Markės
1752 iš 1908
Toyota Land Cruiser, (J150) 2009 - dabarTOP 10
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas5.015% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 2
12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)17% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Puikus pravažumas bekelėje
  • Erdvus salonas
  • Patikimas
TRŪKUMAI
  • Neitin stabilus kelyje
  • Visapusiškai pasenęs
  • Prasta interjero kokybė
"Kaip privalumą reikia pažymėti interjero erdvę"
Toyota Land Cruiser yra nepaprastai geras bekelės specialistas bei patikimas automobilis. Jeigu jūs ieškote visureigio, kurį ketinate naudoti pagal paskirtį, tai šis Land Cruiser tikrai vertas dėmesio. Automobilio dizainas yra pabrėžtinai kuklus ir funkcionalus, toks pats yra ir interjeras, kurį būtų galima apibūdinti kaip senovinį, tačiau prabangų. Kaip privalumą reikia pažymėti interjero erdvę. Kelyje automoilis elgiasi kaip didelis visureigis: dėl didelio aukščio automobilis linkęs į didelius posvyrius posūkiuose, vairo mechanizmas irgi galėtų būti aštresnis. Bekelėje Land Cruiser nėra toks komfortiškas kaip Land Rover Discovery, tačiau automobilio galimybės įveikti įvairias kliūtis yra stulbinamos. Šalia to verta pažymėti jau legenda tapusį Toyota visureigių patikimumą.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 2
2018-10-28
LK 200 2012
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, didelis likvidumas, erdvumas, puikus pravažumas
Brangus techninis aptarnavimas, prastos kokybės dažai
2012 m. pirkau Facelift'intą versiją. Prieš tai turėjau daug mašinų - Peogeut 406, Toyota Corolla, Toyota Camry, Mitsubishi Pajero IV. Pajero pardaviau prieš savaitę tik todėl, kad man skubiai reikėjo pinigų, o šiaip, būčiau ir toliau sau ramiai važinėjęs su juo. Nuvažiavau apie 98 000 km, per tą laiką teko keisti priekius amortizatorius (po 30 000) pagal garantiją, o termostatas sugedo po 70 000 km. Dėl prasto dyzelio, kelis kartus žiemą teko keisti kuro filtrą. Niekada neturėjau geresnio automobilio kaip Toyota LK 200. pripratau prie jo per pirmuosius porą tūkstančių kilometrų. Automobilis yra didelis, o kartais ir nepatogus manevruoti, bet labai padėdavo parktronikai ir kameros. Mano ūgis 194 cm bet buvo gana patogu sėdėti, nors po ilgos kelionės, kojos pavargdavo. Patogiau sėdėti Pajero, bet ten nebuvo rėmo. Mašinoje buvo šviesios odos salonas, kuris po penkių metų važinėjimo ir nuo vaikų, visiškai nusitrynė. Variklio dinamikos užtekdavo ir startuojant ir lenkiant. Maksimalus greitis 180 km per valandą greitkeliu. Bet šis automobilis nėra skirtas lenktyniauti. Ant trasos vidutinės kuro sąnaudos apie 13 litrų 100 km, mieste su eismo spūstimis siekė apie 18 litrų 100 km. Visada užsikurdavo iš pirmo karto, tiek vasarą, tiek žiemą. Akumuliatoriaus neprireikė keisti. Žiemą variklis sušyla tik važiuojant ir tai greit atšąla. Nėra priekinio stiklo šildymo, ši funkcija atsirado vėliau. Garso izoliacija Lk 200 mane pilnai mane tenkino. Bekelės galimybės - pačio aukščiausio lygio. Pravažiuoja visur. Vienintelį kartą buvau užklimpęs sniege, kai įvažiavau į savo paties supiltą didelę sniego pusnį. Nei su viena mašina nebuvo taip patogu važiuoti žvyrkeliu 40-60 km/val. Greičiu, išskyrus 200 LK. Pajero su kietesne pakaba jausdavau kiekvieną smūgį, o su LK 200 net ne visada sulėtindavau važiuodamas per gulinčius policininkus. Porą kartų teko tempti gazelką tešluotu keliu. Bagažinė didelė, nors labai maišė trečia eilė, jos taip ir neišėmiau. Originali garso aparatūra mane pilnai tenkino, bet va originali navigacija - visiškas šlamštas. Visus tuos šešerius eksploatacijos metus aš ją laikiau lauke įprastoje stovėjimo aikštelėje, šalia namų, kelis kartus buvo nulupę veidrodėlius. Bandymo nuvaryt nebuvo. Jei finansinės galimybės leis pirkti LK 200 pirksiu dar kartą! Patikima mašina, puikiai tinka mūsų keliuose.
Pilnas atsiliepimas...
2017-07-13
Toyota Land Cruiser Prado 150 2011 m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis, erdvus, patogus, jame jautiesi kaip ryklys, o apie tave plaukia tiesiog smulkios žuvelės, be galo patikimas
4-ių cilindrų variklis (6-ių cilindrų variklis mano subjektyvia nuomone būtų ekonomiškesnis), 5-ių pavarų automatinė pavarų dėžė (6-ių turėtų būti optimalesnė), greitai nusidėvintys salono paviršiai (vairas, vairuotojo sėdynė)
Puikus automobilis, kurį vairuoju jau pusę metų. Automobilis pirktas naudotas, bet visą laiką aptarnautas pas oficialų Toyota atstovą, šiuo metu automobiliui 6 metai. Puikus automobilis kasdienai ir išvykai. Tinka ramiam žmogui, kuris neskuba, o žino, kad jo palauks. Automobilis reikalauja investicijų (pakankamai nepigi techninė priežiūra), tačiau atsidėkoja 100 procentiniu patvarumu. Aptarnaujant pas oficialų atstovą net po ilgų eksploatacijos metų nekils klausimų dėl tinkamos automobilio techninės būklės, nepriklausomai jis buvo eksploatuojamas miesto keliais ar bekele. Perkant šį automobilį neverta daug dėmesio skirti nusidėvėjusioms medžiagoms (ypatingai, jei automobilis buvo eksploatuojamas mieste) - reikia skirti techninės būklės nustatymui, tą puikiai atlieka oficialus Toyota atstovas. Taip pat, automobilio neverta pirkti prastos komplektacijos, nes daug greičiau nuvertėja negu geresnės komplektacijos analogas. Verta imti paprastą važiuoklę turintį modelį, o ne pneumatinę (subjektyvi nuomonė), nes ir taip yra be galo komfortiškas ir minkštas automobilis, o pneumatinė važiuoklė daug brangesnė eksploatacijoje ir šiam automobiliui tiesiog nereikalinga. Pirkite šį automobilį ir nenorėsite turėti jokio kito.
Pilnas atsiliepimas...
 
Toyota modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
34567890123456789012345678901234
  Mini   AygoAygo 
  iQ  
    Aygo X
  Maži  YarisYarisYarisYaris
   Prius c 
  Kompaktiniai CorollaCorollaCorollaAurisAurisCorolla
  MatrixMatrix  
  PriusPriusPriusPrius
  Vidutiniai CarinaAvensisAvensisAvensis  
  Dideli   CamryCamryCamryCamry
  Reprezentaciniai   AvalonAvalonAvalon
  Kupė CelicaCelicaCelica  GT 86 
  Solara  
    GR 86
  Roadsteriai MR2MR2   
  Mini krosoveriai    C-HRC-HR
   Yaris Cross
  Krosoveriai  RAV4RAV4RAV4RAV4RAV4
  FJ Cruiser  
   Corolla Cross
    bZ4X
  Dideli krosoveriai   HighlanderHighlanderHighlander
  Venza Venza
  Visureigiai  4Runner4Runner4Runner
 Land CruiserLand CruiserLand Cruiser
  Dideli visureigiai   Land CruiserLand Cruiser
  SequoiaSequoia
  Pikapai  HiluxHiluxHilux
  TacomaTacoma
  Dideli pikapai  TundraTundraTundra
  Mini vienatūriai   Corolla VersoCorolla VersoVerso  
  Urban Cruiser  
  Verso-S  
  Vienatūriai  PicnicAvensis Verso   
   Prius Plus 
  Dideli vienatūriai PreviaPreviaSiennaSiennaSienna
  Sportiniai Supra  Supra
  Daugiatiksliai  Yaris Verso   
  Komerciniai    ProAceProAce
  34567890123456789012345678901234
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt