokybė nėra be priekaištų – vietomis plastikas naudojamas pigus, o kai kurie mygtukai taip pat neatrodo itin kokybiškai surinkti. Masyvus visureigis gali būti komplektuojamas net su 23 colių ratlankiais, o tiems kam patinka blizgučiai galės džiaugtis chrominiais išmetimo vamzdžiais net jei jie yra tik butaforiniai dyzelinėse versijose.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Galingiausia AMG versija:


VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją

Šis automobilis neturi Euro NCAP saugumo įvertinimo.

Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
01234567890123456789012345678901
  Kompaktiniai  A klasėA klasėA klasėA klasė
   CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai 190C klasėC klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai S klasėS klasėS klasėS klasėS klasė
    EQS
  Kupė S klasė Coupe CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
 CLK klasėCLK klasė  
  CLC klasė   
  Keturduriai kupė   CLS klasėCLS klasėCLS klasė
   AMG GT 4 durų kupė
  Kabrioletai SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė 
  Roadsteriai  SLK klasėSLK klasėSLK klasė 
  Mini krosoveriai    GLA klasėGLA klasė
    EQA
  Krosoveriai   GLK klasė GLB klasė
   GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
   GLC klasė
   GLC klasė Coupe
    EQB
  Visureigiai  M klasėM klasėM klasėGLE klasė
   EQC
  Dideli visureigiai G klasėG klasė
  GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai    X klasė
  Mini vienatūriai   B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai   R klasė  
  Dideli vienatūriai    EQV
  Sportiniai    AMG GT
  Supercar   SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai   Vaneo   
  VianoV klasė
  Komerciniai  SprinterSprinterSprinter
 VitoVitoVito
   Citan
  01234567890123456789012345678901
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt